Рецензии «Ты просто WOW! (+ дневник контроля в подарок)»

• Зламай своє стереотипне мислення і почни діяти
    Н. Радченко, 12 апреля 2018 г.
    Немає сумніву, Аніта Луценко та Світлана Фус створили справжній шедевр. «Ты просто WOW!» (+ дневник контроля в подарок) вже встиг допомогти не одній жінці у боротьбі зі своїми зайвими кілограмами. Матеріал здебільшого про харчування. Адже саме від нього на 80% залежить результат красивої фігури. Я дуже рада, що мені подарували саме цю книгу! Хотіла її ще від тоді, коли побачила її у інстаграмі Аніти Луценко. Чесно кажучи, я давно спостерігаю за роботою саме цих фітнес-спеціалістів, та частенько прислухаюсь до їх рекомендацій. Тепер і тих, що є в книзі. Гарні поради допомагають уникнути багатьох помилок, які так чи інакше виникають. Всі знання після прочитання чітко систематизуються та укладаються. Такі питання, як: їсти чи не їсти після фізичних навантажень, як не переїсти на відпочинку, як поєднувати продукти, коли захворів або полетів у відпустку та ін. - відпадуть самі собою! Я сміливо підписуюсь під кожним словом цього видання, адже на собі перевірила їх дієвість. Це книга-тренажер, після прочитання якої, не залишиться більше ніяких сумнівів чи відмовок! Варто почати діяти й результат не змусить себе довго чекати! Ви змінитесь як всередині, так і зовні! Я, наприклад, відмовилась від цукру. І що ви думаєте? Чим менше почала вживати, тим з кожним днем його менше хочеться. Зрозуміло, а головне цікаво пояснюється, що таке білки, жири і вуглеводи, навіщо потрібні вітаміни та мінерали. Цілі розділи присвячено молочці та чи варто її вживати, про сіль та цукор, воду. Також можна зустріти у книзі цінну інформацію про режим харчування, спорт, догляд за шкірою у важливі періоди життя (наприклад, вагітності чи менопаузи).
    Звісно, одного лише читання буде замало, без зусиль нічого не буде. Тому варто бути готовим добряче попрацювати. Мені спершу було дуже нелегко, довелося боротися із собою, долати постійні «що б його з'їсти?» і «невже знову ці тренування?» Та результат, що не забарився, підтвердив: воно того варте!