Рецензии «В фокусе. Твой путь к выдающимся результатам»

• В фокусе
    anastasi77777 , 10 января 2017 г.
    Сразу скажу, что минусов в этой книге нет.
    Меня довольно не часто вдохновляют и мотивируют книги, но за последние два года я нашла несколько таких, о которых готова писать вечность! И "в фокусе" - это одна из них по ряду причин.
    Что хорошо в работе "В фокусе. Твой путь к выдающимся результатам"?
    Абсолютно все! От оформления книги до ее содержания. Эта работа меня завлекла тем, что она будто бы написана мной. Такое происходит второй раз в моей жизни.
    Книга "В Фокусе" попала более чем в 300 национальных списков бестселлеров и не зря.
    Книга о продуктивности деятельности конкретного человека. А именно - о том, кто читатет эту книгу. Тут автора ( Гэри Келлер, Джей Папазан ) учат правильно и верному мышлению. Это очень важный аспект в желании стать лучше.
    Наверно, все же маленький минус - это не простота изложения материала. Тут даже попадались такие термины, которые не находятся в активном словаре обычного человека.
    Но тем не менее, я очень ее рекомендую!!!
  • Якісна мотивація
    vasiLIT , 2 июня 2018 г.
    Перед нами книга, яка допоможе оптимізувати свій час та якісно покращити свою щоденну ефективність. Автори пропонують зосередитися на чомусь одному і присвячувати цьому заняттю не менше чотири годин на день, бажано відразу після того, як прокинулися і почистили зуби. У книзі наводиться багато доказів про те, що багатозадачність - шкідливий міф, який лише заважає йти на шляху до головної для вас цілі. При сьогоднішніх можливостях, різноманітних сферах діяльності та великій кількості професій перед людиною завжди стоїть вибір: чим зайнятися? Ми завантажені великою кількістю завдань, дзвінками та метушнею великих міст. Нескінченні списки справ на сьогодні, декілька завдань, які потрібно вирішувати паралельно. У книзі детально і з прикладами описується, наскільки важливо вміти застосовувати одну річ у своєму житті і кар'єрі. Вона вчить розставляти пріоритети. Спочатку робити, те що важливо - для вас, і вже потім те, що терміново - для інших. Приклади дуже живі, мова написання легка та зрозуміла, книга реально мотивує та допомагає оптимізувати свій стан. Видання має гарне та якісне оформлення. Однозначно, рекомендую всім читачам!