Енн (комплект із 8 книг)
Паперова книга | Код товару 1292539
Yakaboo 5/5
Автор
Люсі-Мод Монтгомері
Видавництво
Урбіно
Серія книг
Енн із Зелених Дахів
Мова
Українська
Рік видання
2019
Перекладач
Анна Вовченко
Вік
Підліткам, Від 9 до 12 років
Кількість сторінок
320

Усе про книжку Енн (комплект із 8 книг)

Книга 1. Енн із Зелених Дахів

Події цієї чудової книжки відбуваються в далекій Канаді, на острові Принца Едварда. На фермі Зелені Дахи живуть немолоді вже брат із сестрою, Метью й Марілла Катберти. Якось вони вирішили взяти із сирітського притулку хлопця, котрий міг би допомагати їм у господарстві. Проте їхньому здивуванню не було меж, коли виявилося, що замість хлопця до них прибула руденька худорлява дівчина, Енн Ширлі. І в цієї незвичайної істоти виявилася напрочуд химерна вдача!

Книга 2. Енн із Зелених Дахів. Енн із Ейвонлі

Після вчительської семінарії Енн повертається до Ейвонлі, щоб працювати в місцевій школі. Юній учительці доведеться завойовувати прихильність і любов своїх учнів, бо ж серед них чимало шибеників, ледарів і незграб. До того ж, у Зелених Дахах вона мусить допомагати виховувати шестирічних близнят, Дору й Деві, чия мама, далека родичка Марілли, померла. На щастя, Енн вкотре переконується, що в житті завжди можна зустріти рідну душу. Крім того, дівчина раптом усвідомлює, що їй дедалі більше подобається один юнак…

Книжки канадської письменниці Люсі-Мод Монтгомері (1874–1942) вже понад століття користуються величезним успіхом у всьому світі. Щороку вони видаються мільйонними накладами у США, Канаді, Австралії та країнах Європи, за ними знято популярні кінофільми.

Це друга книга із циклу про життя Енн Ширлі, який складається з восьми романів.

Книга 3. Енн із Зелених Дахів. Енн із острова принца Едварда

Час невблаганно плине, і мрійлива дівчинка, а потім – зовсім юна вчителька перетворюється на чарівну студентку. Мрії Енн про навчання здійснюються, вона полишає ейвонлійську школу та їде до Редмондського коледжу.

Перед нею нові можливості, нові знайомства, нові друзі й сердечна подруга Філіппа… Крім того, врода Енн і її небуденний розум привертають усе більше уваги. Природно, що довкола аж роїться від юнаків, і не один бажав би, щоб ця гордовита красуня стала для нього не лише другом. Іноді Енн сама не може розібратися у власних почуттях. Хто їй більше до душі – багатий і вродливий Рой Гарднер чи все-таки відданий Гілберт Блайт?

Книга 4. Енн із Зелених Дахів. Енн із Шелестких Тополь

Закінчивши навчання в коледжі, Енн Ширлі влаштовується на посаду директриси школи в містечку Саммерсайд. Вона винаймає житло в старовинному, оповитому романтикою домі Шелесткі Тополі. Попереду улюблена робота й очікування на одруження з коханим. Усе було б чудово, якби не ворожість численної шанованої родини Прінглів, через яку Енн уже подумує покинути Саммерсайд. Та несподівано вона не лише примиряється із Прінглами, які відтоді стають ій справжніми друзями. Енн знайомиться зі своєю маленькою сусідкою Елізабет і знаходить у ній рідну душу, а згодом їй вдається заприязнитися зі своєю заступницею Кетрін, постійно всім невдоволеною молодою жінкою, яка під впливом Енн цілковито змінюється. Невдовзі Енн покине такі милі їй Шелесткі Тополі й повернеться до Ейвонлі.

Книга 5. Енн із Зелених Дахів. Енн у домі мрії

У житті Енн відбувається довгоочікувана подія: вона стає дружиною Гілберта Блайта. Молоде подружжя вирушає на узбережжя гавані Чотирьох Вітрів, де в приморському селищі Глен Гілберт переймає лікарську практику по своєму родичу. Енн знайомиться з новими друзями: капітаном Джимом, який працює на маяку, панною Корнелією Брайант та Леслі Мур, яка дбайливо доглядає свого невиліковно хворого чоловіка. Тут, у Домі Мрії, на Енн чекають радощі й печалі заміжньої жінки, після важкого випробування вона зазнає щастя материнства і, як завжди, не втомлюється змінювати світ довкола себе. Книжки легендарної канадської письменниці Люсі-Мод Монтгомері (1874–1942) вже понад століття користуються величезним успіхом у всьому світі. Щороку вони видаються мільйонними накладами у США, Канаді, Австралії та країнах Європи. Це п'ята книга із циклу про Енн у чудовому українському перекладі Анни Вовченко.

Книга 6. Енн із Зелених Дахів. Енн із Інглсайду

Дев'ять років минуло після переїзду Енн та її невеличкої сім'ї з милого Дому Мрії в нове житло – просторий і сповнений веселих та сумних історій Інглсайд. Енн стає щасливою матір'ю шістьох дітей, дружних і дуже різних особистостей. Тут вони, оточені щоденною любов'ю й турботою, ростуть, мріють, бавляться, вигадують нові світи, знаходять і втрачають друзів та вчаться відрізняти правду від облуди. Енн тим часом готується відпустити їх одного дня в чужий, і бентежний, але надзвичайно цікавий світ, вчиться на власних помилках і вкотре усвідомлює свою любов до найдорожчих людей у житті.

Книга 7. Енн із Зелених Дахів. Діти з Долини Райдуг

Невпинні й неминучі зміни в житті Глена Святої Марії. Неподалік від Інглсайду оселяється сім'я нового пастора ― сам пан Мередіт, четверо його дітей і тітка Марта. Діти Блайтів віднаходять у нових сусідах щирих і добрих друзів; разом вони змінюються самі й змінюють долі інших ― пана Мередіта й красунь-сестер Вест, відлюдькуватого Нормана Дугласа, малої сироти Мері Ванс та подружжя Еліотів. Невідворотно ближчає й прихід страшного, загадкового Дударя ― але безтурботне дитинство триває, доки щасливої Долини Райдуг не огорнула тінь великої тривоги.

Книга 8. Енн із Зелених Дахів. Рілла з Інглсайду

Дія роману розпочинається 28 червня 1914 року ― у день, що назавжди змінив хід світової історії. Попереду в героїв – а передовсім у Рілли, наймолодшої доньки Енн і Гілберта Блайтів ― чотири складні й болісні роки тривоги, страху та жертв, пізнання болю втрат... а проте й невимовної любові та безцінного душевного розвитку на тлі великої війни. Надзвичайно щира, жива та завжди сучасна оповідь про звичне життя в незвичних, неприродних умовах, що назавжди змінить і персонажів, і читачів заключної частини циклу романів про долю Енн Ширлі.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Люсі-Мод Монтгомері
Видавництво
Урбіно
Серія книг
Енн із Зелених Дахів
Мова
Українська
Рік видання
2019
Перекладач
Анна Вовченко
Вік
Підліткам, Від 9 до 12 років
Кількість сторінок
320
Рецензії
 •  
  Жизнь Энн Ширли
  Обожаю этот цикл. В него входят 8 романов, охватывающих практически всю жизнь Энн Ширли. Это мегаатмосферные книжки, которые хочется перечитывать и погружаться в добрый, наивный и трогательный мир неугомонной Энн Ширли. Книги изданы в хронологии, начиная с 11-летнего возраста Энн (хотя в первой книге есть упоминания и о более ранних годах девочки), а последние две книги рассказывают не столько о самой Энн, сколько о ее детях (в седьмой книге - о старших детях, а в восьмой - о младшей дочке Рилле), а Энн в них - второстепенный персонаж. И соответственно, книги лучше читать в хронологии, поскольку так будут понятны события каждой последующей книги, и многие персонажи повторяются.
  В целом, цикл великолепный. Очень ярко расписано, как сирота Энн росла, искала друзей и пыталась найти себя в жизни: от взбалмошной и непоседливой школьницы в первой книге, старательной студентки и внимательной учительницы во второй и третьей книге до серьезной матери семейства в остальных романах. При этом, писательница показывает не только позитивные события в жизни Энн, но и те трагедии, с которыми ей пришлось столкнуться. Я даже не могу сказать, какая именно книга из цикла мне понравилась больше, поскольку они все сильные и увлекательные.
 •  
  Чудесная серия книжек
  У канадской писательницы Люси-Мод Монтгомери свой особый стиль письма: неторопливый, позитивный, обволакивающий, глубоко погружающий в сюжет и атмосферу истории. Несмотря на то, что описываемые в цикле события происходят в начале ХХ ст., они нескучные, увлекательные, душевные и жизненные. Во всех книгах главная героиня - Энн Ширли, сирота, которую случайно взяли к себе на воспитание и в помощь по хозяйству Метью и Марилла. В каждой книжке она становится старше, проходит какой-либо важный этап в своей жизни (взросление и учеба в школе, завоевание авторитета в новом окружении; обучение на учительских курсах и преподавание в родной школе; обучение в университете и выбор мужа; начало семейной жизни и трагический опыт материнства; реализация как жены и матери; взросление детей Энн, их уход из родного дома и принятие их жизненного выбора). В каждой книжке цикла есть какая-то "изюминка" повествования, вокруг которой выстаиваются остальные события. Кроме того, невероятно интересно писательницы описывает быт канадцев начала ХХ ст. Отличная серия хороших книг.
Купити - Енн (комплект із 8 книг)
Енн (комплект із 8 книг)
1 400 грн
Є в наявності
 
Інформація про автора
Люси Мод Монтгомери
Люси Мод Монтгомери

Класична канадська письменниця, яка прославилася як автор захоплюючих пригодницьких історій для дітей. Всі книги Люсі Мод Монтгомері відрізняються неспішною розповіддю і розраховані на дітей шкільного віку. Популярність автору приніс цикл романів про активну рудоволосу дівчину-сироту Ані, за мотивами якого знято кілька повнометражних художніх фільмів. Купити книги Люсі Мод Монтгомері варто батькам...

Детальніше

Рецензії Енн (комплект із 8 книг)

5/5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
 •  
  Жизнь Энн Ширли
  Обожаю этот цикл. В него входят 8 романов, охватывающих практически всю жизнь Энн Ширли. Это мегаатмосферные книжки, которые хочется перечитывать и погружаться в добрый, наивный и трогательный мир неугомонной Энн Ширли. Книги изданы в хронологии, начиная с 11-летнего возраста Энн (хотя в первой книге есть упоминания и о более ранних годах девочки), а последние две книги рассказывают не столько о самой Энн, сколько о ее детях (в седьмой книге - о старших детях, а в восьмой - о младшей дочке Рилле), а Энн в них - второстепенный персонаж. И соответственно, книги лучше читать в хронологии, поскольку так будут понятны события каждой последующей книги, и многие персонажи повторяются.
  В целом, цикл великолепный. Очень ярко расписано, как сирота Энн росла, искала друзей и пыталась найти себя в жизни: от взбалмошной и непоседливой школьницы в первой книге, старательной студентки и внимательной учительницы во второй и третьей книге до серьезной матери семейства в остальных романах. При этом, писательница показывает не только позитивные события в жизни Энн, но и те трагедии, с которыми ей пришлось столкнуться. Я даже не могу сказать, какая именно книга из цикла мне понравилась больше, поскольку они все сильные и увлекательные.
 •  
  Чудесная серия книжек
  У канадской писательницы Люси-Мод Монтгомери свой особый стиль письма: неторопливый, позитивный, обволакивающий, глубоко погружающий в сюжет и атмосферу истории. Несмотря на то, что описываемые в цикле события происходят в начале ХХ ст., они нескучные, увлекательные, душевные и жизненные. Во всех книгах главная героиня - Энн Ширли, сирота, которую случайно взяли к себе на воспитание и в помощь по хозяйству Метью и Марилла. В каждой книжке она становится старше, проходит какой-либо важный этап в своей жизни (взросление и учеба в школе, завоевание авторитета в новом окружении; обучение на учительских курсах и преподавание в родной школе; обучение в университете и выбор мужа; начало семейной жизни и трагический опыт материнства; реализация как жены и матери; взросление детей Энн, их уход из родного дома и принятие их жизненного выбора). В каждой книжке цикла есть какая-то "изюминка" повествования, вокруг которой выстаиваются остальные события. Кроме того, невероятно интересно писательницы описывает быт канадцев начала ХХ ст. Отличная серия хороших книг.
 
Характеристики Енн (комплект із 8 книг)
Автор
Люсі-Мод Монтгомері
Видавництво
Урбіно
Серія книг
Енн із Зелених Дахів
Мова
Українська
Рік видання
2019
Перекладач
Анна Вовченко
Вік
Підліткам, Від 9 до 12 років
Кількість сторінок
320
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
135х205 мм, 130x210 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
ISBN
978-966-2647-08-2, 978-966-2647-12-9, 978-966-2647-15-0, 978-966-2647-17-4, 978-0-553-21316-4, 978-966-2647-19-8,978-0-553-21318-0, 978-0-553-21315-7, 978-0-553-26921-5, 978-966-2647-28-0
Подарункові видання та комплекти
Комплекти
Тип
Паперова
Література країн світу
Література США і Канади
Література за періодами
Література XIX - поч. XX ст. (до 1918 р)
 

Про автора Енн (комплект із 8 книг)