Рецензии «Від нуля до одиниці»

• Прочитати цю книгу корисно, книга легка, читається добре.
    bolgarina16 , 31 мая 2018 г.
    "Від нуля до одиниці" - абсолютно приголомшлива книга. Вона наскрізь просякнута духом підприємництва. Пітер Тіль розповідає про стартапи, про значущість монополій, дає вичерпні приклади, розповідає чому одні проекти домагаються успіху, а інші приречені на провал. Мені здавалося, що люди, здатні бачити бізнес, в першу чергу, в кольорах новацій, а не грошей, вимерли разом з Фордом. Тіль довів, що це не так. У певному сенсі книга рве шаблони. Сьогодні не часто почуєш міркування, що прогресом рухають монополії, а не конкуренція, що ринкова вартість компанії визначається тим, скільки вона буде заробляти через 10 років, а не зараз і найближчими роками, що починати справу на великому ринку рівносильно зливання грошей в унітаз, що бути лідером компанії значить бути як зіркою, так і в якийсь момент козлом відпущення. Багато про що доводиться серйозно подумати. При цьому тут абсолютно немає води, роздуми ємні і зрозумілі, читається все на одному диханні. Ну а мотивацією і оптимізмом книга заряджає на всі 100.
    Прочитати цю книгу корисно, книга легка, читається добре.