Рецензии «Велика ілюстрована книга казок»

• Надзвичайний подарунок для дитини
    Світлана , 9 августа 2017 г.
    Дуже яскрава і цікава книга для малечі. До її змісту входять твори, які вже видавалися раніше окремими книжечками або у збірках, зокрема «Гусенятко» М. Вінграновського, «Королівна-Крихітка та Киць-Киць» Г. Григоренка, «Історія Одного Поросятка» Ю. Винничука, «Їжачок та Соловейко» Ю. Ярмиша, «Жирафчик і Пандочка», «Про Стаську і страховиськ» і «Чарівна стіна» М. та С. Дяченків (але навряд чи зараз знайдеш усі ці твори, адже видавалися вони давно), а також не видавані раніше цим видавництвом вірші й оповідання («Козенятко, яке вміло рахувати до десяти», «Як кошеня з хвостиком посварилося», «Безконечна казочка», «Песик та його місячні друзі», «Про Катержинку і товстий червоний светр», «Дівчинка і Бузковий Вовк»). І хоча в нас дома з 13 творів цієї книги є 5 творів окремими книжками, ми все одно придбали цей збірник казок. І ця книга дійсно варта читання. По-перше, добірка казок дійсно надзвичайна – це казки «з душею» і надзвичайною мудрістю, які завжди цікаво читати (навіть якщо читаєш їх часто, вони не набридають). По-друге, ілюстрації у книзі зачаровують, і хочеться почитати книгу і заради них, аби порозглядати, поміркувати і навіть посміятися. Дитина у захваті. Єдиний «мінус»: у книзі понад 140 сторінок, і дитина вимагає перед сном прочитати усі казки відразу (від них неможливо відірватися), а це вже вимагає багато часу. Але ж це тільки «плюс»!? Адже і самій важко відірватися!
  • Кожній українській дитині :)
    Ірина Соповська, 21 ноября 2017 г.
    Одна з улюблених книг моїх діток (4 і 2 роки). Зважаючи на кількість казок, її якість і об‘ємність ціна просто відмінна.
    І вона таки справді дуже ілюстрована. Велика її перевага в різноплановості та монотематичності казок. А ще цікаво, що стиль ілюстрацій кожної казки відрізняється від попередньої, що дозволяє дитині подивитися різними поглядами на можливості художників.
    Ми цю книгу дуже чекали, оскільки вона містить багато казочок, які раніше видавалися А-ба-ба-га-ла-ма-га окремими книгами і які зараз просто неможливо знайти і придбати окремо ніде (наприклад: Їжачок та соловейко, Песик та його місячні друзі, Жирафчик і пандочка, Історія одного поросятка та ін.)
    Улюблена наша казка з цієї книги, безсумнівно, Дівчинка і бузковий вовк. Неймовірні ілюстрації Софії Усс та доступна дітям філософія Івана Малковича зачарують не тільки дітей, а й дорослих.
    Також дуже гарно розбавляють книгу кілька дотепних і коротеньких оповідок Марини та Сергія Дяченків.
    Лабіринт на зворотній стороні книги 100% зацікавить діток. Пройти його - це наш ритуал після читання :)
    Дійсно перлина сучасної дитячої бібліотеки :)
  • Чудова книга чудового видавництва
    Ольга Ольга Микульская, 29 октября 2017 г.
    Абабагаламага - одне з небагатьох видавництв, чиї дитячі книжки завжди виправдовують наші з донечкою сподівання. Придбали ми цю збірку казок, так би мовити, трохи навиріст. Не всі казки пішли з першого разу, нам лише три рочки, але улюблені читаємо кожного дня. Чудові ілюстраціі, гарна мова, нетривіальні сюжети, якісний папір, на якому надрукована збірка, не залишають нас байдужими. Приємно брати в руки, гортати, цікаво роздивлятися і читати.

Історії про Козенятко, що вміло рахувати до десяти, Стаську і страховиськ, Жирафчика і Пандочку, Поросятко, Кошеня і хвостик - наші фаворити на сьогодні. Повністю погоджуюсь з призначенням цієї неймовірної книги «для малят від 2 до 102»))) А скільки ще цікавих і повчальних казок чекають свого часу! Хочеться додати, що це наша «настільна» книга, яка не відправилась на полицю, як багато інших, а читається щодня разом з віршами і абеткою цього ж видавництва.

Окрема подяка інтернет-магазину за швидке оформлення і термінову доставку— три години і книга у нас).
  • Ще один маст хев))
    Олеся Кізима, 26 октября 2017 г.
    ,,Велика ілюстрована книга казок" - справжня перлина на нашій книжковій полиці, яка не встигає запасти пилом!) Ми її придбали недавно і розглядаємо-читаємо по декілька разів щодня! Як добре, що вона, як і всі абабагаламагівські видання, добротна і міцна, витримує незчисленні перегортання сторінок, навіть і випадкові падіння( таке трапляється, бо книжка великоформатна й тяжка) і при цьому залишається, як нова! А ще - справжня красуня!) Лише подивіться на її фантастично-космічно-казково-гарне ілюстративне оформлення!!! Такого різноманіття художньо-стилістичних технік під однією обкладинкою я ще не зустрічала! Малюнки до кожної казки не просто унікальні, вони унікально-унікальні! Добрі, кумедні, химерні, чудернацькі, дивакуваті та розбишацькі! Тут кожен малюк віднайде свою улюблену казку, хоча впевнена на всі 100%, кожна історія полюбиться і годі буде виокремити найкращу!

Мій синок дуже любить казочку про діда Нетяжку. Я її пам'ятаю ще зі школи, і так приємно було побачити намальованою моїм улюбленим художником Костем Лавром. Така історія належить до безкінечних казочок, які можна декламувати доти, доки не набридне). Що моєму малюку (без трьох місяців дворічному) ну дуже до вподоби!

Що ж до самого текстового наповнення, то тут зібрані українські та іноземні літературні казки. Декотрі з них ще раніше видавалися окремими книжечками. Приємно потішили нові. Цупкі сторінки, комфортний шрифт та без одруківок. Вкотре знімаю капелюха перед упорядником ,,Великої ілюстрованої книги казок" паном Іваном Малковичем. І з нетерпінням чекаю нових подібних шедеврів!

Якщо Ви ще не маєте цієї диво-книжки, поспішіть придбати Вашій малечі до Миколая! Захвату вистачить на довго-довго для всіх! Рекомендую!