Хроніки Амбера (комплект із 10 книжок)
Паперова книга | Код товару 969022
Yakaboo 5/5
Автор
Роджер Желязни
Видавництво
Навчальна книга - Богдан
Серія книг
Горизонти фантастики
Мова
Українська
Рік видання
2019
Перекладач
Анатолій Саган, Анатолій Пітик, Катерина Грицайчук
Подивитися всі
Під редакцією
Богдан Будний
Кількість сторінок
2552

Усе про книжку Хроніки Амбера (комплект із 10 книжок)

Книга 1. Хроніки Амбера. Дев’ять принців Амбера 

«Дев’ять принців Амбера» — перша книга циклу романів «Хроніки Амбера» американського письменника-фантаста Роджера Желязни. У приватній лікарні після автокатастрофи до головного героя роману — Корвіна, повернулась свідомість. Але він не пам’ятає, хто він. Від лікаря йому вдається дізнатися, що у нього є сестра Евелін. Корвін тікає з лікарні і приходить до неї додому. В домі сестри він натрапив на шокуючу знахідку — колоду карт Таро, на яких зображений він та члени його сім’ї… У нього попереду безліч пригод та небезпек. Чи подолає він їх?

Книга 2. Хроніки Амбера. Рушниці Авалону

«Рушниці Авалону» — друга книга циклу романів «Хроніки Амбера» американського письменника-фантаста Роджера Желязни. Прокляття Принца Амбера, сказане у гніві, скріплене стражданнями й кров'ю, завжди збувається. Вирвавшись з ув'язнення, Корвін виявляє, що темні сили загрожують неминучою загибеллю не лише його ворогам, але і йому та всьому, що для нього важливе. І тепер Принц Корвін повинен зробити вибір між помстою та благополуччям Амбера.

Книга 3. Хроніки Амбера. Знак Єдинорога

«Знак Єдинорога» — третя книга циклу романів «Хроніки Амбера» американського письменника-фантаста Роджера Желязни. 

Захопити трон короля Амбера Корвіну стало так легко, але чи потрібен він йому тепер? 

Вперше за багато років принци та принцеси Справжнього міста збираються разом, щоб боротись із темними силами, але серед них є зрадник… Та й чи один? 

А водночас перед Корвіном з’являється Єдиноріг… 

Книга 4. Хроніки Амбера. Рука Оберона

«Рука Оберона» — четверта книга циклу романів «Хроніки Амбера» американського письменника-фантаста Роджера Желязни. 

Великий Лабіринт Амбера пошкоджено, темні сили загрожують неминучою загибеллю усьому живому… Дворкін розповідає про створення Амбера та його долю.

Судний Камінь знову палахкотить, але хто тепер його володар? А в гру повертається той, кого вважали давно мертвим. 

Книга 5. Хроніки Амбера. Двори Хаосу

П’ята книжка циклу «Хроніки Амбера» присвячена війні поміж Амбером - осереддям Порядку - і Хаосом. У цій війні основну роль відіграє один із амберських принців - зрадник Бранд, який запрагнув абсолютної влади. Задля цього він ладен знищити Амбер, щоби на його руїнах створити свій всесвіт.

Книга 6. Хроніки Амбера. Козирі Долі

У шостій книжці циклу «Хроніки Амбера» розповідь ведеться від імені Мерліна - сина головного персонажа попередніх п’яти книг. Здавалось би, після закінчення війни між Амбером та Хаосом настали спокійні дні. Трон Амбера очолює новий король, який понад усе прагне зберегти злагоду та мир. Проте дивні замахи на життя і вбивства членів королівської родини не провіщають нічого доброго…

Книга 7. Хроніки Амбера. Кров Амбера

«Кров Амбера» – сьома книжка знаменитого циклу «Хроніки Амбера» Р. Желязни, головним героєм якої є Мерлін, син Корвіна Мерлінського і Дари із Дворів Хаосу,

У ній читач дізнається про нові пригоди героя: ув’язнення у Кришталевій печері, сутичку із Джасрою і вихідцем із первісного Хаосу Скрофом, переслідування перевертня і напад на Вежу Чотирьох Світів. А насамкінець – про зустріч із Синьою Маскою. Я повернувся до кам’яної стіни, де ховалася печера, і влаштувався на невисокому скелястому карнизі, щоб розпочати клопітку процедуру зміни форми, яка, за моїми розрахунками, мала забрати півгодини чи біля того.

Сама ідея перетворення з істоти умовно людської на щось надзвичайне та незвичне, а для когось і потворне, і жаске, а потім повернення до людської подоби може здатися декому огидною. Але це не так. Адже всі ми щодня вчиняємо так само, тим чи іншим чином, хіба ні?

Книга 8. Хроніки Амбера. Знак Хаосу

У восьмій книжці циклу романів «Хроніки Амбера» Мерліна, головного героя другого п’ятикнижжя, переслідують невідомі вороги. Це вони заманюють Мерліна у світ галюцинацій його приятеля Люка, де він зустрічається з героями Задзеркалля, сходиться у двобої з Вогняним Янголом, це вони стоять за його братом Юртом у жорстокій сутичці у Вежі Чотирьох Світів.

І, навіть роздивившись нарешті під Синьою Маскою обличчя, яке він найменше сподівався побачити, Мерлін усе ще дуже далекий від того, аби зрозуміти першопричини всього, що відбувається...

Книга 9. Хроніки Амбера. Лицар Тіней

Мерлін нарешті дізнається, хто саме намагався убити його щороку 30 квітня, а ще багато цікавого про Джулію, Люка та Віктора Мелмана. Розшукуючи Корал, він потрапить у надзвичайно дивне місце і змушений буде обирати між Лабіринтом і Лоґрусом, що споконвіку протистоять один одному. Що обере син Корвіна і Дари — Порядок чи Хаос? Чи зуміє він урятувати Корал? Які нові небезпеки чекають на нього у палаці Амбера? Хто стане новим правителем Кашфи?

Книга 10. Хроніки Амбера. Принц Хаосу

Десята книжка знаменитого циклу «Хроніки Амбера» американського письменника Р. Желязни розпочинається з коронації Люка та Дари, на якій присутній і Мерлін. Тим часом помер Свейвілл — король Хаосу.

У Дворах на сина Корвіна і Дари чекає неочікувана новина — після низки вбивств та дуелей він став третім претендентом на престол. Ба більше, Лоґрус обрав на цю роль саме його. Чи погодиться Мерлін стати правителем? А може, він повернеться в Амбер? Чи обере життя у Тіні Земля? Хто переможе в одвічному протистоянні Порядку й Хаосу? Чи вдасться Мерліну знайти свого батька?


Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Роджер Желязни
Видавництво
Навчальна книга - Богдан
Серія книг
Горизонти фантастики
Мова
Українська
Рік видання
2019
Перекладач
Анатолій Саган, Анатолій Пітик, Катерина Грицайчук
Подивитися всі
Під редакцією
Богдан Будний
Кількість сторінок
2552
Рецензії
 •  
  100% користувачів вважають цей відгук корисним
  "Хроніки Амбера" справді книга феноменальна яка не залишить байдужим жодного читача. Роджеру Желязни вдалось оригінально створити власний світ, але навіть не просто світ, а цілий всесвіт із його дуже особливою світобудовою та філософією творення. Адже там не просто якась планета із своїми материками, океанами, кліматом, рельєфом, а це сотні світів-вимірів які творять володарі Замку-міста Амбера із роду загадкового володаря Оберона. Згідно із філософією Желязни насправді існує лише Амбер і принци та принцеси із пануючого роду своєю уявою та волею творять власні світи (в тому числі і наш із вами) де вони владарюють або губляться в натовпах...збирають армії для підкорення осердя всесвіту - Амберу. ...Здавалось би для сучасного читача та глядача фільмів тут нічого нового - ми ж мали всілякі "Матриці" та ін., але все ж твір Желязного це справжній прототип для зразок для цих всіх пізніших наслідувачів. І ще неабиякий прототип, а справді досконала світобудова. Ви зануритесь у світ інтриг боротьби за владу між всемогутніми братами і сестрами головного героя - принца Корвіна і будете вболівати за його боротьбою та всіма подіями інтригуючого, та навіть пікантного, життя у світі де не можна нікому довіряти, а найрідніший брат чи сестра може бути тобі або єдиним союзником або найстрашнішим ворогом-зрадником. Кожен із них притягне у цю всеохоплюючу війну полчища дивних створінь із власних світів, що зійдуться у битві у підніжжі Амбера... Але ж якби їх очікували лише вороги із свого роду - темні сили, що перевершують своїми силами все можливе, уже підготувались вдертись у цей світ та зруйнувати його до тла... Жоден шанувальник фантастики чи то в стилі фентезі чи і наукової не може стояти осторонь цих перипетій!
 •  
  Потрясающий классический цикл в жанре фэнтези 0% користувачів вважають цей відгук корисним
  Хроники Амбера одна из самых значимых книг в жанре фэнтези. Скоро ее перенесут на телеэкраны, поэтому я решила больше не откладывать ее прочтение. К моему больному удивлению, я думала, что десять книг я буду читать довольно долго, но все оказалось иначе. Десять книг объемом более чем две с половиной тысячи страниц я умяла за один месяц. Книги настолько крутые, что растянуть чтение просто не получилось. Я читала утром за завтраком, днем в обед, вечером перед сном и конечно, в выходные дни.
  По сюжету Корвин, первый из девяти принцев претендующих на престол. Он теряет память, но возвращает ее с помощью колоды карт таро, на которых узнает себя и своих братьев. Вскоре происходит много событий, он узнает, что все миры вокруг представляют собой отражение Амбера и ими можно манипулировать, а кроме того, его отец исчезает. Он должен занять трон, но королевская семья погрязла в конфликтах и ревности, и когда глава семьи исчез, конфликт только обострился, и трон готовы захватить.
  Давно я не читала настолько хорошего фэнтези цикла. Как мне кажется, телесериал по книгам должен получится прекрасный, поскольку сюжет весьма кинематографичный. Если вы любите фэнтези, то вы просто должны прочитать этот цикл книг. Во-первых, это классика проверенная временем и миллионами читателей, а во-вторых, это невероятно интересная история. Определенно, один из лучших сюжетов в жанре фэнтези.
Купити - Хроніки Амбера (комплект із 10 книжок)
Хроніки Амбера (комплект із 10 книжок)
1 520 грн
Немає в наявності
 
Інформація про автора
Роджер Желязни
Роджер Желязни

Ім'я цього американського письменника відомо далеко за межами США. Він за життя став класиком. Купити книги Роджера Желязни можна в будь-якій точці земної кулі. Його перу належить близько 50 книг, найпопулярнішими серед яких стали романи з циклу «Хроніки Амбера». А починав письменник з малих літературних форм. Уже перше опубліковане оповідання Роджера Желязни «Гра пристрастей&raq...

Детальніше

Рецензії Хроніки Амбера (комплект із 10 книжок)

 •  
  100% користувачів вважають цей відгук корисним
  "Хроніки Амбера" справді книга феноменальна яка не залишить байдужим жодного читача. Роджеру Желязни вдалось оригінально створити власний світ, але навіть не просто світ, а цілий всесвіт із його дуже особливою світобудовою та філософією творення. Адже там не просто якась планета із своїми материками, океанами, кліматом, рельєфом, а це сотні світів-вимірів які творять володарі Замку-міста Амбера із роду загадкового володаря Оберона. Згідно із філософією Желязни насправді існує лише Амбер і принци та принцеси із пануючого роду своєю уявою та волею творять власні світи (в тому числі і наш із вами) де вони владарюють або губляться в натовпах...збирають армії для підкорення осердя всесвіту - Амберу. ...Здавалось би для сучасного читача та глядача фільмів тут нічого нового - ми ж мали всілякі "Матриці" та ін., але все ж твір Желязного це справжній прототип для зразок для цих всіх пізніших наслідувачів. І ще неабиякий прототип, а справді досконала світобудова. Ви зануритесь у світ інтриг боротьби за владу між всемогутніми братами і сестрами головного героя - принца Корвіна і будете вболівати за його боротьбою та всіма подіями інтригуючого, та навіть пікантного, життя у світі де не можна нікому довіряти, а найрідніший брат чи сестра може бути тобі або єдиним союзником або найстрашнішим ворогом-зрадником. Кожен із них притягне у цю всеохоплюючу війну полчища дивних створінь із власних світів, що зійдуться у битві у підніжжі Амбера... Але ж якби їх очікували лише вороги із свого роду - темні сили, що перевершують своїми силами все можливе, уже підготувались вдертись у цей світ та зруйнувати його до тла... Жоден шанувальник фантастики чи то в стилі фентезі чи і наукової не може стояти осторонь цих перипетій!
 •  
  Потрясающий классический цикл в жанре фэнтези 0% користувачів вважають цей відгук корисним
  Хроники Амбера одна из самых значимых книг в жанре фэнтези. Скоро ее перенесут на телеэкраны, поэтому я решила больше не откладывать ее прочтение. К моему больному удивлению, я думала, что десять книг я буду читать довольно долго, но все оказалось иначе. Десять книг объемом более чем две с половиной тысячи страниц я умяла за один месяц. Книги настолько крутые, что растянуть чтение просто не получилось. Я читала утром за завтраком, днем в обед, вечером перед сном и конечно, в выходные дни.
  По сюжету Корвин, первый из девяти принцев претендующих на престол. Он теряет память, но возвращает ее с помощью колоды карт таро, на которых узнает себя и своих братьев. Вскоре происходит много событий, он узнает, что все миры вокруг представляют собой отражение Амбера и ими можно манипулировать, а кроме того, его отец исчезает. Он должен занять трон, но королевская семья погрязла в конфликтах и ревности, и когда глава семьи исчез, конфликт только обострился, и трон готовы захватить.
  Давно я не читала настолько хорошего фэнтези цикла. Как мне кажется, телесериал по книгам должен получится прекрасный, поскольку сюжет весьма кинематографичный. Если вы любите фэнтези, то вы просто должны прочитать этот цикл книг. Во-первых, это классика проверенная временем и миллионами читателей, а во-вторых, это невероятно интересная история. Определенно, один из лучших сюжетов в жанре фэнтези.
 
Характеристики Хроніки Амбера (комплект із 10 книжок)
Автор
Роджер Желязни
Видавництво
Навчальна книга - Богдан
Серія книг
Горизонти фантастики
Мова
Українська
Рік видання
2019
Перекладач
Анатолій Саган, Анатолій Пітик, Катерина Грицайчук, Галина Михайловська
Під редакцією
Богдан Будний
Кількість сторінок
2552
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
135х205 мм, 125х205 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
Шрифт
Galleon
ISBN
978-966-10-4684-8, 978-966-10-5902-2, 978-966-10-5848-3, 978-966-10-5849-0, 978-966-10-5744-8, 978-966-10-4685-5, 978-966-10-4952-8, 978-966-10-2118-0, 978-966-10-4649-7, 978-966-10-4650-3, 978-966-10-5044-9
Вага
2 656 гр.
Подарункові видання та комплекти
Комплекти
Тип
Паперова
Література країн світу
Література США і Канади
Література за періодами
Література XX ст.
 

Про автора Хроніки Амбера (комплект із 10 книжок)