Рецензии «WarCraft. Легенди. Книга 1»

Дмитрий, 16 января 2015 г.
    Все отлично и текст и прорисовка!
    Правда текст на любителя не все могут читать на Украинском.
    Но меня все устраивает!
  • Краще, що відбувалося з українським перекладом Воркрафту за останні роки
    Олексій Гаваньчук, 1 января 2018 г.
    Я не писатиму зараз про цікавість даної манги чи певне значення даної книги для подій у всесвіті улюбленого мною Військового Ремесла. Я хочу подякувати команді перекладачів, які попри ризики (які, на жаль, виплили назовні), здійснили повноцінний хороший переклад даної книги на українську та видали її. Безмежно їм за це вдячний. Розчарований у тому, що тоді, у далекому 2010 році український переклад був байдужим українському покупцеві, що забезпечило поганий старт та крах видавання наступних книг у серіалі. У черговий раз розчаровуюся у наших людях та їхній байдужості до українського.
    Ще раз велика подяка колу перекладачів, видавництву "Перо" та всім тим, хто придбав цю книгу.
    Сподіваюся, у майбутньому з'явиться офіційний переклад наступних книг від тих самих хлопців, і він буде приречений на успіх. Інакше й бути не може.
    Якщо даний відгук читають працівники "Пера", знайте, в Україні є небайдужі до вашої роботи люди. Якщо колись ви наважитеся продовжити переклад всесвіту Воркрафту, сотні (якщо не тисячі) людей будуть вам за це вдячні! Хай щастить!