Цифровая диета. Как победить зависимость от гаджетов и технологий
Паперова книга | Код товару 870345
Автор
Деніел Сіберг
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Перекладач
Ірина Окунькова
Кількість сторінок
208
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
60х90/16 (~145х215 мм)

Усе про книжку Цифровая диета. Как победить зависимость от гаджетов и технологий

Про книгу

"Цифрові технології неймовірно збільшують можливості людини. Але отримали б ми спадщину Толстого, Висоцького або Цоя, будь їм доступні ці технології? Невідомо. Автор пише про пастки, які розставила нам технологічна революція, і як їх обійти. Нам всім потрібно навчитися протистояти цифровому натиску і використовувати технології на благо - гаджети та додатки повинні економити час, а не пожирати його!"
Олег Анісімов, член ради директорів інтернет-бухгалтерії «Моя справа»

"Сіберг пише у справі. Він майже не пояснює, чому виникає залежність. Він пише, що вона шкідлива і як її обмежити. Пише докладно, в деталях. Аж до вправ і розпоряджень по днях. Бери і виконуй. Може допомогти, а може не допомогти - хто знає. Але автору допомогло, значить і читач впорається - переконливо і надихаюче. У книзі багато порад. Цілком здорових і розумних".
Денис Букін клінічний психолог, психотерапевт. Партнер IT-компанії Empatika, аналітик Ru-Beacon. Автор книги «Розвиток пам'яті за методиками спецслужб»

"Як власник кількох інтернет-ресурсів я мав би домагатися заборони публікації цієї книги. Як відповідальний батько я повинен прагнути до того, щоб кожен батько прочитав її і зробив висновки. Сподіваюся, що якби від мене залежало видання книги, в мені переміг би батько".
Герман Клименко, творець Mediametrics.ru і Liveinternet.ru

"Боротися з сучасними технологіями досить безглуздо, але дати їм себе повністю поневолити - ідея не краща. Потрібен розумний компроміс, і вся книга Сіберга присвячена його пошуку. Зазвичай відповіді знаходить той, хто їх шукає. У курців давно є Аллен Карр, а у фейсбучних страждальців тепер є Сіберг".
Антон Носик, журналіст, літератор, блогер

"Залежність від гаджетів - це біда. Щохвилинна перевірка соцмереж, месенджерів і новинних агрегаторів у багатьох перетворилася в нав'язливий стан на кшталт неврозу. Причому толку від цього ніякого: моніторячи віртуальний простір, ми не стаємо щасливішими або впевненішими в собі, а побіжне проковтування чергових «10 способів стати краще» ніяк не підвищує рівень нашого розвитку. Витрачаючи ресурси на спілкування з «залізякою», ми втрачаємо в якості спілкування з живими людьми, нам не вистачає часу на читання справжньої літератури, на вивчення реального світу навколо нас. Таку залежність варто перемогти, і це перша книга російською мовою, яка розповість вам як".
Сергій Турко, головний редактор видавництва «Альпіна Паблішер»

Цитата

"Чи вбивають нас технології, подібно мурашиній навалі? У буквальному сенсі ні - за рідкісним винятком, на зразок випадків, коли водії відволікаються за кермом, або дурних роликів на YouTube. Але вони можуть тихо, практично невідчутно і систематично руйнувати важливі аспекти нашого життя".
Деніел Сіберг

Про що книга

Сучасний світ неможливо уявити без електронних пристроїв і технологій. Гаджети такі красиві, корисні і функціональні, що цивілізований світ здається їм без бою. Скільки хвилин в день особисто ви здатні обходитися без входу у віртуальний простір? Що відчуваєте, забувши вдома смартфон або помітивши, що планшет ось-ось «помре», а зарядки або розетки поблизу немає? Дискомфорт або навіть легку паніку. Подібно раблезіанським ненажерам, ми не знаємо міри, коли мова йде про коробочки, що світяться. Пора повернутися до реальності, поки ще не пізно, і посадити себе на оздоровчу «дієту»! У книзі, що стала світовим бестселером, Деніел Сіберг, відомий телеведучий і журналіст, викладає принципи власної 4-крокової стратегії, що допомагає звести використання електронних пристроїв і технологій до розумних і комфортних для кожного меж. Тут все чітко розписано по днях: і прості вправи, і очікуваний ефект від них, і відчуття «сидячого на дієті». Прочитайте цю корисну книгу самі і познайомте з нею своїх друзів!

Чому книга гідна прочитання

• Практично кожна сучасна людина сьогодні гаджетозалежна. Книга допоможе усвідомити, наскільки сильною є ця залежність саме у вас.

• Методика подолання прихильності до технологій розроблена автором, великим любителем гаджетів, на власному досвіді. Перш ніж рекомендувати вам, він перевірив її на собі і переконався, що вона працює.

• Розповідаючи про той чи інший етап цифрової дієти, Деніел Сіберг не тільки дає рекомендації, а й описує можливі реакції на їх виконання. А також говорить про послаблення, які можна дозволити собі на тому чи іншому етапі. Цифрова дієта виявляється приємним і захопливим процесом, і вже через короткий час ви з подивом виявляєте, що впевнено контролюєте себе, не дозволяючи електронним іграшкам повністю замінити собою живе спілкування з близькими людьми.

Хто автор

Деніел Сіберг - ведучий передачі Tech This Out! на каналі ABC News Now. Також знімає сюжети на тему науки і технологій для інших програм каналу ABC News, в тому числі Nightline і Good Morning America. Постійний автор журналу Details; співпрацює з каналами BBC World News America, PBS, MSNBC, CBS, Sunday Morning, Discovery Channel і іншими. Статті Сіберга публікувалися також в Huffington Post, Oprah.com, Salon.com, Time і багатьох інших виданнях.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Деніел Сіберг
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Перекладач
Ірина Окунькова
Кількість сторінок
208
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
60х90/16 (~145х215 мм)
Рецензії
Купити - Цифровая диета. Как победить зависимость от гаджетов и технологий
Цифровая диета. Как победить зависимость от гаджетов и технологий
309 грн
Є в наявності
 

Рецензії Цифровая диета. Как победить зависимость от гаджетов и технологий

 
Характеристики Цифровая диета. Как победить зависимость от гаджетов и технологий
Автор
Деніел Сіберг
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Перекладач
Ірина Окунькова
Кількість сторінок
208
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
60х90/16 (~145х215 мм)
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
ISBN
978-5-9614-7094-9
Вага
360 гр.
Тип
Паперова