Будущее разума
Аудіокнига | Код товару 1235234
Автор
Мічіо Кайку
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2015
Перекладач
Наталя Лісова
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Будущее разума

Про що книга

Пряме мислене спілкування з комп'ютером, телекінез, імплантація нових навичок безпосередньо до мозку, відеозапис образів, спогадів і снів, телепатія, аватари і сурогати як помічники людства, екзоскелети, які керуються думкою, і штучний інтелект. Це все наше недалеке майбутнє. У найближчі десятиліття ми навчимося форсувати свій інтелект за допомогою генної терапії, ліків і магнітних приладів. Наука в цьому напрямку розвивається стрімко. Зміниться характер роботи і спілкування в соціальних мережах, процес навчання і в цілому людський розвиток. Буде переможено багато невиліковних хвороб, ми станемо іншими. Чи готовий наш розум до майбутнього? Що там на нього чекає? На ці питання, спираючись на останні дослідження в галузі нейробіології та фізики, відповідає Мітіо Каку, футуролог, популяризатор науки і автор науково-популярних бестселерів.

Чому книга гідна уваги

  • Унікальна можливість - зазирнути в майбутнє!
  • Неймовірно складні ідеї з таких питань, як нанотехнології, штучний інтелект і космічні подорожі, автор дає найдоступнішою для читача мовою... неможливо відірватися!
  • Мітіо Каку - видатний вчений, один з авторів теорії струн, отримав особливе визнання у всьому світі завдяки активній діяльності з популяризації теоретичної фізики і сучасних концепцій про будову всесвіту.
  • Книги автора, в тому числі такі бестселери, як «Фізика неможливого» і «Фізика майбутнього», перекладено десятками мов, а радіо- і телепередачі слухають і дивляться на сотнях каналів.

Хто автор

Мітіо Каку (нар. 24 січня 1947 р. в Сан-Хосе, Каліфорнія) - професор теоретичної фізики, понад чверть століття викладає в Нью-Йоркському сіті-коледжі, крім того, працює в Інституті перспективних досліджень у Прінстоні і в Нью-Йоркському університеті.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Мічіо Кайку
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2015
Перекладач
Наталя Лісова
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Будущее разума
Будущее разума

Звичайна ціна: 152 грн

Спеціальна ціна: 122 грн

Доступні формати для скачування:
 
Інформація про автора
Мічіо Кайку
Мічіо Кайку

Американський фізик японського походження і один з найбільш відомих популяризаторів науки. Автор не тільки доступно і цікаво викладає найбільш важливі досягнення теоретичної фізики, а й захоплюється астрономією, міркує про науку майбутнього і веде освітні передачі на телебаченні. Купити книги Мічіо Кайку варто як тим читачам, які цікавляться досягненнями сучасного світу, так і тим, хто вважає, що...

Детальніше

Рецензії Будущее разума

 
Характеристики Будущее разума
Автор
Мічіо Кайку
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2015
Перекладач
Наталя Лісова
Тип
Аудіо
 

Про автора Будущее разума