Рецензии «the UKRAINIANS II. Історії успіху»

• "Ще не вмерла України і слава, і воля..."(П. Чубинський)
    Сергей , 18 сентября 2016 г.
    Якщо Ви думаєте, що у нас немає «стівів джобсів» чи «цукербергів», однозначно читайте цю книжку. Бо то є наша історія. Наше обличчя та самобутність. А вони складаються з великих людей, успішних в своїй справі.

Герої книжки - успішні українці, які показали на власному життєвому прикладі, як не поступатися власним принципам та цінностям, не зупинятися і йти вперед, реалізуючи творчі ідеї та проекти, заради успішного розвитку нової, самобутньої України. Всі 20 розмов я прочитав буквально за пару вечорів.

Взагалі, був дуже вражений. Не просто тому, що вони, корифеї, є моїми земляками, події, що мали місце з ними відбувалися в сусідніх містах та селах , та вони зробили багато для тої чи іншої сфери діяльності… Я конкретно отримав рекомендації стосовно рішень, які доводиться приймати в тих чи інших життєвих ситуаціях! Звичайно ж, на прикладі «відомих».

Книжка однозначно мотивує, спонукає до дій, змушує наслідувати, прагнути добиватись не менш значущих життєвих перемог. Та й як для українця, то видання є знаковим: вважаю, що своїх героїв варто знати в обличчя.

Щодо друку, то виконання книжки мені теж сподобалось: приємний для ока папір, гарна палітурка, чітка структуризація тексту підкріплена ВЕЛИКИМИ кольоровими фотографіями…. На минулому тижні подарував таке своєму куму - він був в захваті!
  • Книга о лучших из нас
    Анастасия, 30 сентября 2016 г.
    Книга "the UKRAINIANS II. Історії успіху" является уже вторым томом, посвященным историям успеха в нашей стране. Само появление еще первой книге вызвал в моей душе резонанс — да! Это оно! То, чего нам так не хватало! В книге вы найдете двадцать историй успеха и жизненной философии от людей, который стоят во главе создания новой Украины. Некоторых из них вы отлично знаете — Святослава Вакарчука, Джамалу, Андруховича... Про некоторых могли где-то слышать в интернете, по телевизору или радио, а кое-кто и вовсе остается в тени. Но все они несомненно стоят вашего внимания. Это может прозвучать как очень громкое заявление, но «the UKRAINIANS» должны быть в каждом украинском доме просто потому, что важно знать своих героев в лицо.

В отличии от первого тома, в котором было много о предпринимателях, второй том нам больше расскажет о людях творческих и инициативных. Это и писатели, и философы, и режиссеры, и фотографы. Меня безумно тронули две истории: о чемпионе-параолимпийце и пожарнике. Признаюсь честно, в некоторых местах мне так и хотелось прослезиться... Видавництво Старого Лева сумело показать, как много у нас замечательных людей, о которых мы так мало знаем! В то же время, они дали нам возможность исправить эту оплошность, за что я благодарна этой команде.

Издание получилось выше всяких похвал — приятная обложка, качественная мелованная бумага, прекрасные фотографии. Фотографу удалось показать что-то большее в этих людях, что-то, что осталось за пределами написанных слов. Достаточно просто посмотреть на фотографию Лева Скопа — украинского художника и иконописца, чтобы оценить талант фотографа...

Такие книги там нужны как никогда ранее. Читая их, мы вдохновляемся на новые свершения и обретаем надежду на светлое будущее и процветание нашей страны. Их значение для нашего самоосознания тяжело переоценить, ведь у младшего поколения теперь есть реальные примеры, на кого можно равняться, а у взрослых есть истории успеха, которые можно использовать для достижения своего.

Выражаю огромную благодарность всем причастным к его изданию, а также интернет-магазину Якабу, благодаря котором я смогла получить эту книгу! Всех благ!
  • ''The Ukrainians II''
    Марія Ярмак, 9 октября 2016 г.
    Ця книга ладна закохати в себе з найпершого погляду. Одразу ж вражає вишуканий дизайн барвистої палітурки. Видрукувано на високоякісному папері. Тексти зручно структуровано. "The Ukrainians II" рясніє першокласними добірними світлинами. Книга є однозначно гідним варіантом подарунку.

Це видання - безперечний мотиватор. Щоправда, книга перша мені видалася більш різноплановою, менш передбачуваною. В "The Ukrainians II" рецепт успіху видніється вже прямісінько на палітурці, оскільки є частиною заголовку: "20 інтерв'ю про успіх, ініціативу та відповідальність". Якщо ті, в кого брали інтерв'ю, зволікали зі згадуванням успіху, ті, хто брав інтерв'ю, безпосередньо розпочинали розпитувати про місце відведене поняттю відповідальність в системі цінностей конкретної успішної постаті.

Однак, відверто тішить, що в цій книзі знайшлося місце не лише широко відомим зіркам естради. Упорядники пропонують брати приклад з людей, які, натхненно та самовіддано працюючи на далеко не найзатребуваніших роботах (приміром, будучи пожежниками), щодень змінюють цей світ на краще.

Ці люди переконують, що можна бути успішним та суспільно-корисним, не полишаючи теренів нашої країни.