Рецензии «Розшукується ракета на чотирьох лапах!»

• Нові пригоди Стрілки
    Світлана , 18 сентября 2017 г.
    Ця книга – продовження пригод надзвичайно швидкої та допитливої собаки Стрілки, яку через невгамовність і швидкість прозвали Ракета на чотирьох лапах. Її хазяїн, хлопчик Тревор, часто потрапляє у складні ситуації через Стрілку, і деякі його сусіди хочуть позбавитися собаки. Окрім того, життя Тревора трохи ускладнюється через Тіну, подругу Тревора, яка залицяється до нього, але Тревор ще не готовий переходити зі стосунків дружби до кохання, тому кумедно «відмазується» від зазіхань Тіни.
    У книзі дві історії: «Розшукується Ракета на чотирьох лапах!» (про намагання громади міста, де живе Стрілка, поймати й ув’язнити її та спроби Тревора перешкодити цьому) і «Пропала Ракета на чотирьох лапах!» (історія написана від імені самої собаки; ідеться про несподіване зникнення Стрілки та її шлях додому разом із новими друзями).
    Обидві історії надзвичайно кумедні, позитивні, із несподіваними розв’язками. Стрілка та її господар ніколи не втрачають оптимізму і знаходять вихід із усіх складних ситуацій.
  • Рецензія
    Лина , 10 августа 2016 г.
    Книга дуже смішна, мій син отримав в подарунок від родичів першу частину з цієї серії і захотів продовження. Ну як я могла відмовити в моїй дитині вбажанні читати книжки. Ми з чоловіком купили дві наступні частини.

Стрілка - улюблений персонаж мого сина! Він прочитав на одному диханні всі три книги! Зараз, у такий час, коли комп'ютерних технології так швидко розвиваються, дуже важливо щоб діти любили книги і читали їх із задоволенням !!! Від мене і звісно мого сина найкращі рекомендації. Особливо для діток, які обожнюють тварин і пригоди!!!
    Велике дякую автору за такі хороші книги. Це дійсно те, що потрібно для наших діточок. Милі, захоплюючі, добрі і найголовніше цікаві книги. Вони розвивають в дитині любов до навколишнього світу і до читання.

Книга дуже підійде дітям 2-5 класів. У нас вже зібрані майже всі книги даного автора. Також зупинятися на цьому ми не збираємось. Будемо створювати бібліотеку з дитячими книжками. А коли син підросте, можна і віддати їх на благодійність в дитячі будинка, щоб навіть дітки без своєї родини мали змогу насолодитися такими чудовими книжками.

З приводу самої книги, хочеться відзначити великий шрифт, гарна якість паперу і легко читається цікавий текст.

Рекомендую дітям і дорослим.
    Анна, 11 февраля 2015 г.
    Супер! Ребенок носит все время за собой. У нее уже целый сборник.