E-Learning. Как сделать электронное обучение понятным, качественным и доступным
Електронна книга | Код товару 1234403
Автор
Майкл Аллен
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Кількість сторінок
200
Тип
Електронна

Все про електронну книгу E-Learning. Как сделать электронное обучение понятным, качественным и доступным

У Майкла Аллена є хороша фраза "У навчанні терміни "нудний" і "ефективний" є взаємовиключними". Нам потрібне тільки ефективне навчання, особливо, якщо все ще стоїть завдання довести, що e-learning працює і гідний поваги. Якщо ми будемо слідувати рекомендації Майкла, у нас з'являється унікальна можливість зробити e-learning захопливим, приємним і ефективним.

Олена Тихомирова генеральний директор компанії eLearning Center. Засновник спільноти e-learning фахівців eLearning PRO

Дистанційне електронне навчання (e-learning) - один з найбільш ефективних способів підвищення результативності персоналу. Майкл Аллен, визнаний гуру в сфері e-learning, пропонує прекрасні інструменти для розробки електронних курсів, які дійсно впливають на результативність діяльності співробітників. Створені за його методологією курси працюють на результат, а співробітники проходять їх із задоволенням. Аллен розповідає про конкретні технології, нюанси освітніх методик, а також практичний досвід компаній по впровадженню систем дистанційного навчання.

Ця книга орієнтована як на фахівців, які створюють навчальні курси своїми руками, так і на керівників вищої ланки, які прагнуть підвищити кваліфікацію співробітників за допомогою e-learning.

Чому книга гідна прочитання:

1.Основна причина видання цієї книги - бажання підтримати розвиток корпоративного дистанційного навчання, а точніше, наблизити його до рівня наших західних і заокеанських колег. У них є чому повчитися.

2.Все написане в книзі перевірено автором на практиці. Будучи піонером в проектуванні електронних курсів, Майкл сьогодні очолює компанію, яка щорічно створює десятки неймовірно цікавих і ефективних курсів.

Почавши роботу в області технологічно вдосконаленого навчання в Корнельському коледжі в кінці 1960-х рр., Майкл Аллен з тих пір займається розробкою освітніх парадигм, систем та інноваційних інструментів. Він має ступені M.A. і Ph.D. в області психології навчання, отримані в Університеті штату Огайо. Він є ад'юнкт-професором кафедри сімейної медицини та соціально орієнтованої охорони здоров'я Медичної школи університету Міннесоти.

Майкл Аллен активно працює з організаціями, що займаються електронним навчанням, публікує роботи і виступає, консультує уряди країн і великі компанії з питань використання технологій в навчанні. Аллен створив перші комерційні продукти LMS, що застосовуються по всьому світу.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Майкл Аллен
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Кількість сторінок
200
Тип
Електронна
Рецензії
Купити - E-Learning. Как сделать электронное обучение понятным, качественным и доступным
E-Learning. Как сделать электронное обучение понятным, качественным и доступным

Звичайна ціна: 240 грн

Спеціальна ціна: 168 грн

Доступні формати для скачування:
 

Рецензії E-Learning. Как сделать электронное обучение понятным, качественным и доступным

 
Характеристики E-Learning. Как сделать электронное обучение понятным, качественным и доступным
Автор
Майкл Аллен
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Кількість сторінок
200
Тип
Електронна