Рецензии «Веселий годинник. Визначаємо час. Для дітей 5-6 років»

• Недорога книжечка, що допоможе у вивченні часу
    Олександр Шкурей, 20 мая 2018 г.
    Останнім часом, ми зіткнулись із проблемою вивчення часу. Було б дуже корисним (та й признаюсь – є бажання у дитини) вивчити час. Довго думали, як би це зробити і чисто випадково наткнулись на цю книжечку. Ми поки активно почали вивчати за цією книжечкою годинник, але першими успіхами вже можемо похвалитись!
    Так, в дечому є заслуга наша і дитини, в результаті спільної роботи, але це, гадаю, неможливо було б без цієї чудової книжечки! Вона має м'яку обкладинку, але це не є чимось поганим. Всередині ж світ з годинниками, які кожен показує свій час.
    Дуже зрадів, коли побачив різноманітні завдання (так і процес вивчення проходить швидко і «безболісно»). Що ж ви будете мати, придбавши цю книжечку? Вам треба буде розповісти дитині ази, які є годинники. Потім слід було б відгадати предметні загадки. А вже надалі вам слід буде вивчати інтервали між цифрами, їх значення у хвилинах, годинах. Пропонується також продовжити конкретні речення, які взяті із повсякденного життя.
    Є також завдання, щоб ви могли перевірити, чи дитина правильно все засвоїла. Наприкінці, подаються невеликі задачки, але вони більше для дітей шкільного віку, як мені здається. Втім, я дуже задоволений і рекомендую Вам придбати цю книжечку!