Рецензии «Українська мова. Правопис у таблицях, тестові завдання»

• Чудовий посібник для всіх - і тих, хто вчиться, і тих, хто вдосконалює мову
    Олександр Шкурей, 15 января 2018 г.
    Купив цей посібник для особистого користування. Вважаю його одним із найкращих у своєму роді. Ви отримаєте книгу з голограмою (що свідчитиме про її автентичність), з мякою обкладинкою, приємно тримати в руках. Всередині Вам пропонуються правила з орфографії та правопису.

У книзі дуже багато тестових завдань, практичних вправ та правил. Тобто, вона подає не просто сухі правила, а й вправи, де ви зможете правила перевірити одразу ж на практиці. Як на мене, багато правил є дуже необхідними в сучасному суспільстві, оскільки їх наразі не дотримуються і це псує мову.

При цьому, у книжці подано багато цікавої інформації (наприклад, що стосується іншомовних слів подається цікава інформація про невластиву українській мові "ф"). Також акцентується увага на якихось окремих випадках, винятках з правил чи особливостей. Книга дуже структурно логічно побудована і цікава за своїм змістом. В ній, поміж всього ви зможете побачити й посилання на деякі блоги, аудіоуроки, словник маловживаних або незнайомих слів, ключі до тестових завдань, посилання на експрес-уроки О. Авраменка тощо. Раджу купити для домашньої колекції вдосконалення і вивчення українськомї мови!
  • легко и почти понятно
    катерина , 26 октября 2017 г.
    Приобрела для себя данную книгу, так как есть необходимость усовершенствовать знание украинской грамматики. На фоне последних изменений за несколько лет, которые происходят в языке, правила будут полезны всем. Книга больше похож на опорный конспект, какими я пользовалась при учебе в университете более 10 лет назад. Формат А4, шрифт четкий и не отвлекает от сути.
    Сами правила описаны в виде таблиц. Например, когда стоит употреблять тире, и приведены фразы-образцы, и рядом колонка когда нет необходимость в тире, и тоже фразы.
    С первых страниц немного тяжело привыкнуть к немного “суховатой” подачи информации, но после всех правил идут тестовые задания, выполняя которые приходиться не раз возвращаться к правилам, и уже на практике все разбирается намного легче. Осилить всю книгу сразу никак не удалось - поняла для себя, что взрослому человеку такую информацию надо потреблять дозировано, осмыслив и уже попробовав на практике. Советую тем, кто работает с текстами, и надоело каждый раз удостоверяться в правильности написания слов и использования знаков препинания.
  • Чудовий помічник в опануванні української мови
    Аліна Боєва, 17 января 2018 г.
    Посібник вартий витрачених на нього часу та грошей: інформація легко засвоюється та закріпляється практикою. Для мене, як для абітурієнта, ця знахідка виявилась безцінною, оскільки матеріал закріпляється без великий зусиль самого учня за рахунок того, що автори правильно структурували завдання, в яких перекликаються абсолютно всі правила, подані раніше. До того ж, майже всі завдання подані в форматі ЗНО. Посібник наповнений цікавими фактами, посиланнями для додаткової інформації та "прикольчиками" від Авраменка й Тищенко. Самі матеріали, з яких він
    виготовлений, середньої якості, але, тим не менш, ціна відповідна. Якщо говорити про ціну, то репетитор, що роз'яснить вам ті ж самі правила й виконає з вами ті ж самі завдання обійдеться вам в кілька (якщо не десятків) разів дорожче. Тому якщо бажаєте дешево й швидко підготуватись до ЗНО чи заповнити прогалини в таких розділах мови, як пунтктуація та правопис,і упевнені в своїй самоорганізації та відповідальності, то цей збірник для вас. Рекомендую!
  • Сучасний і зрозумілий посібник
    ірина ігольніцина, 29 декабря 2017 г.
    Купувала книгу для використання у професійній діяльності. На фоні обов"язкового складання ЗНО з української мови виникає потреба в більш детальній і поглибленій подачі інформації, а з іншого боку, шукала посібник, у якому б викладався матеріал у доступній формі, не по-книжному і не "занудно". Цей посібник цілком відповідає моїм вимогам.
    Цікаві рубрики "Зауважте", "Правильно чи ні?", посилання на інтернет-видання, в яких можна знайти додаткову корисну інформацію стосовно мовних тем, - усе це робить посібник сучасним, відкритим для молоді. А чіткий виклад правопису таблицями, до яких додаться кожного разу тестові завдання і вправи для закріплення сприяють відмінному засвоєнню тем і, сподіваюсь, допоможуть скласти ЗНО і ДПА також на відмінно.
    Також у довіднику наводяться приклади можливих тем для власного висловлення, поради щодо написання твору, а також цитати з учнівських робіт з помилками, що зробило висловлювання неоковирним.
    Не ставлю максимальної оцінки лише через тонкий, як на мене, папір, хоч і розумію, що так посібник коштував би дорожче.
    Дякую Якабу за оперативну доставку!
  • Отличное пособие - и учебник, и справочник
    Олена Багатська, 5 июня 2018 г.
    Приобрела это пособие для себя – главным образом для использования в качестве справочника по правописанию. Но после детального ознакомления с содержанием и структурой этой книги появилось сильное желание основательно прочесть и проработать каждую главу.
    Всего в книге 2 раздела – орфография и пунктуация. Правила орфографии и пунктуации изложены в виде таблиц, что очень удобно и наглядно. Кроме того, есть дополнительные пояснения, приведены исключения из правил и объяснены тенденции реальной языковой практики. А чтобы процесс приобретения знаний был не только полезным, но и интересным, есть словарик редко употребляемых слов, ссылки на Интернет-уроки авторов пособия (экспресс-уроки Александра Авраменко и программа «Загадки мови» Оксаны Тищенко), приведены интересные факты из истории украинского языка, и тому подобное.
    В пособии не только изложены теоретические сведения, но и есть много практических заданий – упражнения, тесты, которые дают возможность закрепить полученные знания на практике. Радует, что на большинство заданий есть ответы в конце пособия.
    Этим пособием можно пользоваться и как учебником, и как справочником. Однозначно рекомендую не только ученикам и студентам, но и всем взрослым людям, которые хотят «прокачать» знания по украинскому языку, повысить свой уровень грамотности, увеличить словарный запас.