Как работает экономика. Что Rolling Stones, Гарри Поттер и большой спорт могут рассказать о свободном рынке
Електронна книга | Код товару 1234524
Автор
Джон Тамні
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2016
Тип
Електронна

Все про електронну книгу Как работает экономика. Что Rolling Stones, Гарри Поттер и большой спорт могут рассказать о свободном рынке

Цитата:

"Економічні спади бувають необхідними - вони діють як дезінфекція. Незважаючи на те, що на коротких відрізках часу це, безсумнівно, переживається болісно, спад зазвичай свідчить про те, що економіка починає відновлюватися. Спад означає, що економіка очищає себе від поганого керованого бізнесу, невдалого інвестування та нераціонального використання трудових ресурсів - тобто від усього того, що й призвело до проблем. Ось чому, коли уряд не втручається, економічний спад дає вражаючий зворотний ефект".

Про що книга:

У економіки є свої закони і принципи. Автор цієї книги, редактор Forbes Джон Тамні, розповідає про них, не обтяжуючи читача складною термінологією, графіками та статистичними викладками. Замість цього він використовує захоплюючі історії зі світу великого спорту, кіно, масової культури і шоу-бізнесу. На прикладі The Rolling Stones, Періс Хілтон і американського футболу розповідає про вдалі і невдалі системи оподаткування, за допомогою фільмів «Хрещений батько», «Клан Сопрано» і «Віднесені вітром» про проблеми антимонопольних законів, а зірка баскетболу Леброн Джеймс допомагає автору проілюструвати ефективність вільної торгівлі.

Чому книга гідна прочитання:

• Зазвичай економіку намагаються представити надзвичайно складною, Джон Тамні ж доступно пояснює, як працюють гроші, не гризучи читача зарозумілими розмірковуваннями.
• Книга захоплююче написана і разом з тим дуже інформативна.
• Знання термінів допоможе читачеві орієнтуватися в сучасній економіці.

Хто автор:

Джон Тамні - редактор відділу політики та економіки американського Forbes, головний редактор сайту RealClearMarkets.com, людина, яка знає про економіку все і з легкістю все пояснить.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Джон Тамні
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2016
Тип
Електронна
Рецензії
Купити - Как работает экономика. Что Rolling Stones, Гарри Поттер и большой спорт могут рассказать о свободном рынке
Как работает экономика. Что Rolling Stones, Гарри Поттер и большой спорт могут рассказать о свободном рынке

Звичайна ціна: 120 грн

Спеціальна ціна: 96 грн

Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Как работает экономика. Что Rolling Stones, Гарри Поттер и большой спорт могут рассказать о свободном рынке

 
Характеристики Как работает экономика. Что Rolling Stones, Гарри Поттер и большой спорт могут рассказать о свободном рынке
Автор
Джон Тамні
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2016
Тип
Електронна