Рецензии «В фокусе. Твой путь к выдающимся результатам»

Средняя оценка
2
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Лучшие рецензии
Написать свою рецензию
 • В фокусе
  anastasi77777 , 10 января 2017 г.
  Рецензия полезна?
  Сразу скажу, что минусов в этой книге нет.
  Меня довольно не часто вдохновляют и мотивируют книги, но за последние два года я нашла несколько таких, о которых готова писать вечность! И "в фокусе" - это одна из них по ряду причин.
  Что хорошо в работе "В фокусе. Твой путь к выдающимся результатам"?
  Абсолютно все! От оформления книги до ее содержания. Эта работа меня завлекла тем, что она будто бы написана мной. Такое происходит второй раз в моей жизни.
  Книга "В Фокусе" попала более чем в 300 национальных списков бестселлеров и не зря.
  Книга о продуктивности деятельности конкретного человека. А именно - о том, кто читатет эту книгу. Тут автора ( Гэри Келлер, Джей Папазан ) учат правильно и верному мышлению. Это очень важный аспект в желании стать лучше.
  Наверно, все же маленький минус - это не простота изложения материала. Тут даже попадались такие термины, которые не находятся в активном словаре обычного человека.
  Но тем не менее, я очень ее рекомендую!!!
 • Якісна мотивація
  vasiLIT , 2 июня 2018 г.
  Рецензия полезна?
  Перед нами книга, яка допоможе оптимізувати свій час та якісно покращити свою щоденну ефективність. Автори пропонують зосередитися на чомусь одному і присвячувати цьому заняттю не менше чотири годин на день, бажано відразу після того, як прокинулися і почистили зуби. У книзі наводиться багато доказів про те, що багатозадачність - шкідливий міф, який лише заважає йти на шляху до головної для вас цілі. При сьогоднішніх можливостях, різноманітних сферах діяльності та великій кількості професій перед людиною завжди стоїть вибір: чим зайнятися? Ми завантажені великою кількістю завдань, дзвінками та метушнею великих міст. Нескінченні списки справ на сьогодні, декілька завдань, які потрібно вирішувати паралельно. У книзі детально і з прикладами описується, наскільки важливо вміти застосовувати одну річ у своєму житті і кар'єрі. Вона вчить розставляти пріоритети. Спочатку робити, те що важливо - для вас, і вже потім те, що терміново - для інших. Приклади дуже живі, мова написання легка та зрозуміла, книга реально мотивує та допомагає оптимізувати свій стан. Видання має гарне та якісне оформлення. Однозначно, рекомендую всім читачам!