JavaScript для детей. Самоучитель по программированию
Електронна книга | Код товару 1224938
Автор
Нік Морган
Видавництво
Манн, Иванов и Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2016
Перекладач
Станіслав Ломакін
Вік
Від 9 до 12 років
Кількість сторінок
288
ISBN
9785001002956

Все про електронну книгу JavaScript для детей. Самоучитель по программированию

Ця книга дозволить вам зануритися в програмування і з легкістю освоїти JavaScipt. Ви напишете кілька справжніх ігор - пошук скарбів на карті, «Шибеницю» і «Змійку». На кожному кроці ви зможете оцінити результати своєї праці - у вигляді працюючої програми, а зі зрозумілими інструкціями, прикладами і кумедними ілюстраціями навчання буде тільки приємним. Книга для дітей від 10 років.

Від автора

Чому саме JavaScript?

Ця книга - не тільки введення в JavaScript, але і взагалі в програмування.

Ви дізнаєтеся, як кодувати цією мовою - з самих основ. Кожна глава присвячена окремій темі, і в кожній наступній главі ви вивчаєте щось нове, спираючись на вже прочитане. Крім того, вас чекають вправи, які допоможуть розширити приклади і написати власний код. До кінця книги ви зможете запрограмувати свою гру з анімацією!

Якщо ви просто хочете навчитися програмувати, чому варто вибрати саме JavaScript? Що ж, по-перше, починати писати нею код - легко. Всі сучасні браузери запускають код на JavaScript без додаткових зусиль з вашого боку, вам не знадобиться встановлювати ніяких додаткових програм.

Це сильно відрізняє цю мову від інших мов програмування, де вам потрібні спеціальні інструменти-інтерпретатори, щоб запускати код.

Крім того, на JavaScript писати весело! Вона дає програмісту багато свободи, ви можете писати код у власному стилі, і - що важливо - ця мова прощає багато помилок.

І останнє - програмування на JavaScript відкриває перед вами цілий новий світ можливостей. Саме завдяки цій мові веб-сторінки стають інтерактивними, ви можете написати нею цілий сайт або, наприклад, запрограмувати справжнього робота!

Книга поділена на три частини:

 • Частина 1 присвячена базовим елементам JavaScript, включаючи різні види даних, умовних конструкцій, операторів циклів і функцій. Ви дізнаєтеся, як створювати прості HTML-сторінки і напишете текстову версію гри «Шибениця».
 • Частина 2 знайомить з більш просунутими техніками, включаючи jQuery, об'єктно-орієнтоване програмування, запуск коду за таймером і реакцію на дії користувача та ін. Ви зможете написати гру «Пошук скарбів», яка буде вже по-справжньому взаємодіяти з гравцем!
 • Частина 3 присвячена елементу canvas, який дозволяє додати графіку до програми.

Ви дізнаєтеся, як малювати за допомогою JavaScript, як анімувати зображення і як контролювати анімації з клавіатури. Зібравши всі знання разом, ви зможете написати гру "Змійка" - і вдосталь пограти в неї. В кінці книги є глосарій і список рекомендованої літератури.

Фішки книги

 • Через прості і кумені приклади ви поринете в одну з найпопулярніших мов програмування
 • Кожна нова тема підкріплюється реальною програмою, яку ви напишете, спираючись на поради автора
 • У кожному розділі є вправи для самостійного розв’язання. Відповіді до них можна завантажити на нашому сайті (але краще спробувати все зробити самим!)
 • Приклади супроводжують смішні ілюстрації, з якими навчання стає веселішим
 • В кінці книги Нік дає рекомендації по тому, куди можна розвивати отримані навички і як використовувати мову
 • Всі англійські терміни (яких в програмуванні не уникнути!) винесені на поля, що робить книгу вкрай зручною у використанні і допомагає вчити мову

Про JavaScipt

JavaScipt - це далеко не єдина мова програмування. По суті, мов дуже багато, рахунок йде на сотні, однак є чимало причин вибрати саме JavaScript. Наприклад, вивчати її набагато простіше (і цікавіше), ніж багато інших мов. Але, мабуть, найвагоміша причина така: щоб писати і виконувати JavaScript-програми, досить інтернет-браузера - такого, як Internet Explorer, Mozilla Firefox або Google Chrome. У кожен з цих браузерів вбудований інтерпретатор JavaScript, який зможе виконувати JavaScript-програми. І ніякого спеціального програмного забезпечення вам не знадобиться.

Для кого ця книга

 • Для дітей від 10 років, які хочуть навчитися програмувати.
 • Для батьків, які хочуть допомогти дітям освоїти перші навички програмування.
 • Для вчителів інформатики, які хочуть зробити свої уроки корисними і незвичайними!
Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Нік Морган
Видавництво
Манн, Иванов и Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2016
Перекладач
Станіслав Ломакін
Вік
Від 9 до 12 років
Кількість сторінок
288
ISBN
9785001002956
Рецензії
Купити - JavaScript для детей. Самоучитель по программированию
JavaScript для детей. Самоучитель по программированию
169 грн
Доступні формати для скачування:
 

Рецензії JavaScript для детей. Самоучитель по программированию

 
Характеристики JavaScript для детей. Самоучитель по программированию
Автор
Нік Морган
Видавництво
Манн, Иванов и Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2016
Перекладач
Станіслав Ломакін
Вік
Від 9 до 12 років
Кількість сторінок
288
ISBN
9785001002956
Тип
Електронна