Рецензии «Велика книга кролячих історій »

Средняя оценка
4
 • 5
  4
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Лучшие рецензии
Написать свою рецензию
 • Найкролячіша книжка в світі!)
  Олеся Кізима, 27 октября 2017 г.
  Рецензия полезна?
  ,,Велика книга кролячих історій" від Женев'єви Юр'є належить до тих дитячих книжок, перед чарами яких не зуміє встояти жодна дитина і жоден дорослий! Лише один погляд на неї - і Ви закохаєтеся у цих милих пухнастих головних героїв на все життя! Якщо Ви про них ще не чули, гайда знайомитися і дружити з найчарівнішими кроленятами в світі!

  Отож, п'ятеро рідних малюків - Розмаринчик, Горицвітик, Сироїжик, Кульбабка та Піруетта - живуть разом із татусем Онестусом та тітонькою Циннією. У найпершій з п'ятнадцяти історій вони переїжджають у новий просторий будинок. В ньому та за його межами невгамовних допитливих малят чекає безліч захоплюючих пригод. Зокрема, чого лише варта спроба пришвидшити новосілля! Або казуси з випіканням пончиків, рецепт якого також написаний авторкою! Дуже теплими та атмосферними є їхні різдвяні клопоти, ілюстрація до яких і послугувала фоном для обкладинки саме цього видання(існує аналогічна за вмістом українська книжка із зеленою палітуркою). Нашими найулюбленішими з синочком історіями стали про приїзд цирку та зустріч з піратами. Дуже чекаємо на вихід ще десятьох неопублікованих пригод кроленят!

  Взагалі, це, мабуть, найкролячіша кроляча книжка в світі! Такого насичення всіляких довговухо-куцохвостих предметів на квадратний сантиметр я ще не зустрічала! Все починається з розкішно вимальованих форзаців, де зібрано лише деякі найоригінальніші предмети їхнього побуту та інтер'єру! Тут і вухаті дзеркальця, стільці та окуляри, різноманітні меблі та добірний морквинний дизайн! Особливо мімішними є їхні ліжечка.) Далі Вас чекають наддетально промальовані історії, які можна розглядати як віммельбух.) А ще усюди присутні крихітні мишенята, вишукувати яких - одне задоволення!

  Ласкаво запрошую подружитися з непосидами! Вам сподобається!
 • Ніхто не встоїть перед милими кроликами!
  Алена Брезицкая, 13 января 2017 г.
  Рецензия полезна?
  Неймовірна книга про сімейство кроленят. Кожна сторінка - це ілюстрація з текстом. Дивовижна книга! Вперше бачу так гарно проілюстроване дитяче видання!
  Малюнки просто неймовірні, їх годинами можно розглядати, кожного разу знаходячі щось нове. Малюнки дуже милі, й цікаві не лише дітям, а й дорослим. Ось побачите!Ви разом з дитиною будете розглядати кожен малюнок і важко буде визначити кому з вас цікавіше.

  Історії про кроликів нагадують притчі. Кроленята в них обов`язково дізнаються щось нове та цікаве, а кінцівка історії чомусь навчає. Живуть кроленята з татом і тіткою Цинією, маму, на жаль, спіймали мисливці.
  Загалом, у книзі надруковано 15 цікавих історій про пригоди кроликів. Точніше, тут зібрано 5 книжок про кроликів, по 3 історії в кожній, що раніше друкувалися під такими назвами :
  -"Веселий карнавал",
  - "Повітряні пригоди",
  - "Урок малювання",
  - "Великі перегони"
  - " Зустріч з піратами"

  На жаль у книзі друкуються історії не з 1го, а чомусь з 3го по 7е видання. Історії не пов`язані між собою одним спільним сюжетом, тож можее сміливо купувати цю книгу. А якщо сподобається, то завжди можно докупити два перші видання окремо.
 • Рівень милоти зашкалює :)
  Ірина Соповська, 21 ноября 2017 г.
  Рецензия полезна?
  Класика дитячої літератури українською мовою. Рівень милоти зашкалює!
  І найголовніше, цікавою вона буде однаково, як хлопчикам, так і дівчаткам.
  Мого сина, наприклад, зачарували надзвичайно детальні малюнки автомобілів, механізмів, меблів, що майструють кролики.

  А дочка в захваті від милих рожевих кролячих хвостиків та всіх ілюстрацій, де зображена кухня кроликів з усім кухонним начинням :)

  Цікаво читати і мені, книга дуже повчальна, з цікавим не банальним сюжетом.
  В буденному житті діти часто згадують як поступали кролики в певних ситуаціях. Історія про підгорілі пончики вже стала для нас легендарною. А зачаклований дім тепер шукаємо під час кожної прогулянки.

  Книга всесезонна, дуже затишна. В ній є історії та ілюстрації літа, осені, весни та зими, які в прямому сенсі слова просто переносять нас туди.

  Книга містить 15 історій, буде що почитати затишними вечорами :)

  Дуже атмосферна книга з надзвичайно детальними та майстерними ілюстраціями. Вона направду дуже насичена ілюстраціями!
  Рівень якості - відмінний.
 • Цікаві історії з шалено красивими малюнками про кроленяток
  Елена Мыкал, 6 января 2018 г.
  Рецензия полезна?
  Моя донька сама вибрала цю книгу, лише побачивши обкладинку з різдвяними малюнками. Книжка дійсно красива і за оформленням, і за змістом. Малюнки самі по собі викликають такий позитив, що вже їх донька розглядає довго. Дорослим малюнки теж надзвичайно подобаються.

  Зміст книги теж унікальний, бо зібрані усі історії про кроленяток в одне видання. Такого, на жаль, неможливо купити на мові оригіналу-французькій. У видання вийшло 15 історій. Кожна історія має спільних героїв - татуся Онисима, тітоньку Цинію та 5 кроленяток, - але різний зміст. Перша історія про переїзд до нового будинку, друга - про підгорілі пончики, третя - про карнавал і т.д. Вони описують різні ситуації, в яких відважні кроленятка допомагали завжди одне одному, вчилися разом долати негаразди. Історії дуже повчальні. Наприклад, історія «Зачаклований дім» розповідає про старий дім, в якому, на думку кроленяток, живуть привиди. Насправді там живе старий кролик, який вирощує гриби. Ось це розчаклування дуже класне, бо моя донька із її багатою фантазією сама себе настрашить привидами, а потім боїться. Ця історія якраз показує, що привидів не існує, все має раціональне пояснення.
  Я читаю доньці цю книгу кожен день, вже по другому й навіть третьому разу, і їй не набридає!

  Раджу усім, хто любить цікаві історії про кроленяток!