Awesome Ukraine (комплект із 7 книг)
Паперова книга | Код товару 1293386
Автор
Ірина Цілик, Гліб Буряк, Ганна Копилова
Подивитися всі
Видавництво
Основи
Серія книг
Awesome Ukraine
Мова
Англійська
Рік видання
2019
Перекладач
Марія Качмар, Дейзі Гіббонз
Кількість сторінок
1269
Ілюстрації
Кольорові, Чорно-білі

Усе про книжку Awesome Ukraine (комплект із 7 книг)

Книга 1. Awesome Digital Ukraine

Украина полна сюрпризов — и не меньше, если речь идет об IT индустрии.

Книга рассказывает об украинских гениях компьютерных наук и технологий, об их наследии, которое способствовало созданию одного из крупнейших цифровых центров в мире. Эта книга о местном бизнесе, который состоит из лучших мировых IT компаний. Об университетах, которые обучают тысячи инженеров. О международном сотрудничестве украинских ученых и будущие перспективы отрасли, которая некогда была на вершине, и снова ищет достойного места на мировой арене.

Книга 2. Awesome Ukraine. Interesting Things You Need To Know

Унікальне англомовне видання про Україну – Awesome Ukraine. Довідник цікавий усім, кому бракувало цікавої і оригінальної інформації про Україну англійською мовою, кому доводилося самотужки пояснювати іноземним гостям чому наша символіка – синьо-жовтий прапор і тризуб, чому українці мають сентимент до соловейка, калини і сала, чому ми горді за Пилипа Орлика, Сержа Лифаря, братів Кличків і літак АН-225 «Мрія», чому фестиваль Казантип впродовж років приваблює молодь, а центр Європи знаходиться в Закарпатській області.

Книга поділена на рубрики: культура, їжа, історія, природа, місця, спорт та індустрія. Власне, тут все що ми любимо розповідати про Україну! Мета видання представити її без пафосу, з іронією та зі здоровим патріотизмом. Awesome Ukraine - результат тривалої і захоплюючої роботи саме наших молодих співвітчизників.

As the title suggests, Awesome Ukraine is more than a guide! Simply put, it is all that is awesome about Ukraine - from national dishes, to historical facts, symbols, mythology, popular culture and much more. This book has a highly stylized design and a unique layout with photos spanning the decades. In it you will find explanations as to: why our national symbols are the blue and yellow flag and the tryzub; why Ukrainians are sentimental towards the nightingale, vyshyvanka and salo; why we are proud of Pylyp Orlyk, Serge Lifar, the Klychko brothers and the AN-225 "Mriya" airplane; why Kazantyp has attracted young people for years; and why the centre of Europe is located in Zakarpattia Oblast.

Книга 3. Awesome Odesa

Пропонуємо вашій увазі книгу Анни Копилової та Дани Павличко «Awesome Odesa» англійською мовою від видавництва «Основи»!

Одеса — місто, в якому перетинаються відразу кілька культур, що робить його особливо колоритним. Це не просто велике портове місто в архітектурі якого читається Франція, Голландія, Італія та Німеччина, а в кожному жителеві є щось від героїв типових одеських анекдотів. В ньому є дещо особливе, що змушує туди повертатися знову й знову...

Книга «Awesome Odesa» познайомить читачів з неповторним характером Одеси й стане справжнім ключем до міста, розкриваючи секрети та даючи зазирнути в маловідомі його куточки.

Книга 4. Awesome Dnipro

Місто Дніпро має свою історію та етапи становлення: від індустріального центру, яким воно було з ХІХ століття, через аерокосмічну галузь радянського періоду, – і до «буремних 90-х», коли тут сконцентрувалась економічна, а згодом політична еліта України. Яким є Дніпро сьогодні? Що поєднує в собі це місто? Що залишилось від його історії?

На сторінках цього видання ви знайдете посилання на основні історичні події, відомих і талановитих жителів, мистецтво, культуру, спорт, літературу, традиції і навіть улюблену вуличну їжу.

Партнер проекту – українська промислова компанія Інтерпайп.

Книга 5. Awesome Kyiv

Київ п'янить. Місто вибухає мистецтвом і культурою. Через численні сквери та закаулки Києва, місцеві жителі обговорюють політику, грають в шахи і пліткують. Його історія, зелені парки і приховані острови вздовж широкого Дніпра дають можливість нескінченних досліджень. Його тінисті алеї спокушають любителів прогулянок і зівак. 

За допомогою цієї книги ми раді поділитися з вами нашою любов'ю до Києва! Книга не є ні довідником, або путівником. Скоріше, це проникнення у місто, яке ми обожнюємо — прекрасне, захоплююче і дивне. На сторінках книги ви знайдете посилання на основні історичні події, відомих і талановитих жителів, мистецтво, культуру, спорт, літературу, традицій і навіть улюблену вуличну їжу.

Книга 6. Awesome Lviv

Львів – це місто, яке вас зачарує. Тут постійно п'ють каву, гуляють вузькими вулочками, обідають та вечеряють у химерних ресторанах. Архітектура міста, яка подекуди вже втратила свою велич, але не свій шарм, сильні мистецькі та літературні традиції – це те, що відрізняє Львів від будь-якого іншого українського містечка.

У його лабіринтах можна мандрувати безкінечно: вулицями старого міста, збудованого ще за часів Австро-Угорської імперії, поміж древніх костелів та синагог і загубитися серед кварталів радянського модернізму. Це місто, яке поєднує у собі велич стародавніх традицій і сильні художні та літературні течії.

На сторінках цього видання ви знайдете посилання на основні історичні події, відомих і талановитих жителів, мистецтво, культуру, спорт, літературу, традиції і навіть улюблену вуличну їжу. 

Книга 7. Awesome Kharkiv

В англомовному путівнику “Awesome Kharkiv” йдеться про талановитих безумців, науковців, політиків та спортсменів, які творили історію Харкова, про галереї, ресторани і клуби, про все цікаве і смачне.

Путівник є шостою книжкою у серії "Awesome", за допомогою якої ми розповідаємо іноземцям про Україну.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Ірина Цілик, Гліб Буряк, Ганна Копилова
Подивитися всі
Видавництво
Основи
Серія книг
Awesome Ukraine
Мова
Англійська
Рік видання
2019
Перекладач
Марія Качмар, Дейзі Гіббонз
Кількість сторінок
1269
Ілюстрації
Кольорові, Чорно-білі
Купити - Awesome Ukraine (комплект із 7 книг)
Awesome Ukraine (комплект із 7 книг)
1 750 грн
Немає в наявності
 
Інформація про автора
Ірина Цілик
Ірина Цілик

Молода, але при цьому вже досить популярна українська письменниця, автор щирих і зворушливих віршів, а також лауреат низки престижних літературних премій. Як відзначають багато критиків, вся творчість Ірини Цілик написана від душі і здатна зачепити навіть найцинічнішого читача. Її прозові роботи - це яскраві і захоплюючі приклади сучасної української літератури, а багато поетичних творів покладені...

Детальніше

Характеристики Awesome Ukraine (комплект із 7 книг)
Автор
Ірина Цілик, Гліб Буряк, Ганна Копилова, Світлана Кострикіна, Тамара Кравченко, Кім Фрейзер, Дана Павличко, Андрій Кириленко
Видавництво
Основи
Серія книг
Awesome Ukraine
Мова
Англійська
Рік видання
2019
Перекладач
Марія Качмар, Дейзі Гіббонз
Кількість сторінок
1269
Ілюстрації
Кольорові, Чорно-білі
Формат
150х200 мм
Палітурка
М'яка
Папір
Крейдований
ISBN
978-966-500-838-5, 978-966-500-829-3, 978-966-500-771-5, 978-966-500-824-8, 978-966-500-841-5, 978-966-500-770-8, 978-966-500-826-2
Вага
2 300 гр.
Подарункові видання та комплекти
Комплекти
Тип
Паперова
Тип видання
Путівники
 

Про автора Awesome Ukraine (комплект із 7 книг)