Рецензии «У пошуках добробуту. Керування економічним розвитком для зменшення безробіття, нерівності та змін клімату»

• Про економіку легко!
    vasiLIT , 13 апреля 2018 г.
    Книга «У пошуках добробуту» авторства Грега Магстона та Йоргена Рандерса – досить нова робота з цікавими ідеями та думками. Підготовлена праця зі спеціальної доповіді американських економістів для неурядової організації Римського Клубу. Книга коротко і доступно описує всі соціально-економічно проблеми з якими на сьогодні зустрічається суспільство. Автори дуже критикують ідеологію надмірно вільного економічного простору та ринку. Автори досить критично ставляться і до самої ідеї валового внутрішнього продукту. Проаналізовані основні показники добробуту, багатства та бідності, вичерпання ресурсів, забруднення довкілля. Серед системних проблем назване старіння населення та роботизації виробництва. Автори не тільки виділяють системні проблеми суспільства, а й надають покрокову інструкцію щодо подолання негараздів. Надається конкретна покрокова інструкція для подолання кризових ситуацій. У книзі багато прикладів, історичного аналізу та посилань. Видання має дуже якісне оформлення, палітурка інтегральна, папір цупкий, кремового кольору, переклад якісний, мова написання зрозуміла. Рекомендую всім читачам!