Чудове чудовисько. У 3 книгах. Книга 1
Паперова книга | Код товару 51177
Yakaboo 4.9/5
Автор
Сашко Дерманський
Видавництво
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Мова
Українська
Рік видання
2008
Рік першого видання
2006
Вік
Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років
Ілюстратор
Максим Паленко
Кількість сторінок
256 с. (ілюстрації)

Усе про книжку Чудове чудовисько. У 3 книгах. Книга 1

У новій захоплюючій повісті Сашка Дерманського розповідається про незвичайне знайомство дівчинки Соні з чудовиськом Чу. За кілька місяців Чу мусить заробити сім подяк від людей, бо інакше його закинуть у Країну жаховиськ. Безліч пригод і небезпек спіткає героїв, але справжня дружба творить справжні дива...

Це друге — доповнене новими детективними розділами видання талановитого молодого українського письменника.

Для обережного читання (щоб не надірватися від сміху). 

Характеристики
Автор
Сашко Дерманський
Видавництво
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Мова
Українська
Рік видання
2008
Рік першого видання
2006
Вік
Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років
Ілюстратор
Максим Паленко
Кількість сторінок
256 с. (ілюстрації)
Рецензії
 •  
  Рецензия 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Чудова книга. Мова - неперевершена. Для читання мого школярика відмінний шрифт. Єдине нарікання моєї дитини - відсутність малюнків.
 •  
  Рецензия 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Книга просто чудова - захоплює з перших сторінок. Пригоди не просто цікаві, а ще й повчальні. Одним словом - читайте, не пошкодуєте! А головне - купляйте одразу всю трилогію, бо на першій книзі не зупинитесь.
Купити - Чудове чудовисько. У 3 книгах. Книга 1
Чудове чудовисько. У 3 книгах. Книга 1
180 грн
Немає в наявності
 
Інформація про автора
Сашко Дерманський
Сашко Дерманський

Сучасний український письменник, також відомий публіці під псевдонімами Сашко Володарський та Назар Діброва. Творчість Сашка Дерманського насамперед орієнтована на дітей молодшого та шкільного віку. Творам письменника властиві яскраві і привабливі персонажі, веселі історії і захоплюючі пригоди, завдяки чому діти читають їх на одному диханні. Багато робіт автора відзначені популярними українськими...

Детальніше

Рецензії Чудове чудовисько. У 3 книгах. Книга 1

 •  
  Рецензия 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Чудова книга. Мова - неперевершена. Для читання мого школярика відмінний шрифт. Єдине нарікання моєї дитини - відсутність малюнків.
 •  
  Рецензия 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Книга просто чудова - захоплює з перших сторінок. Пригоди не просто цікаві, а ще й повчальні. Одним словом - читайте, не пошкодуєте! А головне - купляйте одразу всю трилогію, бо на першій книзі не зупинитесь.
 •  
  Рецензия 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Дивні дитячі книжки на рідній мові допомогають дітям вчити українську мову, любити українську мову. Моя онука із задоволенням читає ці пригоди, та бере з собою на позакласне читання.
 •  
  Рецензия 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Кипувала для сина. Йому 8 років. Читаючи, він постійно сміявся та бігав до мене зачитувати цікаві уривки. Саме за допомогою таких книг діти вчаться любити читати. Дякую.
 •  
  Воно чудове! 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Раніше в українській дитячій літературі для мене існував тільки Всеволод Нестайко та ще кілька епізодичних авторів, та, як виявилось, є ще один вельми цікавий письменник, з яким ми чомусь раніше не перетинались. Мабуть, тому що рожеве чудовисько якось не злякало і не привабило. А дарма…

  Бо "Чудове чудовисько" – прекрасний зразок дитячої монстрячої літератури без всіляких там супергероїв, вітру з Голлівуду і Болівуду, а ще іншопланетних прибульців у блискучих НЛО. Іноді достатньо просто піти в ліс, щоб перестріти щось волохате, рожеве і в крапочку. Миле і чудове.

  Дружба Соні і Чу, як на мене, звичайний результат самотності дитини, яку батьки кинули на бабусю, а самі поїхали на заробітки. Дівчинці бракує спілкування, тому вона й починає знайомитись з усілякими сумнівними і волохатими типами. Їй ще дуже пощастило, що Чу не виявився якомось гламурним упиром.

  Не знаю, як ви, а я вже вивчила різницю між чудовиськами і жаховиськами. І вже мрію про те, як візьмусь за наступну книжку з цієї серії.
 •  
  І зовсім не страшно 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Це моє знайомство із творчістю Сашка Дерманського. І мушу визнати, що дуже вдале.

  А вас в дитинстві бабаєм лякали? А ви знали, що в нього є дружина й онуки-чудовиська? І чи відомо вам взагалі, що чудовиськам ні в якому разі не можна товаришувати з дітьми, бо їх виженуть до Країни жаховиськ? От бачите скільки цікавих фактів може дізнатися ваша дитина.

  Третьокласниця Соня теж про чудовиська нічого не знала, аж доки випадково не познайомилася з Чу. Це дружба з першого погляду, перевірена складними ситуаціями та випробуваннями. Адже Чу потрапив у халепу через дружбу з дитиною, тож мусить довести, що дружба з людьми можлива. Необхідно зібрати сім щирих дякую. Тільки не від соні. І ви знаєте, мені дуже сподобалося, що Чу перебуває серед людей, які адекватно на нього реагують. Він простий, трішки недолугий, але добрий, хороший і безстрашний.Саме це без проблем допомагає йому виконати поставлене завдання.

  Я впевнена, що школярикам ця книга припаде до душі однозначно. Чудова українська мова, захоплюючий сюжет, пригоди і чудовиська. Ну що може бути цікавіше?
 •  
  Рецензія 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Неймовірно чудова історія саме для читання в такий чарівний період, як новорічні та різдвяні свята.
  Події відбуваються у звичайному місті, звичайній школі, серед звичайних людей. Проте серед усього цього звичайного раптом з’являється Чудовисько. Та ще й яке чудовисько! Рожеве в синій горошок!!!
  І все перестає бути звичайним. Адже чудовисько дуже дружелюбне. Воно знайомиться з дівчинкою Сонею, ходить разом з нею до школи із самоваром за плечима замість шкільного рюкзака, обожнює ліпити пластилінових баранців і допомагати людям. А ще дуже кумедно перекручує слова.
  А дівчинка Соня боронить його від жахливих страховиськ і допомагає здобути сім подяк від людей, аби чудового чудовиська Чу не закинули до країни жаховиськ, звідки немає вороття.
  Та й жаховиська не пасуть задніх: приставляють до Чу і Соні глипача, який має зашкоди отримати подяки. Але ж хто цей таємний глипач?
  Усі персонажі надзвичайно колоритні й самобутні. Чого тільки вартий директор школи з дефектами дикції через постійне жування жуйки.
  Прекрасна мова, чудова історія, яскравий гумор. Відірватися від читання неможливо до останньої сторінки. Твір вийшов веселий, дотепний, загадковий. Він вчить дітей бути справжніми друзями, пояснює необхідність добрих вчинків і ввічливої поведінки, навчає тримати дане слово й виконувати обіцянки.
  Дуже хочу, аби на книгу звернули увагу наші кінематографісти. Адже це готовий сценарій для повнометражного українського мультфільму або кінофільму!
 •  
  Симпатична книжка для маленької Сонечки) 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Спершу мене зацікавила обкладинка - сміше рожеве кудлате невідомо-що повисло на гарбузику)))
  Відкрила почитати фрагмент і зрозуміла - то доля, треба брати!
  Шукала я книжку для донечки друзів, яку звуть Соня, яка любить рожеві фломастери і всякі рожеві штучки у свої 5 років і ми всі дійсно живемо поряд із схожим на ліс Голосіївським парком)
  Зараз, напевне, юна читачка не оцінить іронію подарунку, та до дарування я звичайно позарилася на пару десятків сторінок))Каюся!)
  Мова книги мені здалась доступною і легкою для сприйняття.
  Дивне знайомство і спілкування Соні з Чу, ліпка барнців) ну ніби непогане чтиво для розвитку словникового запасу і почуття гумору.
  Із радістю б почитала таку книжку і меншій дитині, бо сама любила,як мені читала мама)
  Не цікавилась чи знаходять сучасні батьки на таке час, та розумію, що саме слухання приємної рідної артикуляції слів заклала в мою пам'ять дуже немало слів, інтонацій.
  Пам'ятаю як пізніше в школі діти часом неправильно вимовляють слова, бо досі ними не користувалися і не можуть завчасно розуміти зміст, знати правильні наголоси або інтуїтивно обирати правильні, опираючись на досвід, який приходить тільки від достатнього досвіду тісного спілкування з іншими людьми, а краще розумними різноманітними книжками)
  Сподіваюсь, що книжки пана Дерманського сподобаються і полюбляться багатьом маленьким і не дуже хлопчикам і дівчаткам, і принесуть їм задоволення і користь!
 •  
  Перша частина пригод Соні та Чудовиська 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Чудове Чудовисько – перша книга трилогії С. Дерманського. В книзі йдеться про пригоди дівчинки Соні, яка навчається в третьому класі, живе з бабусею, а батьки зараз знаходяться у відрядженні в далекій країні. Розрахована повість на читачів 3 класу школи та вище, тобто вік приблизно такий самий, як в головної героїні книжки. Хоча можу сказати, якщо читатиме дорослий – теж не пошкодує.
  Дуже доречно в Соні з’являється чудовий друг: волохате рожеве Чудовисько, в синій горошок, скорочено – Чу Пластиліненко. Причому зовсім не страшне, до того ж – чемпіон по виліпленню пластилінових баранців. З його появою Соня потрапляє до виру незвичайних пригод.
  Книга допомагає подолати дитячі страхи, зрозуміти, що найстрашніші чудовиська не злякають тих, чиє серце сповнене бажанням допомогти другу.
  Книга написана з неабияким гумором, дитині точно сподобається. Кумедними є навіть листи до Верховного Страхополоха, написані глипачем-упирем, який був приставлений спостерігати за підглипнем Чу. “Ваша жахливосте, Ваша спиноокосте” – так починаються ці листи, і закінчуються шанобливим “Тремчу від жаху” :)
  В книзі є низка гумористичних персонажів: наприклад, Кіндрат Мусійович Кульбаба (а поза очі просто Хуба Буба) – директор школи, палкий шанувальник жувальної гумки; зелений бабай Чудовиська (по-нашому дідусь Чудовиська), родич Соні - рокер-хімік Вова й інші.
  До останнього моменту читач схвильований долею Чудовиська – чи закинуть його у країну Жаховиськ, але в результаті добрих вчинків Чу та Соніних зусиль все ж наступає щасливий фінал.

  Книга має тверду обкладинку, чітко продрукований текст, цупкий папір, шрифт не дрібний, хороша якість видання. Малюнків не багато, але вони цілком дають уяву про зовнішній вигляд головних героїв.
 •  
  Хорошая, детская 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Сама книга среднего размера и в меру толстая, 270 страниц. Хотя шрифт достаточно крупный, поэтому читается несложно. Правда, ребенку за один раз точно не осилить.
  Картинок нет - и это существенный минус. Ведь книжка-то детская. А небольшие изображения в начале каждой главы - не считаются :-)
  Итак. Главный герой - чудовище. Пушистик розового цвета в синюю точечку. Знакомьтесь - Чу Пластилиненко. И еще одна главная героиня - третьеклассница Соня (было смешно читать про учительницу химии у третьеклассников).
  В виду совершенно милого вида Чу никто не боится, а Соня так вообще с ним подружилась. За что Чу и был призван к ответу - ну нельзя чудовищам дружить. И потому ему дали задание - собрать 7 "спасибо" от обычных людей. Только "спасибо" должно быть искренним и заслуженным.
  А так Чу живет в лесу, но теперь ходит с Соней в школу. Правда, Соня получила вместе с преданным псом вселившегося в него упыря, который пил у нее кровь. А еще все высматривал и доносил своим чудовищам.
  Ну а Чу просто ходил в школу, не то чтобы прям ка старался, но хорошие дела делал не задумываясь. например, спас из огня директора школы или поймал грабителя. А еще спас девочку от разъяренного кабана или просто подтолкнул автобус.
  Так что все закончится хорошо.
 •  
  Рецензия
  Книга увлекательная, моему сыну (8 лет) очень понравилась, чуть не надорвался от смеха))).Рекомендую всем деткам
 •  
  Рецензия
  Чудо! Дитина почала читати! Донька до цієї книги дуже скептично відносилася до читання, а тепер є надія!
 •  
  Странная книга 50% користувачів вважають цей відгук корисним
  Замечательное Чудовище - первая книга трилогии С. Дерманского. В книге говорится о приключениях девочки Сони, которая учится в третьем классе, живет с бабушкой, а родители сейчас находятся в командировке в далекой стране. Рассчитана повесть на читателей 3 класса школы и выше, то есть возраст примерно такой же, как в главной героини книги. Хотя могу сказать, если читать взрослый - тоже не пожалеет.
  Очень уместно у Сони появляется замечательный друг: мохнатое розовое Чудовище, в синий горошек, сокращенно - Чу Пластилиненко. Причем совсем не страшное, к тому же - чемпион по вылепливанию пластилиновых баранов. С его появлением Соня попадает в водоворот необычных приключений.
  Книга помогает преодолеть детские страхи, понять, что самые страшные чудовища не испугают тех, чье сердце наполнено желанием помочь другу.
  Книга написана с большим юмором, ребенку точно понравится. Забавными есть даже письма к Верховным трусам пользователя глипачем-вампиром, который был приставлен наблюдать за пидглипнем Чу. "Ваша жахливосте, Ваша спиноокосте" - так начинаются эти письма, и заканчиваются почтительным "Дрожу от ужаса" :)
  В книге есть ряд юмористических персонажей: например, Кондрат Моисеевич Одуванчик (а за глаза просто Хуба Буба) - директор школы, страстный поклонник жевательной резинки; зеленый бабай Чудовища (по-нашему дедушка Чудовища), родственник Сони - рокер-химик Вова и другие.
  До последнего момента читатель взволнован судьбой Чудовища - или закинуть его в страну Ужастиков, но в результате добрых поступков Чу и Сониных усилий все же наступает счастливый финал.

  Книга имеет твердую обложку, четко пропечатанный текст, плотная бумага, шрифт не мелкий, хорошее качество издания. Рисунков немного, но они вполне дают представление о внешнем виде главных героев.
 •  
  Чудова книга по Чудове Чудовисько.
  Чи мріяли, Ви, дружити з справжнім чудовиськом? Не з жахливою потворою з купою очей і довгими щупальцями, а з Чудовим Чудовиськом з рожево шерстю в синій горошок? Я до прочитання книги про це і не думала. А тепер просто мрію про такого неперевершеного, класного друга.
  Саме така можливість випала дівчинці Соні одного зимового вечора...
  Книга про щиру, найсправжнішу з усіх дружб дружбу. Ця прекрасна історія наповнена чудовим гумором, тож читайте обережно і не надірвіться від сміху.
  Я б порадила прочитати книгу не лише діткам, а й їхнім батькам. А якщо читати разом то Вас неодмінно чекають незабутні спільні враження і спогади). Взагалі я люблю читати книги нашого українського письменника Сашка Дерманського, бо вони особливі. Написані наче для дітей, щоб подарувати їм радість та інтерес , але і дорослі, незалежно від віку, отримають як насолоду так і відпочинок під час читання. Саме такі книги і розвивають інтерес та бажання до паперових друзів. Тож залюбки читаю і буду читати продовження неймовірних пригод двох прекрасних друзяк Соні та Чу.
 •  
  Про дружбу, яскраво-рожево і в синю цяточку
  Чудове Чудовисько - чтиво не лише для обережного читання дітей молодшого та середнього шкільного, нам дорослим вона також буде цікавою. Сучасні діти не зрозуміють, але коли по ходу книги зустрічаєш згадки про Яну Клочкову або про фільм "Штольня", то мимоволі і сам повертаєшся в юність. Такі неочікувані флешбеки приємно розчулюють.

  То ж, одного зимового дня у вікно киянки Соні завітав несподіваний гість. Це не були якісь розбишаки, це був справжній Чудовисько, весь яскраво-рожевий, волохатий, та й на додачу в синю цяточку. Дівчинка і чудовисько швидко подружилися. Еге ж, ліпка пластилінових баранців то не просте заняття. З тих пір і почалися їхні спільні пригоди і навчання Чу(довиська) в школі разом з Сонею, і багацько інших пригод.
  Книга читається легко і з захопленням. Вона знайомить нас фантастичним світом страховиськ, жаховиськ, чудовиськ та іншого звірства, яке живе поруч нас у своєму магічному світі. Мова героїв Сашка Дерманського наповнена жартами, влучними і цікавими українськими словечками. А крім того, історія про Соню і Чу є також і повчальною, вона про дружбу і про її цінність, про подяки за хороші вчинки (ми не часто дякуємо незнайомим людям на вулиці), про сприйняття відмінних від нас людей (та й чудовиськ також).

  Окреме задоволення - це ілюстрації Максима Паленка, які створюють настрій на початку кожної глави. І звісно ж, обкладинка. Як на мене, то з усіх трьох частин саме ця наймиліша і мені подобається найбільше.
  Ще одна приємність, книга має зміст для зручного орієнтування по розділах. Самі ж розділи найчастіше складають близько 6 сторінок, що комфортно осилювати дитині.
 •  
  Чудове Чудовисько
  Дівчинці Соні пощастило заприятелювати з справжнім лісовим чудовиськом. Одного зимового вечора він просто постукав до Соні у вікно і напросився поліпити разом з нею пластилінових баранців. Так почалася дружба людської дитини з чудовиськом на ім'я Чу. Та що там казати, Чу навіть почав ходити до школи і навчатися в одному класі з Сонею, дарма що він весь волохатий, а ще рожевий в синю крапочку. Але ці стосунки не всім сподобалися, зокрема лісовим побратимам Чу. Вони просто не могли повірити, що дружба між чудовиськами та людськими істотами можлива взагалі, і тому наказали Чу зібрати від людей сім подяк. Якщо ж він не справиться, то його закинуть у країну Жаховиськ.
  Так розпочалися пригоди Чу серед людей. Він намагався потрохи заробляти подяки, а також захищати Соню від глипача-упиря, якого вислав верховний страхополох, щоб завадити Чу виконати завдання.
  Книга написана легко, дотепно, зрозумілою для дітей мовою. По закінченні першої частини одразу хочеться перейти до наступної: які ж там далі пригоди чекають на Чу та Соню?
 •  
  рецензія на книгу «Чудове чудовисько. У 3 книгах. Книга 1»
  Книга «Чудове чудовисько. У 3 книгах. Книга 1» - це книга про чудовисько, яке взялося незвідкіля і літає на вихорі. Автором книги є Сашко Дерманський.
  Чудовисько має діда, якого звати Бабай. Воно чималеньке і рожевого кольору у сині плямочки.
  Чудовиська на вихорі заносить до вікна дівчинки Соні. Дівчинка, яка навчається в третьому класі, захворіла і сиділа в цей час дома. Соня подружилася з чудовиськом і разом вони ліпили баранців з пластиліну. Соня іде в школу разом з чудовиськом. В школі він стає Чу Пластеліном і досить непогано навчається. Він прийшовся довподоби буфетчиці Мотрі. Вона міняє йому солодощі на пластилінових баранців.
  Інші чудовиська не схвалювали його дружби з Сонею. Вони карають чудовиська – йому треба до кінця літа зібрати сім щирих подяк від людей за безкорисливі добрі вчинки.
  Але за процесом збирання подяк слідкує дуже розлючений Акала. Він ставав на перешкоді, бо не хотів, щоб чудовисько отримало сім подяк. Дуже розлючений Акула міг перетворюватися на різні образи. Він перетворився на песика і став жити у Соні. Соня слабла день за днем, поки чудовисько не розгадав таємницю такого загадкового слабшання.
  Врешті чудовиську вдається перемогти дуже розлюченого Акулу і все добре закінчується.
  В історії повно гумору. Її цікаво буде читати маленьким читачам.
  Книжка гарні чорно-білі ілюстрації і якісно зроблена.
  Раджу всім придбати книжку «Чудове чудовисько. У 3 книгах. Книга 1»Сашка Дерманського і звернути увагу на інші книги трилогії.
 •  
  ЧУДОВЕ ЧУДОВИСЬКО
  «Чудове чудовисько» - це перша частина трилогії від українського письменника Сашка Дерманського про незвичайне чудовисько на ім’я Чу та його подругу – звичайну дівчинку Соню.
  Соня нині живе із бабусею і зовсім випадково знайомиться з милим, рожевим та пухнастим чудовиськом Чу. Швидко Чу стає для дівчинки справжнім другом, але їх дружбі дещо може завадити. Впродовж декількох місяців Чу необхідно назбирати сім подяк від людей, а інакше він опиниться у страшній Країні Жаховиськ. Тож наших друзів чекає безмежний вирій небезпечних пригод та випробувань на міцність їх дружби, а також чимало чудернацьких створінь і безмежна кількість смішного та наївного гумору, який змусить реготати вас у голос!
  І хоч вже пройшло не мало років, як книжку прочитала я, про неї до цих пір залишаються найкращі та найтепліші спогади. Смішна, чудернацька, цікава, пригодницька, з нотками детективу, але не менш повчальна та чуйна. Однозначно рекомендую не тільки маленьким дітям, а й їх батькам – не дарма видавництво попереджає, що під час прочитання можна луснути зо сміху! Дуже приємно, що в дитячій сучасній літературі є така людина як Сашко Дерманський, котрий фактично подарував нам дитинство у вигляді кумедного пухнастика Чу!


 •  
  "Збирати" подяки не потрібно - просто твори добро, і вони самі знайдуть тебе
  Зазвичай коли в книзі зазначається, що незнайоме створіння намагається оселитися серед людей, читач вже очікує, що воно повністю прибере іншого вигляду, щоб якнайдовше залишатися нерозкритим. А тут ми спостерігаємо цілком протилежну ситуацію: головний герой не тільки не ховається від людей, а й сам шукає способів з ними порозумітися. І вже тільки через таку точку зору на персонажа книгу варто читати. Потуги Чудовиська зрозуміти людську культуру дещо незграбні, подеколи трохи моторошні, звісно ж, і кумедні, проте завжди щирі.

  Відтак і моралі в цій повісті не бракує: роби добро, нічого не чекаючи у відповідь - і воно обов'язково до тебе повернеться. Але водночас ніби під вуаллю письменник порушує вельми каверзне питаннячко: чи справді те, чого ми досягаємо, є винятково нашою заслугою? Над цією темою я, зізнаюся відверто, свого часу навіть втомилася сушити собі голову...

  Сам Чудовисько, або ж Чу Пластиліненко зображений достатньо харизматичним персонажем - такий собі український Карлсон, проте набагато відповідальніший, та й привабливіший, що вже тут приховувати - надто якщо взяти до уваги обкладинку для повісті. Не менше захоплення викликає і його родина, а надто Бабай-Гарбузяник - я не могла стримати сміху, коли перечитувала діалоги між дідом та онуком, а такоє їхні листи один до одного. Та й взагалі, Сашко Дерманський виявляє фантастичну винахідливість у художньому стилі мовлення: кожний герой його твору має свою неповторну "родзинку", яку весь час застосовує під час спілкування. Тут недовго й створити власного словничка: "Страшно вас лякаю", "Жахливі були", "Велике Жахливе Збіговисько"...

  Нарешті, мені подобається Соня - дурненькою дівчинку не назвеш, це точно, та й не можна сказати, що автор її ідеалізує. Характер її розкривається передусім у взаємодії з іншими персонажами: Чу, Сашком П'явочкою та навіть горопашним директором школи. Тепер цікаво дізнатися, чи розвивається її характер і надалі - в другій та третій частині трилогії Дерманського.
 •  
  Якісна дитяча література
  Прочитала цю книжку будучи ще 10-річньою. Хороший шрифт, гарна мова, зрозуміла. Цікавий сюжет. Дуже подобається обкладинка, приваблива на вигляд. Це прекрасний приклад якісної дитячої літератури. Назва книги "Чудове чудовисько", але потім стане відомо, що це чудове створіння не таке уж і чудовисько. В книжці присутній цікавий гумор. Сюжет дійсно смішний, добрий, наївний. Така собі крейзі історія про щиру дитячу дружбу з лісним "чудовиськом".Хороша книга для того, щоб зацікавити в читанні дітей! Навіть дорослим буде цікаво прочитати про пригоди Соні із Чу)
 •  
  Чудово!
  Сашко Дерманський "Чудове Чудовисько"
  Ми вже давненько прочитали книгу, але я ще й досі намагаюся уявити Чу Пластиліненка, волохатого, рожевого і в крапочку, у стінах моєї школи. Зізнаюся, виходить поганенько. Добре, якщо просто будуть пальцями показувати... А от авторові вдалося продемонструвати у книзі нечувану толерантність, повагу і розуміння. Може так ми й навчимо наших дітей сприймати інакшість???
  Книга добра і весела, незважаючи на кілька поганиськ та жахаськ, які намагалися зіпсувати життя Соні і Чудовому Чудовиську. А ще у ній багато непересічних героїв) Один директор школи чого вартий) Йому я дивувалася теж дуже сильно і навіть трохи пораділа, що у реальному житті з такими не зустрічалася)
  Ну й сам Чу. Він такий милий, турботливий, відповідальний і допитливий. Прекрасний друг і просто хороша лю...гм... Чудовисько. Він щирий, відкритий і позитивний. З ним затишно і комфортно. Він абсолютно некорисливий, усі свої "подяки" отримав абсолютно заслужено і геть не полював за ними спеціально.
  Радимо) І з нетерпінням чекаю, коли син обере до читання другу книгу про Чудове Чудовисько. Цікаво ж, що там далі)
 •  
  Чудове чудовисько
  Первая книга в трилогии о дружбе девочки Сони и чудовища Чу покорила и мою дочку, и меня.
  В этой части трилогии мы узнаем, как познакомились и подружились герои, как поддерживали друг друга. Ситуация ведь сложилась очень непростая. В обществе чудовищ существует строгий запрет на общение с людьми, поэтому, чтобы предотвратить наказание за дружбу с Соней, Чу должен за несколько месяцев получить семь благодарностей от людей. Вместе с тем он оберегает Соню от вампиров и оборотней, которые следят за ними и намерены максимально навредить. С другой стороны, люди считают агрессивными и злыми всех нелюдей, а Соня должна помочь Чу адаптироваться в школе и заверить друзей и учителей в том, насколько доброе сердце у ее нового друга.

  Читать этот прекрасный рассказ следует ради ярких персонажей, остроумных диалогов и абсолютно гуманистического посыла. Кроме истории дружбы, в рассказе присутствует и довольно хитрая детективная линия. Я до последней страницы не могла угадать, в кого именно из окружения Сони вселился вампир, потихоньку обескровливавший ее.

  А я уже говорила, как весело читать о приключениях девочки и чудовища в Киеве? Необычайно весело!
 •  
  Чудове чудовисько
  В цій книзі розповідається про дружбу дівчинки - школярки та незвичної істоти - рожеве, волохате, величезне але, напрочуд, дружнє створіння - чудовисько. Дівчинка мешкала з бабусею, а от тато і мама були у відрядженні в Африці. Дівчинці, відповідно, було досить нудно, тому вона дуже зраділа незвичному знайомству. Свого нового друга вирішила назвати "Чу" та попросила прийняти в свою школу в один клас. Та не все так просто і безхмарно, оскільки у світі чудовиськ товаришувати з людьми не можна, а Чу порушив це правило і, навіть, намагався переконати "своїх" у протилежному і йому поставили умову - він мусив 7 разів до кінця навчального року отримати від людей подяку (слово "дякую"). Тож Чу разом з дівчинкою намагався з усіх сил виконати цю умову інакше його б відправили в найжахливіше місце для чудовиськ. І що ви думаєте, йому вдалося! Але світові чудовиськ це не сподобалося і вони намагалися всіма силами цьому завадити, навіть шпіонів підсилали. Та все ж добро перемогло і найзліший з усієї ради чудовиськ поплатився.
 
Характеристики Чудове чудовисько. У 3 книгах. Книга 1
Автор
Сашко Дерманський
Видавництво
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Мова
Українська
Рік видання
2008
Рік першого видання
2006
Вік
Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років
Ілюстратор
Максим Паленко
Кількість сторінок
256 с. (ілюстрації)
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
135х200 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
ISBN
978-966-7047-63-4
Вага
225 гр.
Тип
Паперова
Клас
5-й клас
Література
Українська
Література країн світу
Українська література
Література за періодами
Сучасна література
 

Про автора Чудове чудовисько. У 3 книгах. Книга 1