Как научиться оптимизму. Измените взгляд на мир и свою жизнь
Аудіокнига | Код товару 1235550
Автор
Мартін Селігман
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Как научиться оптимизму. Измените взгляд на мир и свою жизнь

Цитата:

"Керувати своїм станом так, щоб за жодних обставин не втрачати позитивного настрою. Домагатися більш помітних успіхів. Бути ще трохи щасливіше і здоровіше. Це й багато іншого - бонуси оптимізму. Але як бути тим, хто сприймає життя інакше? Один з лідерів світової позитивної психології Мартін Селігман пропонує їм піти шляхом свідомого освоєння нових навичок. Автор переконаний, що, навчившись оптимізму, ми набуваємо гнучкості сприйняття і свободи вчинків. і ця переконаність надихає".
Журнал Psychologies

Про що книга:

Динамічний сучасний світ не робить нам поблажок, і часом навіть сильні духом люди здаються під натиском щоденних завдань і проблем. Ми все частіше зараховуємо себе до армії песимістів і миримося з тим, що далі буде тільки гірше. Мартін Селігман - живий класик психології - стверджує, що песиміста можна навчити бути оптимістом, причому не легковажними прийомами, а шляхом свідомого набуття нових навичок. Його методика допомогла тисячам людей подолати свій песимізм і депресію, яка є супутником негативних думок, здобути свободу будувати своє життя так, щоб воно приносило задоволення і вело до звершень. Ця книга навчить вас усвідомити ваш внутрішній світ і те, як він впливає на ваше життя. Змінити свій настрій, позбутися від поразок. Допомогти своїм дітям освоїти спосіб мислення, який стимулює оптимізм.

Чому книга гідна уваги:

Книга є корисною перш за все тим, що дає адекватне уявлення про позитивну психологію «з перших рук», а також тим, що:

• пропонує корисні рекомендації щодо налагодження власного життя, якщо воно раптом не склалося і не радує так, як хотілося б;
• допоможе вам визначити, наскільки ви або ваші близькі схильні до песимізму (якщо взагалі схильні);
• познайомить вас з методом, який допоміг вже тисячам людей позбавитися від хронічної схильності до песимізму і депресії, яка є її логічним продовженням. Книга дозволить вам побачити власні недоліки в новому світлі.

Хто автор:

Мартін Селігман - американський психолог, основоположник позитивної психології. Директор Центру позитивної психології в Університеті Пенсільванії. Навчався в Прінстонському університеті, де вивчав спочатку філософію, а потім захопився психологією. У 1973 році отримав диплом психолога в університеті Пенсільванії, а потім протягом 13 років вів програму клінічних досліджень на факультеті психології цього університету.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Мартін Селігман
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Как научиться оптимизму. Измените взгляд на мир и свою жизнь
Как научиться оптимизму. Измените взгляд на мир и свою жизнь

Звичайна ціна: 160 грн

Спеціальна ціна: 112 грн

Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Как научиться оптимизму. Измените взгляд на мир и свою жизнь

 
Характеристики Как научиться оптимизму. Измените взгляд на мир и свою жизнь
Автор
Мартін Селігман
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Тип
Аудіо