6 минут. Дневник успеха (шафран)
Паперова книга | Код товару 1262524
Автор
Домінік Спенст
Видавництво
Альпіна Паблішер
Серія книг
6 минут
Мова
Російська
Рік видання
2020
Перекладач
Наталя Шахова
Кількість сторінок
296
Ілюстрації
Немає ілюстрацій

Усе про книжку 6 минут. Дневник успеха (шафран)

  • Нова книга від автора бестселера Amazon «6 хвилин. Щоденник, який змінить ваше життя». Понад 600 000 людей користуються книгами серії «ЩОДЕННИКИ "6 ХВИЛИН"»!
  • Революційний підхід до досягнення успіху і концентрації!
  • Заснований на даних наукових досліджень і перевірених практичних методах.

В основі концепції «6 хвилин. Щоденник успіху» - ваше власне визначення успіху в професійному та особистому житті. Це може бути бажання мати більше грошей, слави, любові, а можливо, спокою, незалежності. Шлях до успіху не менш індивідуальний, ніж його визначення. Щоденник допоможе поставити цілі, які відповідають вашим особистим бажанням і потребам, а не чужим очікуванням.

БІЛЬШЕ СПРАВ БЕЗ УТОМИ.
Завдяки поєднанню практичних вправ з розвитку усвідомленості і перевірених стратегій підвищення продуктивності ви домагаєтеся більших цілей по-новому: не тільки послідовно, але і спокійніше.

ДОСЯГНЕННЯ ЦІЛЕЙ, ЩО ЗБАГАЧУЮТЬ ЖИТТЯ,
а не просто запис всіх поточних завдань. Усвідомивши свої справжні цінності і потреби за допомогою тесту, ви поставите перед собою значущі цілі, до яких дійсно прагнете. Реалізуйте власне бачення особистого і професійного успіху!

МАЛІ ЗУСИЛЛЯ - ВЕЛИКІ РЕЗУЛЬТАТИ.
Концепція щоденника заснована на даних наукових досліджень і практичних методах. У поєднанні з перевіреним 6-хвилинним принципом ви будете гарантовано рухатися до мети крок за кроком, звичка за звичкою - послідовно і з результатом в довгостроковій перспективі.

ЛЕГКО ФОКУСУВАТИСЯ НА ГОЛОВНОМУ.
Структура щоденника добре продумана: ви відфільтровуєте завдання, концентруєтесь на тих, які мають позитивний вплив на ваше життя. Тим самим перед собою ставите справжні цілі і на вас не діють відволікаючі фактори. Скажіть «ні» суєті і хаосу і «так» ясності і внутрішньому спокою.

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ ПОЛІГРАФІЇ.
Гладкі, щільні, тоновані сторінки. Друк в два кольори. Дві шовкові стрічки-лясе. Прошита тверда тканинна палітурка.

З ТУРБОТОЮ ПРО ЕКОЛОГІЮ.
Папір, який використовується в щоденнику, закуплений у виробника, що пройшов сертифікацію Лісової опікунської ради (FSC). Це означає, що дерева вирубуються з дотриманням екологічних вимог на території FSC-сертифікованих лісів. Екологічні вимоги включають нанесення мінімального збитку природі і максимальне врахування інтересів місцевих жителів. Зберігаються особливо цінні ділянки лісу, місця проживання рідкісних тварин і зростання рідкісних рослин.

Цитати

«Багатьом людям потрібні роки і навіть - як в моєму випадку - десятиліття, щоб зрозуміти, що чим менше, тим краще, якщо мова йде про осмислену продуктивну роботу. Для отримання хороших результатів рідко потрібно більше часу - потрібен лише краще витрачений час. Той, хто робить перерви так же толково, як працює, отримує за рахунок цього не менше, а більше часу в своє розпорядження. Хороша новина: для того, щоб впровадити це знання теорії в своє повсякденне життя, вам необов'язково чекати сигналу у вигляді вигоряння. Цей щоденник допоможе вам негайно почати рухатися до своїх великих цілей зовсім по-іншому: не тільки більш послідовно, але і з меншою напругою».

«Цей щоденник так влаштований, що ви зможете здобути безліч корисних звичок з мінімальними початковими витратами. До таких звичок відносяться, наприклад, подяка, щоденне фокусування на найважливіших завданнях, розумна пріоритизація повсякденних справ і щоденна турбота про себе за допомогою списку розваг. Ведення щоденника саме по собі ключова звичка, яка з часом без зусиль потягне за собою інші хороші звички. Тому ваша сила волі буде витрачатися ефективно, і ви будете впевнені, що перед собою ставите свої цілі - крок за кроком, звичка за звичкою, поки не досягнете їх».

«Тільки ваша воля, ваші думки і почуття можуть втілити в життя ті науково обґрунтовані рекомендації, на яких базується ця книга. Тільки ваші власні записи перетворюють слова, надруковані на цьому папері, в реальні успіхи у вашому житті. Саме ви розкриваєте потенціал щоденника, ініціюючи тим самим великі зміни в самому собі. «6 хвилин. Щоденник успіху» - це не книга чудес, а практичний посібник, який функціонує завдяки вашим діям».

Особливості

  • Недатований - можна почати заповнювати в будь-який час року.
  • 80 сторінок теоретичної частини, 200 сторінок для щоденних записів.
  • Щоденник розрахований на заповнення протягом 22 тижнів.

Для кого

Для широкого кола читачів.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Домінік Спенст
Видавництво
Альпіна Паблішер
Серія книг
6 минут
Мова
Російська
Рік видання
2020
Перекладач
Наталя Шахова
Кількість сторінок
296
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Рецензії
Купити - 6 минут. Дневник успеха (шафран)
6 минут. Дневник успеха (шафран)

Звичайна ціна: 479 грн

Спеціальна ціна: 445 грн

Є в наявності
 

Рецензії 6 минут. Дневник успеха (шафран)

 
Характеристики 6 минут. Дневник успеха (шафран)
Автор
Домінік Спенст
Видавництво
Альпіна Паблішер
Серія книг
6 минут
Мова
Російська
Рік видання
2020
Перекладач
Наталя Шахова
Кількість сторінок
296
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
145х215 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
ISBN
978-5-9614-3802-4
Вага
530 гр.
Тип
Паперова