250 дерзких советов писателю
Паперова книга | Код товару 985024
Yakaboo 5/5
Автор
Чак Вендіг
Видавництво
Альпіна Паблішер
Серія книг
Сценарное и писательское мастерство
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Глеб Ястребов
Кількість сторінок
299
Ілюстрації
Немає ілюстрацій

Усе про книжку 250 дерзких советов писателю

«250 зухвалих порад письменнику» - це просочений випивкою, дотепний і чесний дзен-погляд на творчість. У книзі ємні, сміливі, місцями непристойні, але до неподобства надихаючі поради від письменника і сценариста Чака Вендіга. Як латати сюжетні діри і не угробити діалог? Навіщо потрібен персонаж з гнилизною? Чому першу чернетку роману треба писати як бог на душу покладе? Автор не буде з вами панькатися - візьме за шкірку і протягне по всьому літературному процесу, наставляючи в дорозі: «мета перша: закінчити д#рьмо, яке почали», «занадто багато учасників тільки псують оргію», «роздуті описи - від вашого роздутого его», а «пояснення - пісок в трусах історії». Повірте, таких книг про письменство ви ще не зустрічали.

Чому книга гідна прочитання

 • У цій книзі викладені 275 зухвалих порад про письменництво. Не 250. Несподіваний бонус, так? А ще вони лаконічні, тобто без води і по справі. Ну і для більшої зручності оформлені в 11 пронумерованих списків.
 • Незвичайні авторські поради допоможуть розібратися з питаннями, які є у кожного, хто пише художні тексти: як зловити читача на гачок оповідання, в чому різниця між оригінальною історією і сюжетом, чому важливо не забувати при описі про «правило трьох» Роджера Желязни і що краще: оббивати пороги видавництв чи випустити самвидав?

Хто автор

Чак Вендіг - романіст, сценарист, ігровий дизайнер і письменник на всі руки. Він вніс два мільйони слів в рольову гейм-індустрію і розробив популярну гру «Мисливець» (White Wolf Game Studios/CCP). Він також написав ще одну велику книгу порад початківцям письменникам: «Сповідь автора-фрілансера» (Confessions of a Freelance Penmonkey).

Він занадто багато пише. Можливо, пора зупинитися. Тримайтеся від нього подалі, бо він може бути п'яним. Зараз він живе в глушині штату Пенсільванія зі своєю чудовою дружиною, сином і тако-тер'єром.

Ви можете знайти Чака на його сайті terribleminds.com, де він роздає сумнівні поради письменникам і рекомендації по книговиданню.

Відгуки

Якби не поради Чака Вендіга, я б давно зав'язала з письменництвом. Коли ви відправляєтеся на літературну битву, притисніть цю книгу до своїх грудей! Її потрібно прочитати всім, хто хоча б подумує про заробіток письменством.
Карина Хупер, авторка книги Blood of the Wicked

Вендіг вкаже вам шлях, немов Вергілій Данте, - нехай навіть Вергілій раптом став лихословним і любителем випивки... Купіть цю книгу, редактор скаже вам спасибі.
Дженні Хілл, редактор в Solaris Books

Зараз до доброго слова ставляться з підозрою. Спробам прислужитися не довіряють. Альтруїзм викликає скепсис. Ми живемо в такий час, коли циніки беруть обійми лише від матері, та й то лише випившими і в істериці. Коли письменник доходить до цинічного, п'яного і сентиментального дна, ось тоді йому потрібні грубі і жорстокі поради Чака Вендіга. Це не для малодушних. Але ж не для них і письменство.
Мур Лафферті, ведучий підкасту I Should Be Writing, редактор Escape Pod

Чак Вендіг роздає поради про письменництво і кар'єру: поради незмінно зухвалі, грубі, творчі, розумні і чесні. І ще веселі.
Метт Форбек, ігровий дизайнер, автор книги Vegas Knights

Вікові обмеження: 18+

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Чак Вендіг
Видавництво
Альпіна Паблішер
Серія книг
Сценарное и писательское мастерство
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Глеб Ястребов
Кількість сторінок
299
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Рецензії
 •  
  Советы писателю
  Приобретала данную книгу для ознакомления. Уж очень люблю специальную литературу для начинающих писателей. Книга понравилась в первую очередь форматом. Качество книги на высоте. Страницы плотные, белоснежные, шрифт среднего размера. Книга получилась весьма необычной. Некоторые советы действительно дают настоящий толчок для начинающего писателя . Советы интересные, иногда даже довольно жесткие, но главное, что они работают. Некоторые могут показаться излишне лёгкими и простыми, но книга от этого не становится менее интересной. Это один из тех вариантов, который подойдёт не только для взрослых, но и для детей, которые решили стать писателями и хотят получить некоторое руководство, которое поможет на их пути. Автор пишет лёгким и доступным языком. Нет воды в тексте. Все по сути. Только та информация, которая действительно может пригодиться. Некоторые советы заставляют задуматься и поменять свою тактику. Очень радует стремление автора помочь начинающему писателю создать действительно интересную и стоящую работу.Купити - 250 дерзких советов писателю
250 дерзких советов писателю
170 грн
Є в наявності
 

Рецензії 250 дерзких советов писателю

5/5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
 •  
  Советы писателю
  Приобретала данную книгу для ознакомления. Уж очень люблю специальную литературу для начинающих писателей. Книга понравилась в первую очередь форматом. Качество книги на высоте. Страницы плотные, белоснежные, шрифт среднего размера. Книга получилась весьма необычной. Некоторые советы действительно дают настоящий толчок для начинающего писателя . Советы интересные, иногда даже довольно жесткие, но главное, что они работают. Некоторые могут показаться излишне лёгкими и простыми, но книга от этого не становится менее интересной. Это один из тех вариантов, который подойдёт не только для взрослых, но и для детей, которые решили стать писателями и хотят получить некоторое руководство, которое поможет на их пути. Автор пишет лёгким и доступным языком. Нет воды в тексте. Все по сути. Только та информация, которая действительно может пригодиться. Некоторые советы заставляют задуматься и поменять свою тактику. Очень радует стремление автора помочь начинающему писателю создать действительно интересную и стоящую работу. 
Характеристики 250 дерзких советов писателю
Автор
Чак Вендіг
Видавництво
Альпіна Паблішер
Серія книг
Сценарное и писательское мастерство
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Глеб Ястребов
Кількість сторінок
299
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
70x100/32 (120х165 мм)
Палітурка
М'яка
Папір
Офсетний
Тираж
3000
ISBN
978-5-9614-2550-5
Вага
501 гр.
Тип
Паперова