Человек цифровой. Четвертая революция в истории человечества, которая затронет каждого
Електронна книга | Код товару 1225149
Автор
Кріс Скіннер
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Олег Сивченко
ISBN
978-5-00117-732-6
Тип
Електронна

Все про електронну книгу Человек цифровой. Четвертая революция в истории человечества, которая затронет каждого

Про книгу

Четверта промислова революція радикально змінить сферу фінансових послуг, зробить світ по-справжньому глобальним і швидкісним і дозволить перемогти бідність. Однак нові технології руйнівні для традиційних фінансових інститутів, зокрема банків. Кріс Скіннер бачить вихід в випереджальних ринок IT-рішеннях (саме в це й повинні інвестувати банки, а не в підтримку застарілої інфраструктури). Він також розповідає про ризики і складнощі впровадження.

Нові технології змінили те, як ми спілкуємося, торгуємо і укладаємо угоди. Ця книга - дорожня карта найближчого майбутнього. Керівництво для цифрового покоління фінансистів і онлайн-підприємців, як швидко вбудуватися в глобальну економіку, максимально перейшовши в онлайн, і уникнути ризиків.

Скіннер розповідає про еволюцію фінансового сектора від давнини до нинішньої цифрової революції і пояснює, які структурні зміни тягнуть за собою онлайн-торгівля, електронні транзакції, мобільні гаманці, цифровий «слід», торгові платформи і майданчики, впровадження ШІ, зростання FinTech. Він пророкує падіння традиційних банків і закликає якомога швидше йти в цифру, переосмисливши свою ділову практику і адаптувавши її до нових учасників ринку і нових технологій: від ШІ до блокчейну і DLT.

В інтернеті цінностей і інтернеті речей на перший план виходять гнучкість і швидкість змін, вміння швидко маневрувати і розвертатися до нових цілей і нових можливостей на ринку цифрових фінансових послуг.

Від автора:

Розгортається не тільки нова індустріальна і технологічна революція, революційним змінам піддається саме людство.

Останньою великою епохою змін в історії людства була промислова революція. До цього був період виникнення цивілізацій в ході другої революції, яка розгорталася в історії людства п'ять тисяч років тому. Ще раніше відбулася перша велика революція - виникнення людства як такого. Однак, ніхто не писав про революційну трансформацію людської природи, принаймні, мені про це не відомо. Ось чому цей феномен настільки мене займає. Колосальний ефект цифрової революції, з якої починається четверта ера в історії людства, полягає в тому, що вперше всі ми опинилися на зв'язку один з одним.

Сьогодні 7,5 мільярдів чоловік, які ще десять років тому не мали можливості спілкуватися один з одним, можуть миттєво телефонувати по мобільному телефону. Отримавши завдяки новим технологіям такий зв'язок, ми відразу перетворили звичайний телефон в більш інтелектуальний пристрій - апарат для угод. Отже, вперше всі ми отримали можливість здійснювати транзакції і торгувати один з одним в реальному часі, один на один. Воістину це тектонічний злам, і саме на ньому я зосереджуся в цій книзі.

Для кого ця книга

Для фінансистів, економістів і бухгалтерів, бізнес-аналітиків, фахівців з фінтеху і блокчейну.

Для всіх, хто цікавиться новою цифровою реальністю і тим, що вона робить з економікою, державою і людською природою.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Кріс Скіннер
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Олег Сивченко
ISBN
978-5-00117-732-6
Тип
Електронна
Рецензії
Купити - Человек цифровой. Четвертая революция в истории человечества, которая затронет каждого
Человек цифровой. Четвертая революция в истории человечества, которая затронет каждого

Звичайна ціна: 169 грн

Спеціальна ціна: 93 грн

Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Человек цифровой. Четвертая революция в истории человечества, которая затронет каждого

 
Характеристики Человек цифровой. Четвертая революция в истории человечества, которая затронет каждого
Автор
Кріс Скіннер
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Олег Сивченко
ISBN
978-5-00117-732-6
Тип
Електронна