Рецензии «Золота Полиця»

Золота Полиця

Обычная цена: 3 300 грн

Особое предложение: 2 800 грн

• Маленька подорож у минуле
    Вікторія , 8 марта 2018 г.
    Ідея підписки на серію книжок мені одразу дуже сподобалась. Моя уява вже намалювала картинку: молода графиня з якогось роману Льва Тостого сидить вечорами біля каміну і захоплено стежить за розвитком подій у романах. Звісно, тоді не було більше чим займатись, але з ХХІ століття це виглядає дуже романтично. Підписка на книжки дозволяє практично подорожувати у минуле і трошки відчути себе тією графинею. Але, крім цього, є ще кілька позитивних моментів.
    По-перше, книжки для серії дуже гарно підібрані. З однієї сторони, це не надто популярні твори. Але це твори, які часто згадуються у різних контекстах. Серія дозволить мені закрити прогалини з шкільного курсу зарубіжної літератури. Прочитавши їх буде приємно випадково згадати у розмові: "О, я читала "Венеру в хутрі"" і продовжити дискусію з позиції обізнаного у темі.
    По-друге, самі книжки є дуже якісними, їх приємно тримати у руках і приємно показувати гостям. Серія стане гарною окрасою будь-якої бібліотеки. Думаю, що мої діти будуть сперечатись за те, кому вона дістанеться.
    По-третє, книжки будуть приходити мені раз на місяць у міру виходу їх з друку (люблю запах новеньких книжок!). Тобто у мене буде місяць на прочитання однієї книжки і це гарантуватиме, що я прочитаю дванадцять книжок за рік. Скільки їх там у мене заплановано на цей рік? 25? Ну от, вже є половина.
    При замовленні серії спочатку присилають сертифікат. Сертифікат досить гарний, підтверджує замовлення. Але я не зовсім зрозуміла навіщо було присилати сертифікат окремою посилкою, якщо можна було прислати його вже з першою книжкою.
    Першу книжку я вже отримала і прочитала. Друга зараз у дорозі. Поки книжки виходять пунктуально.
    Як уже зрозуміло з рецензії, серію дуже рекомендую. Це хороший подарунок собі або ж комусь дорогому для вас.