Как хочет женщина. Мастер-класс по науке секса
Паперова книга | Код товару 1136271
Автор
Емілі Наґоскі
Видавництво
Манн, Иванов и Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Наталя Брагіна, Вікторія Степанова
Кількість сторінок
336
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
170х240 мм

Усе про книжку Как хочет женщина. Мастер-класс по науке секса

Наукові відповіді на всі питання про жіноче тіло і те, як реалізувати власний сексуальний потенціал.

Ця книга - дослідження того, як влаштовано жіночу сексуальність, засноване на наукових дослідженнях і нейробіології. Вона здатна змінити вашу сексуальне життя на краще

Протягом останнього десятиліття вчені намагалися винайти аналог «Віагри» для жінок. Де ж ця «рожева таблетка»? Ця книга пояснює, чому існування такої таблетки неможливе. Зате вона розповідає про ті відкриття в сфері жіночої сексуальності, які було зроблено за час пошуку чарівної пігулки.

Перший урок від Емілі Нагоскі в тому, що у кожної жінки своя сексуальність, унікальна як відбиток пальця, і жінки набагато сильніше відрізняються одна від одної, аніж чоловіки. Тому ніколи не намагайтеся судити про себе за чужим досвідом. Жінки різні - і це нормально.

Другий урок - секс завжди пов'язаний із зовнішнім контекстом. Все, що відбувається в повсякденному житті жінки, впливає на її збудження, пристрасть і оргазм. І коли ви зрозумієте, як працює ваш механізм сексуальної реакції, ви візьмете під контроль і зовнішнє середовище, і власний мозок, щоб максимально розкрити свій сексуальний потенціал навіть у недосконалому світі.

Дослідження з різних галузей науки доводять, що ключовий фактор повноцінного сексуального життя - не те, що і як жінка робить в ліжку, а то, як вона до цього ставиться. Це означає, що стрес, настрій і довіра грають найважливішу роль - і як тільки ви це усвідомите, то зможете впливати на ці фактори і реалізувати свій сексуальний потенціал.

На якому б етапі свого сексуального шляху ви не знаходилися, повністю ви задоволені та хочете, щоб далі було тільки краще, або ви страждаєте і шукаєте відповіді, після прочитання цієї книги ви точно зможете поліпшити ваше сексуальне життя. Ви побачите, що з точки зору сексуальних стосунків ви є цілісними та здоровими - навіть якщо ви поки не зовсім впевнені в цьому.

Від автора

Бути експертом в галузі статевого виховання значить без кінця відповідати на питання. Студенти, друзі, друзі друзів і сторонні мені люди без кінця надсилають питання про сексуальне бажання, збудження, задоволення, а також про біль, пов'язаний із сексуальними стосунками, про оргазми, фетиші, фантазії, виділення та масу інших речей.

Ось кілька прикладів подібних питань:

  • Коли мій партнер проявляє ініціативу, я йому охоче підігрую. Але, схоже, я ніколи не пропоную секс сама. Чому?
  • Я бачила передачі про жінок, які не отримують задоволення від сексу, тому що вічно незадоволені своїм тілом. Це якраз про мене. Як мені позбавитися від цієї звички?
  • Я читала десь, що іноді жінки в тривалих стосунках перестають цікавитися сексом, навіть якщо як і раніше люблять свого партнера. Це точно мій випадок. Що зробити, щоб знову захотіти сексу з партнером?
  • На мою думку, у мене ніколи не було оргазму...

За кожним з таких питань ховається одне і найважливіше: «Я взагалі нормальна?» (І майже завжди відповідь одна - так).

У цій книзі я зібрала відповіді на найрізноманітніші питання. Я спостерігала радикальні зміни у тих, хто отримував відповіді, засновані і на найсвіжіших наукових даних, і на прикладах жінок, які розібралися з сексуальною стороною свого життя і змінили стосунки з власним тілом. Ці жінки і стали героїнями моєї книги. Розповідаючи їх історії, я дуже сподіваюся дати вам достатньо сил, щоб йти власною дорогою і реалізувати свій сексуальний потенціал.

Для кого ця книга

Для жінок, які хочуть отримати відповіді на всі питання про сексуальне життя і реалізувати свій сексуальний потенціал.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Емілі Наґоскі
Видавництво
Манн, Иванов и Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Наталя Брагіна, Вікторія Степанова
Кількість сторінок
336
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
170х240 мм
Рецензії
Купити - Как хочет женщина. Мастер-класс по науке секса
Как хочет женщина. Мастер-класс по науке секса
410 грн
Очікується 30.06.2020
 

Рецензії Как хочет женщина. Мастер-класс по науке секса

 
Характеристики Как хочет женщина. Мастер-класс по науке секса
Автор
Емілі Наґоскі
Видавництво
Манн, Иванов и Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Наталя Брагіна, Вікторія Степанова
Кількість сторінок
336
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
170х240 мм
Палітурка
М'яка
Папір
Офсетний
Видання
5-е
ISBN
978-5-00146-549-2
Вага
480 гр.
Тип
Паперова