Чек-лист. Система предотвращения ошибок
Аудіокнига | Код товару 1235367
Автор
Атул Гаванде
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2017
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Чек-лист. Система предотвращения ошибок

Сучасний світ стає все складнішим, а інформації в ньому - все більше. У повсякденній роботі це призводить до того, що кожен співробітник повинен тримати під контролем безліч завдань. Але людська пам'ять недосконала, тому навіть професіонали найвищого класу, перевантажені роботою, допускають помилки, які обертаються катастрофічними проблемами.

Автор пропонує вирішити проблему забудькуватості за допомогою доступного і дуже дієвого способу - складання чек-листів, контрольних списків необхідних дій, з яким повинна в процесі роботи звірятися вся команда. Область застосування чек-листів практично не обмежена: з їхньою допомогою американські клініки поліпшили статистику видужань пацієнтів в лікарнях, будівельні компанії змогли підвищити якість об'єктів, а льотчики - знизити кількість аварій. Чек-листи також стають невід'ємною частиною бізнес-процесів компаній по всьому світу.

Автор пояснює, як правильно складати і використовувати чек-листи в різних областях діяльності, щоб швидко і ефективно справлятися зі складними завданнями.

Хто автор

Атул Гаванде - автор світових бестселерів по оптимізації діяльності «Краще» (Better) і «Ускладнення» (Complications), фахівець із загальної та ендохірургії в об'єднаному центрі Брігхем і жіночого здоров'я в Бостоні, лауреат Фонду Макартурів, постійний автор журналу The New Yorker, доцент Гарвардської медичної школи і Гарвардської школи охорони здоров'я. Він також очолює програму ВООЗ по безпечній хірургії.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Атул Гаванде
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2017
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Чек-лист. Система предотвращения ошибок
Чек-лист. Система предотвращения ошибок

Звичайна ціна: 152 грн

Спеціальна ціна: 114 грн

Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Чек-лист. Система предотвращения ошибок

 
Характеристики Чек-лист. Система предотвращения ошибок
Автор
Атул Гаванде
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2017
Тип
Аудіо