Как привести дела в порядок. Искусство продуктивности без стресса
Паперова книга | Код товару 927788
Автор
Девід Аллен
Видавництво
Манн, Иванов и Фербер
Серія книг
МИФ. Личное развитие
Мова
Російська
Рік видання
2019
Рік першого видання
2001
Перекладач
Юлія Константинова
Кількість сторінок
416

Усе про книжку Как привести дела в порядок. Искусство продуктивности без стресса

Про книгу:

Про те, як стати господарем свого життя - принаймні на роботі.

Ця методика - результат двадцятирічної роботи автора. Серед російських менеджерів вона стала мега-популярною ще до перекладу книги на російську мову в 2007 році.

Тільки-но вийшовши у світ, книга моментально стала бестселером. Видана в 12 країнах, вона допомогла тисячам людей підвищити ефективність своєї роботи. І одночасно суттєво знизити рівень стресу від цієї самої роботи.

По Аллену, наша продуктивність прямо пропорційна... нашій здатності розслаблятися. У книзі ви знайдете все про те, як багато і добре працювати і отримувати від цього задоволення: як збирати і обробляти інформацію, миттєво вибирати потрібну дію, планувати і контролювати роботу, відокремлювати головне від другорядного, зберігаючи свідомість ясною, а думки - впорядкованими.

Для кого ця книга:

Для всіх сучасних зайнятих людей.

Чому ми вирішили видати цю книгу:

Тому що час - наш найголовніший, найцінніший і непоправний ресурс. А ефективна робота - джерело не тільки доходу, але і задоволення від життя.

Від автора:

Людина, перед якою стоїть маса завдань, може продуктивно працювати, зберігаючи ясний розум і спокійно контролюючи ситуацію. Це прекрасний спосіб досягти більш високої ефективності в роботі і в житті. Останнім часом саме такий стиль роботи потрібен від фахівців високого класу.

Методи і технічні прийоми, описані в даній книзі, носять суто практичний характер і базуються на здоровому глузді. Однак більшості людей доведеться міняти деякі навички, щоб застосувати мою систему. Будуть потрібні невеликі зміни у вашій манері з'ясування і впорядкування речей, що потрапляють в поле вашої уваги.

Багато хто з моїх клієнтів називали подібні зміни значним зрушенням у світогляді.

Бажаю приємно провести життя!

Про автора:

Девід Аллен - один з найвідоміших теоретиків продуктивності і особистої ефективності. Він винайшов власну методику управління часом Getting Things Done. Головний принцип методики GTD полягає в тому, що людині необхідно звільнити свій мозок від запам'ятовування списків поточних справ. Для цього потрібно "перенести" списки зі своєї голови на зовнішній носій. Коли мозок перестане утримувати ці дані, він перестане турбуватися і зможе сконцентруватися на безпосередньому виконанні цих завдань.

Девід - глава компанії David Allen Company. Ось уже понад двадцять років він консультує топ-менеджерів таких компаній, як Ford Foundation, журнал New York Life, The World Bankі інші. Аллен проводить тренінги з питань продуктивності по всьому світу. Його статті часто публікуються в виданнях Los-Angeles Times, Wall Street Journal, New York Times.

Книга "Як привести справи в порядок: мистецтво продуктивності без стресу" переведена на п'ятнадцять мов. Журнал Time назвав її "найкращою бізнес-книгою десятиліття". Книги Девіда Аллена розійшлися тиражем 5 мільйонів екземплярів. Завдяки методу Аллена мільйони людей врятувалися від завалів поточними справами.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Девід Аллен
Видавництво
Манн, Иванов и Фербер
Серія книг
МИФ. Личное развитие
Мова
Російська
Рік видання
2019
Рік першого видання
2001
Перекладач
Юлія Константинова
Кількість сторінок
416
Рецензії
Купити - Как привести дела в порядок. Искусство продуктивности без стресса
Как привести дела в порядок. Искусство продуктивности без стресса
420 грн
Є в наявності
 
Інформація про автора
Девід Аллєн
Девід Аллєн

Девід Аллен - експерт і консультант в питаннях управління та особистої продуктивності. Успіх йому приніс створений ним спосіб управлінням часу Getting Things Done (GTD). На даний час він вважається одним з найвпливовіших теоретиків продуктивності. Книги, в яких описується його методика, стали бестселерами не тільки в Україні, але й у всьому світі. Девід з'явився на світ 28 грудня 1945 в місті Ш...

Детальніше

Рецензії Как привести дела в порядок. Искусство продуктивности без стресса

 
Характеристики Как привести дела в порядок. Искусство продуктивности без стресса
Автор
Девід Аллен
Видавництво
Манн, Иванов и Фербер
Серія книг
МИФ. Личное развитие
Мова
Російська
Рік видання
2019
Рік першого видання
2001
Перекладач
Юлія Константинова
Кількість сторінок
416
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
60х90/16 (~150х220 мм)
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
Шрифт
CaslonC
Видання
12-е
Тираж
5000
ISBN
978-5-00146-184-5
Вага
580 гр.
Тип
Паперова
 

Про автора Как привести дела в порядок. Искусство продуктивности без стресса