Как стать богатым
Паперова книга | Код товару 985074
Автор
Дональд Трамп
Видавництво
Альпіна Паблішер
Серія книг
Альпина. Бизнес
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Олена Китаєва
Кількість сторінок
284
Ілюстрації
Немає ілюстрацій

Усе про книжку Как стать богатым

Про що книга «Як стати багатим»

«Гроші, самі по собі, не кінцева мета, але іноді вони - найбільш ефективний засіб реалізації наших мрій. Якщо у вас є грандіозна мрія і ви шукаєте шляхи втілення її в життя, ця книга для вас».

Так, здалеку, починає розповідь про свій успіх один з обраних - багатий і успішний чоловік, який до того ж балотується в президенти Сполучених Штатів. Далі він пише про те, як заробляти гроші, не зациклюючись на них. Повторюючи основну думку з своєї попередньої книги «Мистецтво укладати угоди», Трамп стверджує: треба любити те, що робиш, і ніколи не думати лише про матеріальне.

Уміння грамотно заробляти і вкладати гроші, правильно управляти своїми співробітниками і мотивувати їх на загальний успіх, забезпечувати спілкування персоналу з вищим керівництвом - ось те, чого можна навчитися, дотримуючись правил Трампа. А також дізнатися, як і за яких обставин зароджувалася передача The Apprentice.

Чому книга «Як стати багатим» гідна прочитання

  • Відомі висловлювання Трампа можна зустріти в багатьох публікаціях. Але глибокодумний аналіз ефективних кроків до вершини слави і багатства, розпорядок дня Трампа і ексклюзивні безцінні фотографії з особистого архіву ви знайдете тільки в цій книзі. Також тут є поради того, кому заробляння грошей дається легко, в чому він сам зізнається.
  • «Добре, коли вам платять гроші. У більшості випадків це абсолютно необхідно і є закономірним кроком до успіху, але безумовно - не єдиним. Я проводив програму The Apprentice не заради грошей, хоча в підсумку вона навіть принесла чималий прибуток».

Для кого ця книга

Розрахована на широку аудиторію.

Хто автор

Дональд Трамп - кандидат в президенти США в 2016 році, американський бізнесмен і політичний діяч, член Республіканської партії, медіамагнат, письменник, президент будівельного конгломерату Trump Organization, засновник компанії Trump Entertainment Resort, що спеціалізується на ігровому та готельному бізнесі. Є виконавчим продюсером і ведучим реаліті-шоу «Кандидат». Відомий екстравагантним способом життя і відвертим стилем спілкування.

На думку The New York Times, в письменницькому середовищі Трамп - автор номер один. Його бестселери «Як стати багатим», «Мистецтво укладати угоди», «Виживання на вершині», «Мистецтво повернення», а також «Америка, яку ми заслуговуємо» видаються мільйонними тиражами. У червні 2000 року він був удостоєний найвищої нагороди, що присуджується UJA Federation в області готельного бізнесу та житлового будівництва, - призу «Провидець століття».

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Дональд Трамп
Видавництво
Альпіна Паблішер
Серія книг
Альпина. Бизнес
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Олена Китаєва
Кількість сторінок
284
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Рецензії
Купити - Как стать богатым
Как стать богатым

Звичайна ціна: 162 грн

Спеціальна ціна: 138 грн

Є в наявності
 
Інформація про автора
Дональд Трамп
Дональд Трамп

Відомий бізнесмен, мільярдер і 45-й президент США. Не всі знають, що він є ще й автором великої кількості книг про бізнес. Кар'єру майбутній мільярдер починав з продажу нерухомості. І в своїх творах він охоче ділиться власним досвідом, розповідаючи, як стати багатим і знаменитим. Купити книги Дональда Трампа варто тим читачам, хто втомився від позитивних самовчителів, які стверджують, що розбагаті...

Детальніше

Рецензії Как стать богатым

 
Характеристики Как стать богатым
Автор
Дональд Трамп
Видавництво
Альпіна Паблішер
Серія книг
Альпина. Бизнес
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Олена Китаєва
Кількість сторінок
284
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
140х210 мм
Палітурка
М'яка
Папір
Офсетний
ISBN
978-5-9614-2832-2
Вага
380 гр.
Тип
Паперова
 

Про автора Как стать богатым