Бизнес с нуля. Метод Lean Startup для быстрого тестирования идей и выбора бизнес-модели
Електронна книга | Код товару 1234125
Автор
Ерік Райз
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Перекладач
Ганна Статівка
ISBN
9785961433913
Тип
Електронна

Все про електронну книгу Бизнес с нуля. Метод Lean Startup для быстрого тестирования идей и выбора бизнес-модели

Про що книга «Бізнес з нуля: Метод Lean Startup для швидкого тестування ідей і вибору бізнес-моделі»

Про те, як створити бізнес і вдосконалити бізнес-модель. Придумати ідею і потім реалізувати її не так складно. Складно зробити так, щоб продукт продавався, щоб він «потрапив в ринок» і запустив спіраль зростання. Прочитавши цю книгу, ви абсолютно по-новому станете дивитися на процес реалізації нових ідей. Це справжнє зрушення парадигми - від інтуїтивних блукань до чіткої методики.

Ми звикли вважати, що стартапи не підкоряються правилам. Однак вірно якраз протилежне: створення стартапу має бути підпорядковане чіткій методиці, що має строго певні кроки. Підприємництво - це особливий вид менеджменту. Основна ідея методу економічного стартапу, розробленого автором, полягає в швидкому тестуванні ідей нових продуктів на реальних споживачах і постійному коригуванні бізнес-моделі з тим, щоб починати масштабні вкладення тільки тоді, коли ідея підтверджена фактами.

Чому книга «Бізнес з нуля» гідна прочитання

  • Це яскрава і корисна книга для кожного, хто збирається почати власний бізнес. У ній чесно і відкрито розказано про всі сторони перетворення себе в підприємця, пастки і небезпеки, можливості і упущення.
  • Вона стала бестселером Amazon.com і була визнана однією з кращих бізнес-книг 2011 року.
  • Вона являє собою зрозумілий і аргументований посібник для підприємця, який куди більше схожий на науку, ніж на мистецтво, і має лягти на стіл кожному, хто претендує на створення стартапу.
  • Книга побудована на досвіді реального успішного підприємця, описані в ній принципи «економічного стартапу» дозволяють швидко з'ясувати, що працює, і відмовитися від того, що не працює.
  • Вона вже зібрала безліч захоплених відгуків і, без сумніву, скоро стане класикою менеджменту, саме її рекомендують в якості обов'язкового читання авторитетні венчурні інвестори.

Для кого ця книга

Для підприємців і тих, хто хоче стати підприємцем, а також для всіх, хто займається в уже працюючій компанії розвитком бізнесу та створенням інновацій.

Хто автор

Ерік Ріс - підприємець, блогер і автор книг. Співзасновник компаній IMVU, Inc. і Catalyst Recruiting, в минулому член наглядових рад багатьох технологічних стартапів, включаючи pbWiki, Bunchball, SpeedDate, illumobile, BlueBet і KaChing. У 2007 році сайт BusinessWeek.com назвав його одним з кращих молодих підприємців в сфері технологій, а в 2009 році він отримав премію TechFellow в категорії «лідерство в інженерії». Є творцем методології підприємництва «Ощадливий стартап».

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Ерік Райз
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Перекладач
Ганна Статівка
ISBN
9785961433913
Тип
Електронна
Рецензії
Купити - Бизнес с нуля. Метод Lean Startup для быстрого тестирования идей и выбора бизнес-модели
Бизнес с нуля. Метод Lean Startup для быстрого тестирования идей и выбора бизнес-модели
152 грн
Доступні формати для скачування:
 
Інформація про автора
Эрик Рис
Эрик Рис

Успішний підприємець, блогер і автор популярних серед читачів книг про бізнес. Письменник має великий практичний досвід роботи в сфері соціальних мереж і високих технологій, а перш ніж досягти успіху і добробуту, він зробив безліч помилок, які ледь не призвели до краху його бізнес. На підставі цього підприємець створив спеціалізований блог, в рамках якого став навчати зацікавленних, а потім - адап...

Детальніше

Рецензії Бизнес с нуля. Метод Lean Startup для быстрого тестирования идей и выбора бизнес-модели

 
Характеристики Бизнес с нуля. Метод Lean Startup для быстрого тестирования идей и выбора бизнес-модели
Автор
Ерік Райз
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Перекладач
Ганна Статівка
ISBN
9785961433913
Тип
Електронна
 

Про автора Бизнес с нуля. Метод Lean Startup для быстрого тестирования идей и выбора бизнес-модели