100% дура
Паперова книга | Код товару 906745
Автор
Петро Крижановський, Манана Окропірідзе
Видавництво
Саммит-Книга
Мова
Російська
Рік видання
2018
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
135x205 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний

Усе про книжку  100% дура

Про книгу:

Щодня спостерігаючи за новинами по телебаченню і в інтернеті, слухаючи історії, якими діляться близькі і друзі, починаєш відчувати, що з навколишнім світом і інформаційним полем, яке його пронизує, зовсім не все гаразд. Хороших історій і звісток стає менше, поганих і негативних більше. Динаміка лякає.

Деякі з цих сюжетів змушують жахнутися і задуматися, як взагалі таке могло статися?! Натхненні бажанням не тільки написати цікаву книгу з сильним сюжетом, а й надією хоч щось змінити і чимось допомогти, Манана Окропірідзе та Петро Крижанівський створили книгу "100% дура". Вклавши в неї емоції, приховавши між рядків послання, щось, чим можна ділитися лише пошепки і лише з людиною, яка тобі по-справжньому дорога.

"100% дура", сучасна проза, з неймовірно захопливим сюжетом і потужною інтригуючою розв'язкою, яка нікого не залишить байдужим. Купуючи і читаючи книгу, кожна людина робить вкрай важливий і неоціненний за своєю значимістю внесок у зміну світу навколо себе та інформації, яка її наповнює, так як частина грошей від продажу творіння Манани Окропірідзе та Петра Крижанівського йдуть на благодійність, а саме для допомоги потребуючим дітям.

Від авторів:

Кожен чорний рядок, що з'являється на білому аркуші, - це нитка, що йде з серця і свідомості автора, яка прагне подолати десятки, сотні і тисячі кілометрів, щоб знайти людину, здатну увібрати кожну грань емоцій, які вона в собі несе. "100% дура" - інтригуюча повість про те, що відбувається за нашими вікнами і дверима. Драма-трилер, сюжет якої стосується людського серця, зігріваючи його такими сильними і потрібними кожному з нас емоціями.

Про авторів:

Петро Крижанівський - один з найбільш популярних молодих письменників, чия попередня книга стала бестселером і трилером номер один в Україні.

Головною відмінною рисою автора є ставка на потужний сюжет і емоції. Тільки довівши до досконалості два цих елементи, об'єднавши їх разом, можна створити щось по-справжньому захопливе, здатне торкнутися людських сердець.

"Я дуже гордий книгою "100% дура" і тим фактом, що створив її не один, а разом з талановитим співавтором, який додав до тексту нові зачаровуючі фарби, які роблять твір особливим і незабутнім".

Манана Окропірідзе - дівчина з двома батьківщинами: Україна і Грузія. Народилася в Запоріжжі, закінчила факультет журналістики Національного університету.

На початку кар'єри працювала в сфері журналістики, відчуваючи своє покликання в донесенні важливої і потрібної інформації людям. Зараз Манана - партнер в бізнесі і людина, яка активно займається благодійністю.

Незважаючи на прагнення досягати все нових висот в бізнесі, Манана Окропірідзе не змогла забути про спеціальність і бажання говорити про найважливіше. "100% дура" - художня книга, трилер-драма і її особисте послання кожному читачеві, нагадування, що по-справжньому цінне в нашому житті.

Відгуки читачів:

Vse klevo, kniga bombey! Che eshe u vas est pochitat?"
Олег Ничепорук

"Ну ви даєте, книгу проковтнула за день, але емоцій тепер на місяць. Наплакалася, на переживалася, отримала масу задоволення. Спасибі Манана, спасибі Петро".
Юлія Мухіна

"Дякувати авторам не мій стиль. Взяв книгу у дружини так як їй дуже сподобалася, назва скажімо так зовсім не чоловіча, але коли знайомишся з історією це ставає вже не важливим. Відчуття після книги таке, ніби фільм хороший подивився. рекомендую всім. п.с. Як на мене Антон поц)".
Ser6io

"Останнім часом звикла купувати и читати книги лише Українських авторів і лише державною мовою, але дуже заінтригувала назва. Думала книга щось таке жіноче, про те які мі з вами дівчата дурепи, але ні…книга и історія неймовірні, я в шоці, мені дуже-дуже сподобалося. По перше цікаво, по друге написано гарно, по трете важлива тема, и четверте це кінцівка книги. Заради таких кінцівок варто читати и взагалі жити. Мабуть з'явилися перші автори яких я готова читати російською)) Дякую-дякую-дякую".
Катря

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Петро Крижановський, Манана Окропірідзе
Видавництво
Саммит-Книга
Мова
Російська
Рік видання
2018
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
135x205 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
Рецензії
Купити - 100% дура
100% дура
250 грн
Є в наявності
 

Рецензії  100% дура

 

Характеристики  100% дура

Автор
Петро Крижановський, Манана Окропірідзе
Видавництво
Саммит-Книга
Мова
Російська
Рік видання
2018
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
135x205 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
ISBN
978-617-7672-79-0
Тип
Паперова
Література країн світу
Українська література
Література за періодами
Сучасна література