Історія

Знайдено 4220 товарів

Інтернет-магазин Yakaboo пропонує великий асортимент книг з історії для школярів, абітурієнтів та студентів. Після покупки клієнт може завантажити історичні книги на Андроїд-пристрій, в цьому випадку потрібний підручник завжди буде в телефоні, а значить, не доведеться носити з собою паперову версію.

Асортимент електронних книг з історії

У категорії представлено майже 3.5 тисячі електронних книг з історії. В асортименті є:

Пропонуються видання українською, російською, англійською, польською, французькою, білоруською, німецькою та іншими мовами.

Знайти потрібну електронну книгу з історії можна, скориставшись фільтрами. Книги можна відібрати за серіями, авторами, мовою написання. Окремо можна подивитися нові надходження. У цій категорії можна скачати книги з історії будь-яких жанрів.


Як купити електронну книгу з історії

Після того як потрібна книга знайдена, покупець може ознайомитися з короткою анотацією, подивитись інші видання цього ж твору. Завантажити книги з історії fb2, txt, epub, mobi можна буде після покупки. Для оформлення замовлення необхідно додати товар до кошику. Оплатити покупку можна буде через системи Visa або MasterCard. Відразу після надходження коштів клієнт зможе куплені книги з історії завантажити в потрібному форматі. Інтернет-магазин Якабу гарантує високу якість видань і високу чіткість відображення тексту в усіх форматах.


Чому варто завантажити книги з історії в Yakaboo

Інтернет-магазин Якабу пропонує широкий асортимент електронних книг з історії і не тільки. Yakaboo продає книги в різних форматах, починаючи з 2009 року. За цей час магазин став кращим у цій сфері. Зібрано понад 300 тисяч найменувань, налагоджено партнерські відносини з 500 виданнями в різних країнах світу. Більш того, компанія Якабу відкрила власне видавництво, що спеціалізується на перекладі документальної літератури. Готується реліз власного додатка, через яке можна буде завантажити підручник з історії або будь-яку іншу книгу.

У магазині діє програма лояльності, доступна кожному зареєстрованому клієнту. Після покупки книги в будь-якому форматі користувач може залишити про неї рецензію і отримати на свій рахунок 10 балів. Кожен бонусний бал дорівнює одній гривні. Витратити їх можна буде на наступну покупку. Згідно з правилами програми лояльності, балами може бути оплачено до 99% вартості покупки.

RU UA