Рецензии «Улюблені вірші. У 3 томах (комплект із 3 книг)»

• Чудова збірка
    Анна, 8 июля 2015 г.
    Ці книги-вище будь-яких похвал. Цікаві вірші, гарні яскраві малюнки. Видавцям ВЕЛИКЕ дякую!
  • напевно що найкраща книжка, придбанна останнім часом!!!!!!!!
    Дар'я Винник , 2 сентября 2015 г.
    Прекрасна колекція віршиків! яскраві, добрі малюнки!!!
    абабагаламага виправдовує свій слоган "від 2 до 102"! моя донька просто в захваті від книжки, і я також. із задоволенням читаємо віршики кожен день перед сном.
  • Чудова збірка
    Анна, 8 июля 2015 г.
    Ці книги-вище будь-яких похвал. Цікаві вірші, гарні яскраві малюнки. Видавцям велике ДЯКУЮ!
    Диана, 25 мая 2014 г.
    Чудеснейшие издания,великолепные рисунки,которые можно рассматривать до бесконечности:)Не книги,а просто украинское чудо!!!
  • Щирі вірші для читання вголос
    Лидия , 24 января 2018 г.
    Кажуть, що найкращими для читання маленьким дітям є вірші. Вони мають ритм, дарують відчуття мови, легкі для запам"ятовування, а отже - збагачують словниковий запас малечі. Всі ми з дитинства пам"ятаємо купу маленьких і не дуже віршів. Муха цокотуха, Тараканіще, Бармалєй і т.п. А от представлені в цих збірках для мене особисто були відкриттям. Деякі - пустотливі, наповнені жартами, граються зі словами. Деякі - переспівані з інших мов, відкривають завісу інших культур, демонструють, як ставляться до тих чи інших явищ в інших країнах. Деякі - змушують замислитися. Деякі хочеться співати. Від інших хочеться стрибати. Деякі викликають відчуття "а зі мною таке було!" Інші лишаються незрозумілими тривалий час. Але всі вони - унікальні. І назва збірки не вводить в оману. Книги дійсно стають "улюбленими". Зачитаними. Їх першими знімає з полички 2-5 річна дитина. Повертається до них. "Читає" ті вірші, що вивчила напам"ять. До речі, про цю важливу деталь ще не написано: читання віршів зміцнює пам"ять!
    А ще в цьому виданні чудові ілюстрації. Їх можна роздивлятися довго. І вони - цінні самі по собі.
    Такі книги можна придбати і собі в бібліотеку, і на подарунок. А якщо власні діти вже виросли, то прибережіть: знадобиться для онуків. Вірші лишаються актуальними в різні часи!
  • Чудові вірші, чарівні малюнки
    Світлана , 16 ноября 2017 г.
    Мабуть, це найкращі збірки дитячих віршиків.
    По-перше, слід відмітити високу якість та змістовну глибину всіх віршів у цих двох збірках. І це недивно, адже автори більшості віршів – видатні українські і зарубіжні поети, зокрема: Л. Куліш-Зіньків, М. Вінграновський, І. Нехода, Л. Глібов, П. Воронько, О. Олесь, П. Тичина, Н. Забіла, Т. Шевченко, Л. Костенко, М. Рильський, Г. Фалькович та ін., а також є вірші за народними мотивами. Більшість віршів кумедні й бешкетні, вдало відображають дитячі психологію й у простій формі доносять до дитини найважливіші моральні цінності.
    Особливе захоплення – це ілюстрації в цих книжках. Сказати, що вони надзвичайні та чарівні, – це нічого не сказати. Вони просто казкові, суперові. І те, що вони виконані різними художниками (К. Лавро, І. Сулима та ін.), тільки приваблює, адже кожна книга в комплекті велика (103 і 87 сторінок відповідно), і дуже різні ілюстрації роблять книгу більш різноманітною і цікавою.
    У цій книзі майже до кожного свята та виступу в дитячому садку ми з донькою знаходили вдалий віршик.
    Fets, 28 июня 2014 г.
    Одне з найстаріших і найкращих виданнь дитячих віршів.
    Дитина дуже задоволена, підійде від 8міс -дивиться картинки переважно
    і до шкільного віку