Юваль Ной Харари (комплект из 2 книг)
Паперова книга | Код товару 1293716
Автор
Ювал Ной Харарі
Видавництво
Синдбад
Серія книг
Big Ideas
Мова
Російська
Рік видання
2016
Кількість сторінок
1008
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
130х200 мм

Усе про книжку Юваль Ной Харари (комплект из 2 книг)

Книга 1. Sapiens. Коротка історія людства

Сто тисяч років тому Homo sapiens були одним з як мінімум шести видів людей, які жили на цій планеті, - нічим не примітною твариною, яка відігравала в екосистемі роль не більшу, ніж горили, світлячки або медузи. Але близько сімдесяти тисяч років тому загадкова зміна когнітивних здібностей Homo sapiens перетворила їх в господарів планети і кошмар екосистеми. Як людина розумна зуміла підкорити світ? Що сталося з іншими видами людей? Коли і чому з'явилися гроші, держави і релігія? Як виникали і руйнувалися імперії? Чому майже всі суспільства ставили жінок нижче чоловіків? Як наука і капіталізм стали пануючими віровченнями сучасної ери? Чи ставали люди з плином часу щасливішими? Яке майбутнє нас чекає?

Ювал Харарі показує, як хід історії формував людське суспільство і дійсність навколо нього. Його книга простежує зв'язок між подіями минулого та проблемами сучасності і змушує читача переглянути всі усталені уявлення про навколишній світ.

Книга 2. HOMO DEUS. Коротка історія майбутнього

Попередня книга автора "Sapiens" показує нам, звідки ми прийшли. "Homo Deus" показує нам, куди ми йдемо.

Ми живемо в світі, де війна застаріла. Люди більш схильні до ризику вчинити самогубство, ніж бути вбитими солдатами, терористами і злочинцями разом узятими. Голод зникає. У середньостатистичного жителя Америки більше шансів померти від вживання занадто великої кількості гамбургерів, ніж бути підірваним Аль-Каїдою. Якщо раніше більшість вмирало від інфекційних захворювань, то зараз вмирають від старості.

За минуле століття люди зуміли здавалося б неймовірне, приборкати голод, хвороби і війни і виявилося складно прийняти те, що вони більше не є непідвладні контролю сили природи, тепер їх можна контролювати. І на порядку денному нове питання: що прийде їм на заміну?

Ювал Ной Харарі досліджує проєкти, мрії і кошмари, що формуватимуть століття в якому ми живемо: від перемоги над смертю до заповнення комп'ютерами ринку праці та генної інженерії. Він задається важливими питаннями: куди ми прямуємо і як захистимо наш світ від власних руйнівних сил? Йде новий етап еволюції. І це Homo Deus.

Чому варто купити книгу "HOMO DEUS. Коротка історія майбутнього"?

"HOMO DEUS. Коротка історія майбутнього" - провокаційна і переконлива книга, з розумінням і ясністю звертає свою увагу на майбутнє людства та наші прагнення перетворити людей в богів. У ній ви знайдете відповіді на те, що чекає людство в майбутньому, з якими здобутками і проблемами воно зіткнеться і що можна зробити для порятунку нашого світу від руйнування.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Ювал Ной Харарі
Видавництво
Синдбад
Серія книг
Big Ideas
Мова
Російська
Рік видання
2016
Кількість сторінок
1008
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
130х200 мм
Рецензії
Купити - Юваль Ной Харари (комплект из 2 книг)
Юваль Ной Харари (комплект из 2 книг)
846 грн
Є в наявності
 
Інформація про автора
Ювал Ной Харарі
Ювал Ной Харарі

Творчість Юваль Ноя Харари відоме мільйонам людей. Всесвітню славу автору принесла книга «Sapiens: Коротка історія людства», видана у вересні 2011 року лондонським видавництвом Harvin Secker. Твір швидко став настільки популярним серед істориків і простих читачів, що незабаром був переведен на мови 30 країн світу і поповнив списки світових бестселерів. У 2016 році купити книгу Юваль Но...

Детальніше

Рецензії Юваль Ной Харари (комплект из 2 книг)

 
Характеристики Юваль Ной Харари (комплект из 2 книг)
Автор
Ювал Ной Харарі
Видавництво
Синдбад
Серія книг
Big Ideas
Мова
Російська
Рік видання
2016
Кількість сторінок
1008
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
130х200 мм
Палітурка
М'яка
Папір
Офсетний
ISBN
978-5-906837-62-2, 978-5-906837-77-6
Подарункові видання та комплекти
Комплекти
Тип
Паперова
 

Про автора Юваль Ной Харари (комплект из 2 книг)