Рецензии «Тишина в эпоху шума. Маленькая книга для большого города»

• Про важливість тиші
    vasiLIT , 31 мая 2018 г.
    Автор книги твердить - я вірю, що тиша - новий вид багатства в нашому світі. Після прочитання книги, стає зрозумілим, що ще стовідсотково так. Скільки вже сказано про сучасний шум, темп і ритм, які задають міста і саме життя. У цій гонці незрозуміло за що, ми не встигаємо радіти тому, що живемо. Але ж народитися і жити - це велика удача. Автор справжній сучасний філософ. У своїх дослідженнях тиші він задався трьома питаннями, на які дуже непросто відповісти: що таке тиша, де її знайти та чому сьогодні вона така важлива? Автор розповість читачеві про особливість внутрішньої тиші, яка є в кожному з нас. Розповість, що всі ми її відчували один раз, але не всі зрозуміли і прийняли. Він вкаже на те, як сучасність отупляє нас в емоційному плані. І ви не зможете з ним не погодитися. Книгу було дуже приємно читати, вона була схожа на дружні обійми в потрібну хвилину. Я відчув автора, його підтримку, його щирість у кожному рядку. Книга написана легкою та зрозумілою мовою. Оформлення якісне та цікаве. Хороший нон-фікшн, тому рекомендую всім читачам!