Книга Дракула

12 Відгуків
Формат
Мова книги
Видавництво
Рік видання

Поклавши в основу своєї оповіді легенди різних народів світу, оповивши їх атмосферою вікторіанської Англії, Брем Стокер (1847—1912) у романі “Дракула” створює власний міф, що згодом дасть початок усім сучасним творам про романтизованих вампірів. Книга написана у формі щоденникових нотаток, газетних статей та листів, тож пропонує читачеві одночасно кілька поглядів на ситуацію, а інтимність, з якою герої діляться своїми почуттями й переживаннями, нікого не зможе залишити байдужим.

Продавець товару
Код товару
877585
Характеристики
Тип обкладинки
Тверда
Мова
Українська
Опис книги

Поклавши в основу своєї оповіді легенди різних народів світу, оповивши їх атмосферою вікторіанської Англії, Брем Стокер (1847—1912) у романі “Дракула” створює власний міф, що згодом дасть початок усім сучасним творам про романтизованих вампірів. Книга написана у формі щоденникових нотаток, газетних статей та листів, тож пропонує читачеві одночасно кілька поглядів на ситуацію, а інтимність, з якою герої діляться своїми почуттями й переживаннями, нікого не зможе залишити байдужим.

Відгуки
12 Відгуків
Юлія Кандала
11 вересня 2022 р
4 бали
Дракула
Так сталося, що тематика вампіризма у літературі - одна із моїх улюблених, але класику у цьому жанрі - роман Брема Стокера "Дракула" - я прочитала вперше тільки в університеті. Однак, не дивлячись на те, що книга написана декілька десятків років тому, історія мені дійсно сподобалася, ефекту "вау", звісно, вона не викликала, але до списку улюбленої класики додалася точно. Сюжет, напевно, знайомий усім, ну або майже усім: юрист-консультант Джонатан Харкер отримує завдання прокунсультувати графа Дракула стосовно покупки маєтку у Лондоні. Для цього він приїздить до замку графа у горах Трансильванії. От тільки виявляється, що граф не зовсім звичайна людина, а, як згодом з'ясовує Джонатан, і не людина зовсім... Історія читається досить повільно через мову автора з детальними описами. Однак це йде тільки на користь сюжетові, оскільки допомагає читачеві краще зрозуміти персонажів, їхні переживання та почуття. Особливо рекомендую для прочитання осінніми вечорами для кращого занурення в атмосферу!
Наталия
26 квітня 2022 р
4 бали
Не «Супер», але можно прочитати
Це моя перша паперова книга після довгого періоду «нечитання» та аудіокниг. Після неї знову «підсіла» на книги). Дракула! Багато екранізацій, сюжетів, образів головного антигероя… Але це - класика. Сюжет книги розкривається через газетні статті, листи головних героїв, тобто з різних «ракурсів», це доволі цікаво. З самого початку заворожує описами місцевості, відчувається готична атмосфера, передаються емоції героїв. Сподобалась «румунська частина» сюжету. Страшно? Ні) Десь, може, передбачувано, нема динаміки. Проте цікаво. Відчуття головних героїв, дуже ніжні і цнотливі, яскраво передані у листах. Сам Дракула виступає як абсолютне зло, тут не буде якоїсь романтичної передісторії, щоб надати йому ореол романтичності та симпатії, що часто використовують у кіно. До речі, після прочитання книги хотіла передивитись стару екранізацію за мотивами книги «Дракула Брема Стокера», навіть не додивилася, дуже вульгарно і не за сюжетом. Отже, якщо підсумувати, не думаю, що колись захочу перечитувати, але на раз можно, у романа є свій стиль, це, повторюсь, класика.
Андрій Урманець
11 листопада 2021 р
4 бали
Класика жахів
Історія Графа Дракули відома на весь світ. В цій історії висвітлюється класичний образ вампіра. Історія оповідає нам про те як Джон Харкер прямує до замку Графа Дракули і подальші події. Доволі непогана книга. Вона написана в стилі уривків із щоденників персонажів твору. Але це не мішає читати, це ж класика, не просто класика, а класика жахів (хоча від 12 років, на мою думку, можна спокійно читати) коли ви хочете почитати щось пригодницьке, містичне щось про вампірів,читайте цей роман. Тому можу порекомендувати цей роман.
Виникли запитання? 0-800-335-425
395 грн
Немає в наявності
Паперова книга