Отзывы «Термосумка для еды The Secret Life of Pets Серо-голубая (119121)»

Лучшие отзывы
  • Отзыв
    Олександр Шкурей, 28 января 2018 г.
    Отзыв полезен?
    Придбав цю термосумку для своєї сестри. вона наступного року вже йде до школи, тому, гадаю, що термосумка їй однозначно знадобиться і буде слугувати їй довго. По фото, я гадав, що термосумка більша і переймався тим, що вона може займати потім дуже багато місця у фортфелі. Але коли отримав термосумку - думка змінилась на 180 градусів. Ось чому:

1. Термосумка запакована у звичайний пакет. Мені це не надто сподобалось, якось не солідно з такою класною термосумкою - такий пакет використовувати як упаковку. Але - "на колір і смак, товариш не всяк". Це все можна виправити і особливо на мої враження від термосумки не вплинули.

2. Сама термосумка синього кольору, з плотної тканини - поліестру. Без запаху. Має відповідну наліпку-зображення пришиту спереду.

3. Сумка закривається на ліпучку. Є також невеличка ручка для комфорту. Зшита прекрасно, зауважень немає.

4. Всередині є карманчик , а сама сумка розправляється і є доволі вмісткою. Порадувало те, що її можна прати у пральній машині або почистити просто щіткою. Тобто, вона дійсно може відслужити гарно не один рік. Багато місця, при цьому, вона не займе.

Застереження. На фото видно, що ніби спереду є карманчик, де вставлені виделка і ложка. Насправді, там немає такого карманчику. Це фото де сумка вивернута і карман, що насправді всередині сумки - виглядає, наче він спереду сумки. Врахуйте це.

Рекомендую до покупки. Гадаю, вам також сподобається така термосумка!