Рецензии «Велика книга кролячих історій »

• Чудова книжка
    Инна Трофимец , 16 января 2018 г.
    Нам дуже подобається читати цю цікаву історію про життя великого кролячого сімейства, де підростають п'ять кроленят - кожен з своїм характером та уміннями. Цікаві події та пригоди, незвичайні ситуації та повчальні вчинки, з яких можна вивести мораль для маленьких читачів.
    Яскраві картинки та невеликі за об'ємом розповіді - тому книга буде цікавою як для дошкільнят для вечірнього читання з батьками, так і для молодшого шкільного віку.
    Книга дуже гарно оформлена, приємний на дотик цупкий папір, оригінальні ілюстрації з детальним зображенням деталей, які так люблять розглядати дітлахи. Може стати гарним подарунком для маленьких книголюбів.
    Зараз ми читаємо книгу разом з дочкою першокласницею, по черзі. Дитині дуже подобається – самі розповіді та картинки, які їх ілюструють. З’явився вже улюблений персонаж і вона відслідковує його особисту історію. Ми задоволені покупкою і впевнена, що в майбутньому ще раз перечитаємо цю оповідь.
    Єдине, що хотілося б виправити - це досить малий шрифт. Хотілося б трохи більший для дитячих оченят.
  • Тепер це наша з синулею улюблена книга
    Ірина Щербань, 16 апреля 2018 г.
    Нещодавно в кафе-книгарні натрапила на книгу про кроликів іншого видавництва, але вона велючала в себе тільки 2 чи 3 казки. Трьохрічний син дуже любить книжки і не міг відірватись від книги. Але я
    мені, прискіпливій мамі, здалося якось замало такої кількості казок, щоб познайомитись з сімейством кроленят, якось без початку і кінця... Пошукала на сайті Yakaboo і не помилилась, оскільки існує ВЕЛИКА книга кролячих історій видавництва Рідна мова! Не сумніваючись замовила, а ще й почитавши тут гарні рецензії покупців на цю книгу, і не пожалкувала. Тепер пишу і я :).
    Книга просто супер, щасливий синуля, щаслива я. Читаємо по казочці кожного вечора, і, навіть коли вже трохи запізно для читання, не можу відмовити дитині - читаємо, це вже наша непорушна традиція. Книга неймовірно цікава, мила, добра, ненав'язливо повчальна, а ще дуже приємно тримати в руках таку якісну дитячу литературу!
    Казочки написані зрозуміло для сприйняття дітей, і в той же час зовсім не примітивно! Багато малюнків з великою кількістю деталей, я б навіть назвала її віммельбухом з текстом! І поки я читаю, ми разом дитиною можемо по малюнках відслідкувати події і героїв. На сайті продається 2 таких видання, вони ідентичні, відрізняються тільки дизайном обкладинки - зимова і літня, що теж цікаво, дивлячись в який час купити книгу чи на яку нагоду ви її даруєте.
    Це тепер наша улюблена КНИГА. Таких має бути побільше для допитливих дітлахів, які вже люблять читати або тільки привчаються. Навіть не знаю, яку книгу зможемо назвати улюбленою після цієї? Думаю, коли дочитаємо останню казочку, точно почнемо спочатку. І так ще пару разів точно.
  • Тепла книжка про родинні будні)
    Маряна , 22 марта 2018 г.
    Це атмосферна тепла книжечка про п'ятьох кроленят (вони називаються дуже мило: Розмаринчик, Кульбабка, Сироїжко, Вогник та Піруетта), татуся Онисима та тітоньки Цинії. Це книжка про сімейні цінності, затишок, родинне тепло, відносини між дітьми та дорослими. А також це книга про неймовірні пригоди непосидючих та винахідливих кроленяток, які завзято шукають вихід з будь-якої проблеми.
    Тільки-но відкриваючи книгу, відразу ж звертаємо увагу на цікавий форзац із безліччю кроленяткових речей та предметів. Ілюстрації в книзі по-особливому ніжні і дуже деталізовані - все всіяне вушками, лапками, хвостиками та морквинками.
    У цьому виданні аж 15 забавних історій та 350 сторінок. Кожна історія має свій зміст. Дуже цікава розповідь "Урок малювання", в якій детально описується процес створення картини, як змішуються кольори, порядок створення малюнку і т.д.
    Також серед історій є 2 зимові історії: "Хай живе зима!" та "Щасливого Різдва!", в яких безліч пригод, але кмітливі кроленятка завжди знаходять вирішнння із всіх ситуацій.
    На мою думку, трішки важкуватий переклад книги для дітей, проте незважаючи на це, книга просто чудова!
    Рекомендую для дітей молодшого шкільного та дошкільного віку! Теплих та затишних сімейних вечорів)))