Рецензии «Велет нам програє!»

Велет нам програє!

Обычная цена: 25 грн

Особое предложение: 21 грн

• Чудова "Читальня"
    Марія , 29 января 2018 г.
    Супер-книжечка!!! Купила її нещодавно, але вже перечитали її вдовж та поперек)
    Я як сумлінна тітонька принесла свої небозі кілька книжок серії "Читальня", бо треба ж вже поринати у світ книжок. Абетку ми вже вивчили. Вона далась нам не дуже важко. Сидимо удвох і читаємо про головних героїв: Велета і манюсиків. Довго вирішували програЄ він чи прогрАє та дійшли до свого власного висновку, вірніше Маруся прийшла, я тільки трошки допомагала і домальовувала її малюночки Велета. Спочатку саме так познайомилися із книгою, а саме - разом змалювали головних героїв. Потім розгорнули першу сторінку книги і виявилося, що ми із небогою також сніголюби. Сніг то ми любимо, а от від допомоги манюсиків не відмовилися б, бо кріль та собака, як на сторінках книги у нас не вийшли. Обійшлися звичайними сніговиками, але у деяких були такі гарні очі, що мабуть всі навколо нам позаздрили.
    Книжка дуже захоплива, рекомендую її всім починаючим читакам. А ми переходимо інших книг серії: "Синьої коробки" та "Драконе, киш". Це перший рівень серії "Читальня". Напевно, зараз Марусі він підходить більше за інші. Всього у серії 3 рівні складності, тому зупинятися ми не будемо.