Рецензии «Так багато всього / So Many Things»

• Повчальна двомовна енциклопедія для найменших
    Тарас, 23 сентября 2018 г.
    Хочете зацікавити свого школярика іноземною мовою, але не знаєте, як це краще зробити? Боїтесь не знайти потрібної літератури, яка буде по-справжньому цікавою та корисною для малюка? Ця книга - краща панацея! Дитині енциклопедія особливо сподобається. І це не перебільшення!
    Коли я купив її своїй доні, то мала довго сиділа та розглядала стильні кольорові ілюстрації (та й зараз на годинку може з книгою засісти).
    І так, якою є це видання…. Воно поділене на такі тематичні розділи: «У саду», «У місті», «Час для їжі», «Спорт та відпочинок», «Погода та географія» й інші. Здавалося б, все просто та банально. Але ні! Матеріал поданий незвичайно, а головне дуже ґрунтовно. Особливо моїй принцесі сподобалась сторінка з музичними інструментами. Та й назви їх англійською мовою дитя підучило.
    Хочеться сказати спасибі авторам за зручну структуру посібника: всі назви зображено, зверху - українською, а знизу - іноземною, що добре сприймається та краще запам’ятовується (кажу з того, що бачу в світлі своєї дитини).
    Ще один плюс книги, який можу назвати - те, що слова виділено різними кольорами (зрозумілі вирази - чорним, а нові - червоним).
    Книгу ми вже пройшли, то тепер доця, ідучи по магазину, вимагає купити не піаніно, а «piano». Ще й на ввесь голос. Я дуже радію з її успіхи у вивченні англійської.
    Як висновок, скажу, що ця двомовна книга працює. Вона стане у пригоді як батькам, і їхнім дітлахам, так і вчителям та вихователям. Для загального розвитку - саме те. Ми з Софійкою рекомендуємо її кожному допитливому маляті, що бажає знати все і навіть більше!
    Особисто мені також сподобалась якість друку: папір дуже приємний на дотик, фарби яскраві, картинки оригінальні. І їх так багато, що просто очі розбігаються!