Історія брехні. Як ми обманюємося
Паперова книга | Код товару 1225859
Автор
Марина Кафтан
Видавництво
Портал
Серія книг
Нон-фікшн для 11+
Мова
Українська
Рік видання
2020
Вік
Підліткам
Ілюстратор
Олена Старанчук
Кількість сторінок
160

Усе про книжку Історія брехні. Як ми обманюємося

Це книжка, якій вдається бути одночасно цікавою, корисною та красивою, подобатися і підліткам і дорослим, розважати й інформувати 

«Історія брехні. Як ми обманюємося» розповідає про різноманітні маніпуляції, фейки та махінації. Часто вони були ініційовані підприємливими й креативними шахраями або ж ставалися волею випадку й не розвінчувалися протягом десятиліть, зокрема через небажання причетних втратити популярність публіки. 

Окрім того, книжка містить дієві інструменти, що стануть у пригоді як підліткам, так і дорослим. Читачі дізнаються, як безпечно користуватися соцмережами, дивитися відео на ютубі та перевіряти інформацію, яку споживають щодня з різних джерел.

Видання «Порталу» — це «швидка книжкова допомога» для батьків і вчителів.

Як прокачати уважність та критичне мислення? Як навчитися дбати про інформаційну гігієну? За допомогою яких додатків можна з’ясувати, чи було фото редаговане в фотошопі? Як без шкоди для себе поводитися в соцмережах? Відповіді ви знайдете у цьому виданні-«порталі».

Унікальність книжок «Порталу» — в особливій системі, що допомагає дорослим знайти правильні слова для обговорення психологічних моментів з дітьми та глибше зрозуміти історичний контекст. До кожного друкованого видання команда освітян, психологів та істориків розробила детальні бекґраунди за QR-кодами та ігрові закладки, що містять:

  • історичні бекґраунди — відомості про історичний період від експертів-істориків;
  • психологічний супровід — коментарі фахових психологів та рекомендації щодо обговорення важливих моментів, складних питань;
  • запитання до тексту — система запитань, які допоможуть осмислено та глибоко пропрацювати текст разом з дитиною.

Книжки Порталу складаються у серії, які формують у дітей цілісну історичну картину.

Серія нон-фікшну для підлітків покликана у нетривіальній формі розказати читачам віку 11+ про різноманітні явища, події та процеси. Кожна з книжок доповнена яскравими та стильними ілюстраціями, фотографіями, таблицями та інфографікою.

Наразі, окрім «Історії брехні», до серії увійшли «Реактори не вибухають. Коротка історія Чорнобильської катастрофи» Катерини Міхаліциної та Станіслава Дворницького, «Залюднена планета. Як нас стало сім мільярдів» Галини Глодзь, «Спільна мова. Як народжуються і живуть слова» Анастасії Левкової та «Химерний Київ» Тетяни Стрижевської. Серія поступово доповнюватиметься новими книжками. 

Видання Порталу — це цікавий сторітелінг на основі науково вивіреного історичного бекґраунду. Ваші діти зацікавляться історією і культурою України й світу без зазубрювання — у пригодах та захопливих оповідях! 

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Марина Кафтан
Видавництво
Портал
Серія книг
Нон-фікшн для 11+
Мова
Українська
Рік видання
2020
Вік
Підліткам
Ілюстратор
Олена Старанчук
Кількість сторінок
160
Рецензії
Купити - Історія брехні. Як ми обманюємося
Історія брехні. Як ми обманюємося
392 грн
Є в наявності
 
Інформація про автора
Марина Кафтан
Марина Кафтан

Марина Кафтан - письменниця, магістр історії, медіатренерка, авторка програм із медіаграмотності та журналістики для дітей і дорослих. Сім років присвятила новинній тележурналістиці. Експертка з питань змісту освіти у громадянській та історичній галузі. Авторка нон-фікшн книжки для підлітків «Історія брехні. Як ми обманюємося», що розповідає про різноманітні фейки, обмани й махінації,...

Детальніше

Рецензії Історія брехні. Як ми обманюємося

 
Характеристики Історія брехні. Як ми обманюємося
Автор
Марина Кафтан
Видавництво
Портал
Серія книг
Нон-фікшн для 11+
Мова
Українська
Рік видання
2020
Вік
Підліткам
Ілюстратор
Олена Старанчук
Кількість сторінок
160
Ілюстрації
Кольорові
Формат
170х215 мм
Палітурка
Тверда
ISBN
978-617-7925-20-9
Тип
Паперова
 

Про автора Історія брехні. Як ми обманюємося