Блокнот Paperblanks Замальовки Леонардо да Вінчі Flexi Лінійка (FB4455-0)
Код товару 1108823
Бренд
Paperblanks
Серія
Зарисовки Леонардо да Винчи
Колір
Жовтий
Тип
Універсальний
Обкладинка
Гнучка
Розмір
Середній
Листи
Лінійка
Розмір товару
130х180 мм

Все про товар Блокнот Paperblanks Замальовки Леонардо да Вінчі Flexi Лінійка (FB4455-0)

З усієї творчої спадщини, що не має собі рівних у світовій історії, саме креслення і численні записи Леонардо да Вінчі (1452-1519 рр.) дозволяють нам оцінити масштаб розуму цього генія. Неперевершений художник і кресляр, він ретельно записував цілі, до яких прагнув його розум, зашифровуючи свої щоденники дзеркальним скорописом. Ненаситна жага знань Леонардо охоплювала нескінченний спектр питань, але особливо займали його теми витонченості в природі і геометрична структура Всесвіту.

За словами письменника і історика епохи Відродження Джорджо Вазарі, Леонардо мав якості, які «виходили за межі природи», він був людиною, що виказувала «нескінченний дар Божий у всьому, чим би він не займався». Французький критик і історик Іполит Тен був схильним погодитися з цим, коли писав, що да Вінчі «далеко випереджав своє століття і наступні століття». Справді, не тільки мистецтво Леонардо (з його «Мона Лізою»), але і його наукові ідеї і відкриття продовжують долати культурно-часові межі.

На обкладинці нашого записника «Сонце і місячне світло» зображено результати спостережень да Вінчі з приводу співвідношення світла Місяця і випромінювання Сонця, що знаходяться в Лестерському кодексі. Цей зошит, що містить сімдесят дві сторінки, власником якого на даний час є Білл Гейтс, раз на рік виставляється в різних музеях світу. Лестерський кодекс - єдина велика наукова робота, власноруч написана да Вінчі, дозволяє заглянути в розумовий процес одного з геніїв світової історії і зрозуміти, якою мірою сяйво його розуму освітило потенціал людської величі.

Через п'ять століть після смерті Леонардо його здібності представляються настільки ж неабиякими, як і при його житті. Нас настільки надихнув геніальний розум да Вінчі, широчінь і неосяжність його задумів, що за останні дванадцять років ми випустили дві окремі колекції з зображенням його робіт.

Спочатку ми створили серію книг для записів з традиційною ручною прошивкою за коптським методом. На обкладинках цих книг було зображено кілька робіт Леонардо да Вінчі в романтичному дусі - «Мадонна в скелях», «Голова молодої жінки», «Голова жінки» і один з його численних автопортретів. Написані да Вінчі картини жінок славляться ніжністю тону і форми, і нам хотілося відтворити справжні якості його живопису на наших обкладинках. Цю першу колекцію було розроблено в перші десятиліття після заснування Paperblanks, в той час ми лише відкривали собі можливості наших друкарських машин.

Після випуску першої серії, присвяченої Леонардо, нас як і раніше не залишало бажання працювати з його науковими нотатками, оскільки вони чинять не менше враження, ніж його твори мистецтва, і є не менш оригінальними. Як тільки ми змогли отримати зображення, що містяться в Лестерському кодексі, ми приступили до довгого процесу перенесення секції його знаменитого трактату в формат обкладинки. Наша репродукція «Сонце і місячне світло» відрізняється своєю шорсткою текстурою креслень і рукописних рядків, щоб кожен міг провести рукою по поверхні обкладинки і відчути приблизну подібність з оригіналом манускрипту. Придивіться уважніше: ви можете не тільки вивчити подробиці загадкового дзеркального курсиву Леонардо - ви можете навіть доторкнутися до нього, відчути всю несхожість і унікальність того, що знаходиться у вас в руках.

Наша колекція креслень Леонардо стала для нас поворотним моментом, дозволивши зрозуміти наші можливості друку. Можливо, нас підштовхував дух самого Леонардо!

Деталі:

  • К-ть сторінок: 176 стор.
  • Папір: 100 г/м2
  • Прошита палітурка
  • Дві стрічки-закладки
  • Кишенька для зберігання

Матеріали:

  • Папір сертифікований згідно з міжнародними вимогами FSC
  • Каптальна стрічка
  • Нитка для зшивання і клей в разі потреби
  • Папір не містить кислот, вироблений згідно з методами стійкого лісокористування
  • Декоративний папір для оформлення обкладинок
Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Бренд
Paperblanks
Серія
Зарисовки Леонардо да Винчи
Колір
Жовтий
Тип
Універсальний
Обкладинка
Гнучка
Розмір
Середній
Листи
Лінійка
Розмір товару
130х180 мм
Відгуки
Купити - Блокнот Paperblanks Замальовки Леонардо да Вінчі Flexi Лінійка (FB4455-0)
Блокнот Paperblanks Замальовки Леонардо да Вінчі Flexi Лінійка (FB4455-0)
665 грн
Відправлення з
завтра з 17:00
 

Найкращі відгуки Блокнот Paperblanks Замальовки Леонардо да Вінчі Flexi Лінійка (FB4455-0)

 
Характеристики Блокнот Paperblanks Замальовки Леонардо да Вінчі Flexi Лінійка (FB4455-0)
Бренд
Paperblanks
Серія
Зарисовки Леонардо да Винчи
Колір
Жовтий
Тип
Універсальний
Обкладинка
Гнучка
Розмір
Середній
Листи
Лінійка
Розмір товару
130х180 мм
Артикул
FB4455-0