Фантастика

Знайдено 11744 товарів

Цей розділ створено для любителів фантастичних історій. В інтернет-магазині «Yakaboo» можна придбати і завантажити книги в жанрі фантастика. На ваш вибір є більше 10 000 творів російською, українською, англійською, німецькою та іншими мовами. Прокрутіть каталог, ознайомтеся з уривками розповідей, повістей і романів і купуйте те, що вам подобається! Відсортуйте товари за кількома параметрами, щоб швидко знайти і завантажити потрібні книги жанру фантастика.

Особливості фантастичних історій

У творах даного жанру описується неможливе або те, чого немає в реальному світі. Вони завжди мають елемент незвичайного в якості основного двигуна сюжету. Мова в таких історіях може йти про постапокаліптичні світи, неймовірні наукові винаходи, безсмертя, незвіданий космос, інопланетян та інші речі, які не зустрічаються в повсякденній реальності.

Ви можете завантажити фантастичні книги різних напрямків. Сучасну фантастику сьогодні часто ділять на три піджанри:

  1. Наукова фантастика. Історії грунтуються на неймовірних припущеннях в науці. Часто в таких оповіданнях ідеться про нові технології, альтернативні світи, позаземні цивілізації і неймовірні наукові відкриття.

  2. Фентезі. Ці твори грунтуються на казкових і міфологічних мотивах. У них йдеться про вигадані світи, гномів, драконів, магію та монстрів. Дія часто відбувається в світі, наближеному до Середньовіччя, проте нерідко зустрічаються і твори на сучасний лад (наприклад, романи про Гаррі Поттера).

  3. Жахи. Завантажити книги фантастики в піджанрі жахів рекомендується любителям гострих відчуттів. Вони мають пряме відношення до фантастичної прози, тому що часто мають елемент незвичайного і надприродного. Горрори оповідають про привидів, демонів і монстрів, жахливі події, страшні секти та інші страшні речі.

Завантажуйте вподобані книги собі на телефон або планшет

Пропонуємо вам завантажити фантастику на телефон або планшет. Доступ до завантаження з'явиться відразу, як тільки ви додасте товар в корзину і оплатите замовлення. Купуйте фантастичні твори в інтернет-магазині «Yakaboo», адже ми пропонуємо:

Додавайте товар в корзину і оплачуйте замовлення, щоб завантажити фантастику в електронному форматі!

RU UA