Отзывы «Завжди поруч»

Лучшие отзывы
  • Отзыв
    Berry , 22 мая 2018 г.
    Отзыв полезен?
    Автор піднімає важливу тему, актуальну в усі часи: місце людини в житті, пошуки свого покликання та вибір правильного шляху, відносини з друзями та коханими. І вічна тема: батьків і дітей.
    Флоріан - головний герой роману «Завжди поруч», ставши юристом розуміє, що у нього зовсім інше покликання…!
    До такого висновку його підштовхує життєва драма - його кидає дівчина Жоржина, яка пов'язла в своїй фальші. І як то кажуть: «Немає лиха без добра», - Флоріан згодом знаходить справжню любов, він знайомиться з дівчиною Авророю.
    У цій книзі цікава розповідь переплітається з важливими історичними фактами, що наводить на філософські роздуми. Чіпає душу тема відносин Флоріана з його рідними, а особливо з батьком. Незважаючи на деякі розбіжності в їхніх поглядах на професію, вони підтримують один одного і вчаться приймати вибір кожного.
    Ця книга вчить любові, розумінню, співчувати та бути людяним, чого так часто не вистачає кожному з нас.
    Вона показує, як важливо не відкладати мрії «на потім», а втілювати їх у життя.