250 дерзких советов писателю
Електронна книга | Код товару 1234679
Автор
Чак Вендіг
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2017
ISBN
9785961449167
Тип
Електронна

Все про електронну книгу 250 дерзких советов писателю

Цитата

Тримайтеся і не розпускайте соплі. Життя письменника не цукор. Ви терпите від редакторів. Трапляються відмови, а то і щось гірше. Не всі поважають те, що ви робите. Та що там поважають! Багатьом взагалі наплювати. Тому нарощуйте підшкірний жир. Нарощуйте потужний панцир. Чекайте, що вас, образно кажучи (сподіваюся, що образно!), закидають помідорами. Чекайте неприємностей. Але нічого, прорветеся.

Чак Вендіг

Про що книга

«250 зухвалих порад письменнику» - це просочений випивкою, дотепний і чесний дзен-погляд на творчість. У книзі ємні, сміливі, місцями непристойні, але до неподобства надихаючі поради від письменника і сценариста Чака Вендіг. Як латати сюжетні діри і не угробити діалог? Навіщо потрібен персонаж з гнилизною? Чому першу чернетку роману треба писати як бог на душу покладе? Автор не буде з вами панькатися - візьме за шкірку і протягне по всьому літературному процесу, наставляючи в дорозі: «мета перша: закінчити д#рьмо, яке почали», «занадто багато учасників тільки псують оргію», «роздуті описи - від вашого роздутого его», а «пояснення - пісок в трусах історії». Повірте, таких книг про письменництво ви ще не зустрічали.

Чому книга гідна прочитання

  • У цій книзі викладені 275 зухвалих порад про письменництво. Не 250. Несподіваний бонус, так? А ще вони лаконічні, тобто без води і по справі. Ну і для більшої зручності оформлені в 11 пронумерованих списків.
  • Незвичайні авторські поради допоможуть розібратися з питаннями, які є у кожного, хто пише художні тексти: як зловити читача на гачок оповідання, в чому різниця між оригінальною історією і сюжетом, чому важливо не забувати при описі про правило трьох Роджера Желязни і що краще: оббивати пороги видавництв чи випустити самвидав?

Для кого ця книга

Для всіх, хто пише (або хотів би писати) романи і сценарії.

Хто автор

Чак Вендіг - романіст, сценарист, ігровий дизайнер і письменник на всі руки. Він вніс два мільйони слів в рольову гейм-індустрію і розробив популярну гру «Мисливець» (White Wolf Game Studios). Він також написав ще одну велику книгу порад початківцям письменникам: «Сповідь автора-фрілансера» (Confessions of a Freelance Penmonkey). Він занадто багато пише. Можливо, пора зупинитися. Тримайтеся від нього подалі, бо він може бути п'яним. Зараз він живе в глушині штату Пенсільванія зі своєю чудовою дружиною, сином і тако-тер'єром.
Ви можете знайти Чака на його сайті terribleminds.com, де він роздає сумнівні поради письменникам і рекомендації по книговиданню.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Чак Вендіг
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2017
ISBN
9785961449167
Тип
Електронна
Рецензії
Купити - 250 дерзких советов писателю
250 дерзких советов писателю

Звичайна ціна: 120 грн

Спеціальна ціна: 60 грн

Доступні формати для скачування:
 

Рецензії 250 дерзких советов писателю

 
Характеристики 250 дерзких советов писателю
Автор
Чак Вендіг
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2017
ISBN
9785961449167
Тип
Електронна