Искусственный интеллект в бизнесе (комплект из 3 книг)
Паперова книга | Код товару 1330446
Автор
Томас Девенпорт, Аджей Агравал, Аві Голдфарб
Подивитися всі
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2021
Перекладач
Заур Мамедьярів
Кількість сторінок
884
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
145х215 мм

Усе про книжку Искусственный интеллект в бизнесе (комплект из 3 книг)

Книга 1. Впровадження штучного інтелекту в бізнес-практику. Переваги та складності

Про що

Ажіотаж навколо штучного інтелекту і його застосування в класичному бізнесі не вщухає, але багато компаній досі не розуміють, яку реальну вигоду принесе їм впровадження нових технологій в їхні бізнес-процеси.

Експерт в області аналітики і великих даних, викладач в Гарвардській школі бізнесу Томас Девенпорт у своїй книзі покаже, як можна ефективно інтегрувати ШІ і когнітивні технології в поточну бізнес-стратегію підприємства, щоб зробити продукти привабливішими, процеси досконалішими, а компанію успішнішою.

Він докладно розглядає переваги та складності впровадження різних видів технологій: статистичне машинне навчання, нейронні мережі, глибоке навчання, обробку природної мови, експертні системи на основі правил, роботів і роботизовану автоматизацію процесів. І наводить приклади як успішного, так і невдалого використання ШІ в різних компаніях: Amazon, Google, Facebook, GlaxoSmithKline, Uber, GE, цифровому банку DBS та ін.

Для кого

Для топ-менеджерів, керівників ІТ-департаментів і відділів інновацій, операційних директорів.

Книга 2. Штучний інтелект — для Вашого бізнесу. Керівництво з оцінки та застосування

Про що

Спочатку роботи позбавлять нас робочих місць, а потім поневолять весь світ. Якщо вам подобаються подібні апокаліптичні теорії про всемогутній штучний розум, то ця книга точно не для вас. А ось якщо ви хочете розібратися, як використовувати штучний інтелект (ШІ) у своєму бізнесі, щоб зробити його більш конкурентоспроможним, інноваційним і орієнтованим на майбутнє, то ви, безсумнівно, на вірному шляху.

Так що ж насправді вміє ШІ? Як і за яких умов він буде сприяти зростанню бізнесу? З чого взагалі слід починати? Мета цієї книги - дати максимум інформації про штучний інтелект, не відволікаючись на складні технологічні подробиці і термінологію.

Визнаний міжнародним бізнес-співтовариством консультант по ШІ Ендрю Берджесс закликає керівників не надто довіряти рекламі, не завищувати очікування, пов'язані із застосуванням ШІ, і не впадати в крайності від ейфорії до паніки. Замість цього він пропонує прагматичний і позбавлений хайпу підхід до опису штучного інтелекту.

В основі книги лежить розроблена автором структура, яка розглядає вісім основних практичних функцій ШІ, наприклад розпізнавання образів, обробку природної мови і прогнозування трендів. Особливості застосування та реальні можливості кожної функції докладно розглянуті на реальних прикладах.

Ви дізнаєтеся

  • Як впровадити ШІ у ваш бізнес (і чи треба це вам взагалі).
  • Як визначити можливості ШІ, які підходять саме для вашого бізнесу.
  • Як саме застосовувати основні практичні функції ШІ на благо компанії.

Для кого

Для підприємців і керівників компаній, які хочуть створити для свого бізнесу суттєву конкурентну перевагу, впровадити нові бізнес-моделі та робити те, що ще недавно вважалося неможливим. Буде корисна і тим, хто тільки замислюється про перспективи впровадження ШІ, і тим, хто хоче використовувати його більш ефективно.

Книга 3. Штучний інтелект на службі бізнесу. Як машинне прогнозування допомагає приймати рішення

Прикладна книга для тих підприємців і експертів, які хочуть використовувати штучний інтелект для більш точного прогнозування та автоматизації.

Нова хвиля штучного інтелекту принесла нам не повною мірою розум, але його критичну складову - прогнозування. Компанія Deep Genomics зробила крок вперед у медицині, припускаючи, які процеси почнуться в клітині після змін в послідовності ДНК. Компанія Chisel удосконалила правову практику прогнозом того, яка саме частина документа підлягає редагуванню. Компанія Validere підвищила ефективність нафтовидобутку, розрахувавши відсоток вмісту вологи у сировині, що надходить на переробку і зберігання.

Все це - лише малий перелік всіх можливостей застосування, які з'являться в бізнесі в найближчому майбутньому. Якщо ви погано уявляєте, що означає штучний інтелект для вас і вашого бізнесу, ця книга допоможе вам зрозуміти всі його можливості і зорієнтуватися в перевагах технології.

Керівники бізнесу з цієї книги дізнаються про вплив ШІ на управління і прийняття рішень. Студенти - про перспективи розвитку трудової діяльності та кар'єри. Політики - про те, як змінювати суспільство на краще за допомогою ШІ.

Якісне прогнозування знижує невизначеність, а значить, ШІ можна використовувати на практиці - для прийняття рішень з розвитку бізнесу.

Російською мовою публікується вперше.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Томас Девенпорт, Аджей Агравал, Аві Голдфарб
Подивитися всі
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2021
Перекладач
Заур Мамедьярів
Кількість сторінок
884
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
145х215 мм
Рецензії
Купити - Искусственный интеллект в бизнесе (комплект из 3 книг)
Искусственный интеллект в бизнесе (комплект из 3 книг)
1 595 грн
Є в наявності
 

Рецензії Искусственный интеллект в бизнесе (комплект из 3 книг)

 
Характеристики Искусственный интеллект в бизнесе (комплект из 3 книг)
Автор
Томас Девенпорт, Аджей Агравал, Аві Голдфарб, Джошуа Ганс, Ендрю Берджесс
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2021
Перекладач
Заур Мамедьярів
Кількість сторінок
884
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
145х215 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
ISBN
978-5-9614-3952-6, 978-5-907274-81-5, 978-5-00117-881-1
Подарункові видання та комплекти
Комплекти
Тип
Паперова