Ицхак Пинтосевич (комплект из 5 книг)
Паперова книга | Код товару 964296
Автор
Іцхак Пінтосевич
Видавництво
IPIO
Мова
Російська
Рік видання
2018
Ілюстратор
Олексій Войтенко
Ілюстрації
Чорно-білі, Таблиці, Схеми
Формат
160x210 мм
Палітурка
М'яка, Тверда

Усе про книжку Ицхак Пинтосевич (комплект из 5 книг)

Книга 1. Дій! 10 заповідей успіху

Автор цієї книги займає друге місце в рейтингу Міжнародної асоціації професіоналів розвитку особистості, тренер успіху № 1 на російськомовному просторі, в минулому бронзовий призер Чемпіонату світу з легкої атлетики та вдалий бізнесмен. Все, чого Іцхак Пінтосевич домігся в житті, - результат його унікальної програми з самовдосконалення, якою він нарешті ділиться з читачами. Його програма - це синтез останніх відкриттів в області психології, менеджменту, особистісного росту, секретів підготовки спортсменів-олімпійців і законів світобудови з Кабали. Вона створена для тих, хто може приділяти своєму розвитку не більше 30 хвилин в день. Замість порад - готова програма дій. Завдяки їй можна в кілька разів збільшити свою ефективність і легко досягати максимальних результатів в будь-якій справі. Ось чому серед клієнтів Іцхака Пінтосевича найуспішніші компанії світу - такі як Deloitte, Danon, Leo Burnett, PSB-Films, MasterCard, «Приват Банк», а також олімпійські чемпіони та зірки шоу-бізнесу. Спеціальний бонус для читачів - персональний коучинг від Іцхака Пінтосевича.

Книга 2. Живи! 7 заповідей енергії і здоров'я

Книга «Живи! 7 заповідей енергії і здоров'я» допоможе тобі зрозуміти, що дбати про своє здоров'я - зовсім не складний, а навіть дуже приємний процес. Але, перш за все, це особисте усвідомлене рішення. Книга закликає максимально поліпшити стан здоров'я і наповнити себе енергією, щоб досягати всього, бути успішним і щасливим.

Здоров'я - головне джерело твого успіху і запорука позитивного погляду на життя. Саме від твого самопочуття залежать твої бажання і прагнення. Коли ти здоровий - ти сповнений сил і енергії, ти готовий підкорювати будь-які вершини і втілювати свої мрії. Але от невдача... про стан здоров'я ми замислюємося тоді, коли починаємо відчувати дискомфорт або хворіємо. У кожного з нас життя проходить в шаленому темпі. Ми намагаємося цінувати кожну хвилину і хочемо використовувати час з користю. В результаті, часто забуваємо, що головна мета людини, незалежно від того, що вона робить - це відчувати себе добре. Тому так важливо звернути увагу на своє здоров'я і свій запас енергії.

Цей тандем є основою нормального, правильного, щасливого життя. Мати великий запас енергії недостатньо, адже запаси мають властивість закінчуватися, якщо їх не поповнювати. Дуже важливо знати про способи відновлення і підвищення енергії. Адже якщо не підживлювати свій запас енергії тренуваннями і здоровим способом життя, ти швидко його втрачаєш, а разом з ним і здатність позитивно мислити.

Твоє емоційне і фізичне самопочуття погіршуються, ти втрачаєш бадьорість і здоровий сон, а це впливає на твою здатність добре виконувати свою роботу, інтелектуально розвиватися і на відносини з рідними і близькими. У підсумку, якщо запустити одне з чотирьох основних джерел енергії - фізичне здоров'я, то погіршуються всі інші: емоційні, інтелектуальні, духовні джерела.

Книга 3. Багатій! Шлях майстра

Головний секрет Багатства знають одиниці. Навіть ті, хто дуже багато заробили, дуже часто не знають його. Вони ним користуються інтуїтивно. Запитай середнього бізнесмена, як він заробляє, у нього навіть часу не буде для пояснень. Він зайнятий, він працює. Адже заробляти, зрозуміти суть процесу і вміти йому навчити - це різні речі.

Ця книга-тренінг про те, як знайти своє призначення - справу життя і стати в ній одним з кращих. У ній автор узагальнює свій особистий досвід і досвід кращих майстрів, яких вивчав.

Книга «Багатій» навчить тебе психологічним і навиковим основам системного багатства і успіху.

Дотримуючись поетапних інструкцій в книзі, ти станеш багатою людиною. Ти збудуєш свою чітку стратегію багатства. Перші результати ти побачиш прямо під час прочитання. Це будуть зміни в твоєму мисленні і навичках. Ти отримаєш найкраще, що вдалося зібрати за довгі роки роботи і закріпиш знання за допомогою нової авторської методики системи над-навчання.

Книга 4. Став цілі!

Хіба можна керувати кораблем без штурвалу? Побудувати будинок без креслень і без проекту? Починати сходження на гору, не знаючи маршруту? Відкрити бізнес без маркетингових досліджень і розуміння, чого ти хочеш досягти? Не маючи мети в житті - ми не знаємо, як нею управляти. Ми, можна сказати, і не живемо, а безцільно реагуємо на зовнішні чинники. Саме цілі керують нашим життям.

Ця книга здатна запалити вас, сконцентруватися на важливому і допомогти почати жити повноцінно. Тобі не доведеться серфити за статтями в інтернеті, перевіряти лайфхаки блогерів, перечитувати купу літератури по темі, щоб дізнатися, як знайти мету. Іцхак вже знає як. Пропонуємо дізнатися і тобі. Книга «Став цілі» - це заряд натхнення з біографій Білла Гейтса і Стіва Джобса, перевірені вправи, поради та рекомендації від Експерта в Системному розвитку Особистості та Бізнесу - Іцхака Пінтосевича.

Книга 5. У цьому вся людина. Вивчаємо Коелет Царя Соломона

У чому сенс життя? Це питання може переслідувати людину все життя. Якщо ви перебуваєте в пошуках питань про цілі в житті, своє призначення, головні цінності в житті, тоді вам точно варто прочитати «Коелет», адже сенс потрібен абсолютно всім.

«Коелет» (Еклезіаст) - це одна з тих книг, яка змінила історію світу. Вона написана царем Соломоном, одним з наймудріших правителів. Мудрість, яку Соломон накопичив за роки свого життя, він виклав в цій книзі. «Коелет» - це не просто самовчитель по філософії, а підручник з життя для всіх, хто шукає своє призначення.

Щоб зрозуміти глибокий зміст, закладений в книзі Коелет (Еклезіаст) мало просто прочитати її. Мудрість Царя Соломона розкриває для вас Іцхак Пінтосевич - тренер і експерт в системному розвитку особистості.

Роз'яснення та поради Іцхака Пінтосевича допоможуть повністю зануритися в суть і надихнутися.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Іцхак Пінтосевич
Видавництво
IPIO
Мова
Російська
Рік видання
2018
Ілюстратор
Олексій Войтенко
Ілюстрації
Чорно-білі, Таблиці, Схеми
Формат
160x210 мм
Палітурка
М'яка, Тверда
Купити - Ицхак Пинтосевич (комплект из 5 книг)
Ицхак Пинтосевич (комплект из 5 книг)
1 365 грн
Немає в наявності
 
Інформація про автора
Іцхак Пінтосевич
Іцхак Пінтосевич

Творець оригінальної теорії розвитку людини «Шлях метелика», а також автор серії книг по мотивації і особистісному зростанню, які стали світовими бестселерами. Зараз письменник працює переважно на терені бізнес-тренінгів. Купити книги Іцхака Пінтосевича варто, якщо ви бажаєте досягти більшого в особистому житті і кар'єрі. Автор володіє великим досвідом, і йому є чим поділитися з читача...

Детальніше

Характеристики Ицхак Пинтосевич (комплект из 5 книг)
Автор
Іцхак Пінтосевич
Видавництво
IPIO
Мова
Російська
Рік видання
2018
Ілюстратор
Олексій Войтенко
Ілюстрації
Чорно-білі, Таблиці, Схеми
Формат
160x210 мм
Палітурка
М'яка, Тверда
Папір
Офсетний
ISBN
978-617-7453-14-6, 978-617-7453-05-4, 978-617-7453-30-6, 978-617-7453-29-0, 978-617-7453-55-9
Подарункові видання та комплекти
Комплекти
Тип
Паперова
 

Про автора Ицхак Пинтосевич (комплект из 5 книг)