Рецензии «Звідки я взявся? Правдиві відповіді на "незручні" питання»

• Домашня енциклопедія, якої бракувало
    Ірина Слободян, 1 апреля 2018 г.
    На помилках попередніх поколінь вчаться наступні. Для наших батьків тема сексуальності та фізіології стосунків була табуйованою, але як на мене найкращим захистом від помилок є знання. Особливо в час, коли доступ до мережі інтернет відкриває найменшому користувачу тисячі потоків інформації. Не блокувати і не замовчувати, а навпаки: скеровувати і пояснювати - як на мене це найправильніший шлях до формування здорової людини, адекватної особистості. Зараз у другому класі хлопці вже можуть "ділитися" таємно знятими на смартфон фотографіями дівчачих статевих органів і ця цікавість була, є і буде. То принаймні дещо зменшити ажиотаж, знімаючи пелену таємничості, можна завдяки таким домашнім енциклопедіям, котрі простими словами та зображеннями пояснюють біологічні аспекти людського розвитку та стосунків між дівчатами і хлопцями, жінками та чоловіками. В свої вісім років мій син уже розуміє, що робити такі знімки без дозволу - це насильство, за яке дорослих засуджують і навіть саджають в тюрму. Поряд із знаннями про біологію стосунків має обовязково іти наука про повагу та розуміння інших людей, які відрізняються від тебе.
    Книга «Звідки я взявся? Правдиві відповіді на "незручні" питання» містить дуже багато різносторонньої корисної інформації як про будову жіночого та чоловічого тіла, розвиток статей та сексуальний потяг , так і про психологічні аспекти дружби, любові, створення сімї. І все це - простою, зрозумілою для дитини мовою. Я б так не зуміла. Дякую авторам за створення корисного довідника, який став нам дуже у пригоді. Та звісно - рекомендую усім батькам не відмежовуватись від пікантних тем, а шукати шляхи та підходи для розумного сексуального виховання.
  • Хороший посібник для дітей та їх батьків
    Виктория , 3 февраля 2018 г.
    "Звідки я взявся? Правдиві відповіді на незручні питання" - дуже хороша книга у поміч батькам, які мають бажання пояснити дитині усі інтимні подробиці!
    Ваша дитина почала ставити "незручні" запитання? Це змушує вас червоніти? Крім того, ви не знаєте як коректно і правдиво на них відповісти? Тоді ця книга стане у нагоді.
    У даній книзі доступно пояснюються досить складні поняття: статеві органи та їх будова, сексуальні стосунки, зачаття та народження дитини та багато інших цікавих фактів. А ще ця книга дає змогу підготуватися дитині до тих змін з її тілом, що відбуватимуться згодом. Нагадає , чому такий важливий догляд за тілом та статевими органами. Пояснить, що таке сексуальність та сексуальний потяг один до одного. В кінці книги також є словник, що розтлумачить дитині багато нових незрозумілих термінів.
    Книга має багато ілюстрацій, що, можливо, змусить трохи соромитись діткам, але тут вже вам, батьки, потрібно буде проявити терпіння та мудрість все роз'яснити .
    Рекомендую батькам у поміч для сексуального виховання своїх діток!