Энергетика йоги. Практический курс
Електронна книга | Код товару 1234220
Автор
Ніна Мел
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2016
Тип
Електронна

Все про електронну книгу Энергетика йоги. Практический курс

Про що книга «Енергетика йоги: Практичний курс»

Коли в книзі збираються разом накопичені знання і особистий досвід - це цікава книга! Коли практик і він же письменник так відкрито ділиться своїм баченням йоги, своїм підходом до цієї невичерпної системі, дарує можливість зазирнути в найпотаємніші куточки своєї Душі і своєї Практики - це дуже особиста книга!

Коли, прочитавши її, ти багато переосмислюєш, отримані знання приймаються твоєю свідомістю, а потім розквітають пишними барвами нової, цікавої самостійної практики у себе вдома - це безцінна книга!

Вікторія Власова, журналіст, сертифікований викладач хатха-йоги

Чому книга «Енергетика йоги» гідна прочитання

  • Ця книга - єдина в своєму роді ілюстрована енциклопедія, в якій детально і дохідливо показано фізіологічні, енергетичні та психоментальні аспекти впливу асан на людину.
  • Авторський підхід Ніни Мел до енергетики йоги пропонує читачеві глибше пізнати найдавнішу техніку розвитку тіла і духу - хатха-йогу.
  • Вісімдесят сім найбільш ефективних асан початкового і середнього рівня, унікальні способи енергетичної роботи в них, техніки управління увагою і диханням, візуалізацією кольору, сенсорним фокусом і т. д. відкриють багато цікавого не тільки новачкам, які роблять перші кроки в йозі, але й просунутим практикам.

Хто автор

Ніна Мел - міжнародний викладач йоги американського Йога Альянсу, сертифікований в категорії E-RYT 200, RYT 500, автор книг і статей на тему йоги і духовності, творець авторського стилю йоги, практикуючий психолог, а також міжнародний фахівець зі складання персональних програм для самостійних занять по всьому світу.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Ніна Мел
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2016
Тип
Електронна
Рецензії
Купити - Энергетика йоги. Практический курс
Энергетика йоги. Практический курс

Звичайна ціна: 184 грн

Спеціальна ціна: 129 грн

Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Энергетика йоги. Практический курс

 
Характеристики Энергетика йоги. Практический курс
Автор
Ніна Мел
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2016
Тип
Електронна