Настільні ігри

Очистить
IELLO
4 товара
Настільна гра Ігромаг Володар Токіо. Лютоборщ (8000004848)
Ігромаг Ігромаг, IELLO
143 грн
В наличии
Настільна гра Ігромаг Посіпаки Ктулху
Ігромаг Ігромаг, IELLO
678 грн
Нет в наличии
Настольная игра Ігромаг Хамелеони ненажери (3760175515767)
Ігромаг Ігромаг, IELLO
489 грн
Нет в наличии
Настільна гра Ігромаг Зламай код (8000004847)
Ігромаг Ігромаг, IELLO
410 грн
Нет в наличии

Якщо ви хочете весело, цікаво і з користю провести вільний час у колі сім'ї, друзів або колег, то вам дійсно варто купити настільні ігри. За таким заняттям в атмосфері веселощів і живого спілкування час в компанії пролітає непомітно. Ви знайдете безліч популярних розважальних і пізнавальних настільних ігор в інтернет-магазині Yakaboo як для дітей, так і для дорослих. Таке придбання допоможе вам не тільки урізноманітнити дозвілля, а й розвинути інтелект, потренувати мозок і сформувати цінні комунікативні навички.

Типи кращих настільних ігор за призначенням і тематикою

У цьому розділі представлені сотні різних настільних ігор: від новинок до класики. Щоб у всьому різноманітті ви знайшли саме те, що вам потрібно, скористайтеся підбором за параметрами або рядком пошуку на сайті. Всі товари в залежності від типу, тематики, призначення та кількості гравців діляться на групи. Загальноприйнято виділяти такі види:

  • Карткові - цікаві і веселі, вони підходять для дитячої та дорослої аудиторії: Thinkers, UNO, «Острів скарбів», «Джо із помідорів » і багато інших.
  • Розвиваючі та навчальні - основна мета товарів з цієї категорії зрозуміла з її назви, вони підходять для дітей різного віку (від самих маленьких до підлітків): «Пори року», «Вчимося рахувати», «Юний Архімед», «Рамзес-II».
  • На спритність - розвивають спритність, увагу і дрібну моторику: «Найспритніша», «Дженга», «Пінгвіни на крижині».
  • Логічні та інтелектуальні - розвивають логічне мислення, інтелект дитини і дорослого, змушуючи думати і міркувати: «Го», «Морський бій», «Ерудит», «Що? Де? Коли?», шахи.
  • Економічні - спрямовані на формування фінансової грамотності та підприємницької жилки: «Монополія», «Капіталіст», «Футбольний магнат», «Коммерсант».

Типи настільних ігор за кількістю гравців

Всі ігри поділяються на сімейні та ті, що підходять для офісу або вечірки. Є також і такі, в які може грати один чоловік, наприклад, дитячі навчальні. Ціни на настільні ігри цього типу, як правило, нижче.

Кількість гравців, які одночасно можуть брати участь в настілках, коливається від одного до шістнадцяти. У навчальну гру дитина може грати наодинці, для веселого проведення часу удвох підійдуть «Асоціації», настільний футбол, хокей, більярд, карткові ігри. Для галасливої ​​вечірки або посиденьок в офісі вибирайте такі розваги, як «Мафія», «Крокодил», «Поясни слово», «Еліас», «Імаджинаріум». Для затишного вечора вдома в компанії рідних прекрасно підійдуть прості і захоплюючі «ходилки», лото, доміно і будь-які інші, в які цікаво грати всією сім'єю. А в довгі подорожі на поїзді можна взяти з собою дорожні варіанти настіок - для зручності їх роблять компактними і оснащують магнітними деталями.

Всі вподобані настільні ігри можна купити з доставкою по Києву та іншим містам України (Одесі, Харкову, Дніпропетровську) в нашому інтернет-магазині. Веселого і різноманітного вам дозвілля!